Skocz do zawartości

BMW E39 530D touring - proszę o małą pomoc.


Radmor1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wybaczcie jeżeli napisałem w złym miejscu. Mam zamiar jako drugie autko nabyć BMW E39 530D w wersji kombi. Potrzebne do przewożenia różnych większych rzeczy.

 

Tutaj powstaje moje pytanie ile maksymalnie można za takie auto zapłacić ? Mam propozycję nabyć takie auto z końca 2000 roku 3.0D 184 konie w pełnej wersji wyposażenia za około 13 - 14 tysięcy auto jest sprowadzone i do opłat. Przebieg około 220 tysięcy.

 

Z wyposażenia posiada :

 

- Nawigację, TV, zmieniarka 6CD, telefon,

- podgrzewane fotele, masaże w fotelach, fotele elektryczne, skórzana tapicerka ( kremowa ), podgrzewana kierownica, szyberdach,

- klimatyzacja 2 strefowa, składane podgrzewane lusterka, lusterka ściemniające ( fotochromatyczne ),

- tylna klapa zamykana i otwierana na guzik ( i elektrycznie dociągana ),

- automatyczna skrzynia biegów,

- przednie lampy ze spryskiwaczami,

- webasto sterowane z komputera pokładowego,

- linguatronic sterowanie głosem chyba też jest ( nie wiem o co to chodzi :) ),

i wiele więcej.

 

Na prawdę auto jest napchane chyba wszystkim co tylko BMW E39 miało.

 

Co myślicie warto ?

Edytowane przez Radmor1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
masaże w fotelach,podgrzewana kierownica

Tego E39 nie miała żadna.Siedzenia z masażem koledzy przekładają z E38.A kierownica hmm............ :mrgreen:

Proponował bym najpierw rozkodować VIN.

Poza tym temat do takich zapytań jest tu.

viewtopic.php?f=72&t=155407

A jak mod się dopatrzy to i tak zamknie temat.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie jest świetne, cena wydaje się bardzo, bardzo okazyjna. Ja bym się mocno przyjrzał temu samochodowi, nikt nie puszcza takiego auta za grosze, jeśli wszystko z nim w porządku. Tutaj może jakieś wielkie grosze to nie są (a akcyza ładnie Cię kopnie), ale mimo wszystko jak na takie wyposażenie to jest moim zdaniem mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Śmierdzi jakimś przekrętem.

Jak E39 w dieslu 3,0 na takim wypasie i z takim przebiegiem to zdecydowanie mało.

Jak rozkodujesz vin, to będziesz wiedział co auto miało jak wyszło z fabryki, a co zostało dołożone.

Btw, ja np dołożyłem sobie komforty w elektryce +grzanie +masaż, kolega MaciejV8 też taki zabieg robił u siebie, więc jak widać zdarza się i (chyba) jest opłacalne. :mrgreen:

Grzana kierownica i masaż był dostępny, mam nawet o tym wzmiankę w instrukcji obsługi, tyle że jest to rarytas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hydro klapa, masaże, ful el foteli, szyber. grzanie kierownicy.

kurde, to może jeszcze laske robi.

straszna maska

i przebieg nierealny jak na diesla :)

ale fanty ma fajne

Robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kurde, to może jeszcze laske robi.

 

Eee tam, takie wyposażenie to pod każdym klubem złapiesz, nic specjalnego, dostępne nawet w e36 :mrgreen:

Jako jedna z niewielu rzeczy w bmw działa bez włączonego zapłonu :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacnięta przodem :wink: pas został od Xeon-u -spryski a założone zwykłe lampy.a maskę wyrobili na brewkę.moja poprzednia miała przejechane 400tyś i kiera wyglądała lepiej. nie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martino słuszie zauważył, ale najwidoczniej nie było mocnej stłuczki bo pas będzie oryginalny, spryski też, tylko lampy zwykłe wsadzili (teraz ma zwykłe z samopoziomowaniem :norty:) no i dołożyli m pakiet z siatkami zamiast halogenów i ten wieślook zrobiony, ale dobrze wyposażone, fakt kiera przetarta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie tragedii nie ma. Widać również zdjęcia z pod maski , że wszystko ładnie wygląda.

 

Co do kierownicy na to zbyt często nie zwracam uwagi, bo widziałem auta z książkami serwisowymi od pewnych właścicieli przy przebiegu 200 tysięcy kierownica nadawała się do wyrzucenia i takie gdzie przebieg był 600 tysięcy i kierownica jak nowa ;) - wszystko zależy od kręcącego ( kierowcy ) i jego stylu.

 

Jeżeli ktoś będzie miał coś jeszcze do dodania to będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki szczegół ale może też było coś robione z tyłu albo ktoś dokleił oznaczenie modelu bo wg. opisu był bez oznaczenia modelu z tyłu. No i ten przód przerobiony i bez halogenów. A no i jeszcze pełen zestaw kluczy, którego nie ma :-). Często klucze wyciąga się z klapy aby była lżejsza jak są do wymiany siłowniki a one nie sa tanie nie wiem jak to jest w elektrycznej klapie.

Sory, że tak dopisuję ale jeszcze jedno ta roleta tylnej szyby nie wiem o co chodzi ale ani w klapie nie ma rolety ani w tylnych drzwiach tak więc chyba z klapa tylna też coś było robione.

Pozdrawiam

Edytowane przez strzewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no spoko... 219 tys km... Niezły żart :)

Kiera zajechana jak sandały Jezusa, fotel wysiedziany, skóra widać, że niestety ma trochę kilometrów więcej...

Jaj do taboretu nie dam za to przybić - ale wg mnie więcej ma najechane, sporo więcej...

 

Załatw numer VIN - popatrzymy.

 

Popatrz zresztą ile na mobile.de kosztują podobne auta, stary...

 

I ogarnij się chłopie - nie szukaj ceny, szukaj auta. Szukaj stanu - co z tego, że masz elektrykę foteli skoro z nich cieszy się bardziej mechanik w warsztacie...

To z daleka wygląda jak parch.

Uchwyty na kubki połamane, aż szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Gdzie jast ta oferta???

Po edytowaliście posty i brak głównego bohatera czyli auta.

A może Radmor był sprzedającym że po słowach krytyki usunął ofertę sprzedaży.

Dajcie to ogłoszenie,bo chcę zobaczyć te masaże i grzaną kierę.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
kurde, to może jeszcze laske robi.

Eee tam, takie wyposażenie to pod każdym klubem złapiesz, nic specjalnego :norty:

I to często bez dopłaty :mrgreen:

Ale za tą maskę to powinno się komuś jaja urwać.No kiera fakt okropna.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupilem w NL dwa dni temu prawie identyka (no, pomijajac maske:P), przebieg (udokumentowany) 383tys.km. Stan swojej z wygladu oceniam lepiej (mniejsze slady zuzycia w srodku) ale wydaje mi sie ze tu glownie o stan silnika i skrzyni trzeba sie martwic.

Wyposazenie to samo, nawet kolorystyka taka sama, co ciekawe lampy tez mam zwykle a nie ksenonowe a spryski sa i samopoziomowanie tez. Wiec moze nie bylo tam zadnych kombinacji po dzwonie albo zbieg okolicznosci niesamowity :)

Wyrwalem ja od holendra (rdzennego a to rzadkosc;) ) za €2000 :D

 

Cholera, sprawdzilem VIN, ksenon jednak byl :mad2: Choc zadnych sladow po dzwonie nie ma...

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.