Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Witam , co sądzicie o tym BMW ? Był może ktoś oglądać ?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-m-pakiet-przygotowana-do-rejestracji-ID6yi2Ip.html

 

788 M Lt/aly Wheels M Leichtmetallraeder

M pakietowe felgi zniknęły gdzieś po drodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie. Mam do dyspozycji ~22/24 tyś. I zastanawiam sie nad kupnem e46( po prostu zakochany w tym modelu) celuje w model poliftowy silnik od 2 zwyż. Rocznie kolo 10 tys przebiegu. Chcialbym auto tak na 4/5 lat i tu troche moja obawa. Za tyle czasu auto bedzie pelnoletnie baa blizej 20.... Czy ma jeszcze sens kupno zadbanej 46? Wiem ze liczy sie stan techniczny i im mniej elektroniki tym lepiej przynajmniej moim zdaniem. Bylo nie bylo swoje latka auto ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że akurat takie sprzedaję ale myślę że, jak kupisz dobrze wyposażone R6 w dobrym stanie i będziesz o nie dalej dbać to jak najbardziej jest to pomysł godny polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im mniej elektroniki tym lepiej przynajmniej moim zdaniem. Bylo nie bylo swoje latka auto ma

W tym budżecie auto bez elektroniki to tylko jakiś zadbany 20-latek... Inaczej czego byś nie kupił będzie miało jej dość sporo, czy tego chcesz czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podaj do jakiego konkretnie auta chcesz porównać? Bo jest różnica pomiędzy np. peżotem 407 a reno megan, ale w ciemno stwierdzę, że lepiej jak kupisz francuza.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mi chodziło o elektronike np we francuzach (co prawda młodszych rocznikowo ale francuz) a takie 20 letnie e46...

 

Miałem 4 auta francuskie: roczniki 2000,2002, 2005 i 2006. W zadnym większych problemów z elektroniką. W zasadzie zadnych problemów z elektroniką, tyle ze w autach z 2005 i z 2006 musiałem zmienic wszystkie czujniki ABSu. Wadliwe w tych rocznikach montowali.

5 lat miałem też e46, wiec mam porównanie usterkowosci, kosztów eksploatacji itp.

Zalezy w jakie auto francuskie byś celował. Ja miałem tylko Peugeoty, ale troche o nich wiem.

Jak chcesz cos wiedziec, to pytaj tu lub na PW.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Kamil i potrzebuję waszej pomocy przy zakupie mojego pierwszego BMW. Mam do wydania ok 30k, najbardziej mnie interesuję e46 po lifcie i e39 również po liftowe, ze względu na przebieg roczny do 15k preferowałbym benzynę. Wpadła mi w oko taka betka co możecie mi o niej powiedziec2 czy warto się zainteresować? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330ci-fabryczny-m-pakiet-individual-manual-okazja-ID6yeJkn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

Mam na imię Kamil i potrzebuję waszej pomocy przy zakupie mojego pierwszego BMW. Mam do wydania ok 30k, najbardziej mnie interesuję e46 po lifcie i e39 również po liftowe, ze względu na przebieg roczny do 15k preferowałbym benzynę. Wpadła mi w oko taka betka co możecie mi o niej powiedziec2 czy warto się zainteresować? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330ci-fabryczny-m-pakiet-individual-manual-okazja-ID6yeJkn.html

Była opisywana w odpowiednim dziale:

viewtopic.php?f=44&t=292819&p=2180066&hilit=WBABN51080JT68651#p2180066

ale sądząc po dopisku na końcu ogłoszenia chyba poszła :lol:

SPRZEDANA ĆWOKI !!!

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nabyłem taki model z 2002r 2.5 benzyna 192KM z napędem stałym 4x4 prosiłbym na co mam się uczulić w tym modelu auto sam sprowadziłem sobie od 1 właściciela z "Niemców z rodziny" inaczej bym nie odkupił samochodu ;) miałbym obawy !!! ;) jedyne co mam na już to 64% amory tył pokazuja i jeden żółty bilstein zaczyna powoli "krwawić"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiecie na temat tej sztuki co podałem w linku? Sorki musiało być dodane w tym samym czasie co mój post w takim razie mam pytanie o tą ofertę z DEhttp://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-325cimpaket-fahrwerk-alcantara-estorilblau-sound-berlin/221821273.html#desImages Edytowane przez Gapek92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Popatrz dwa posty wyżej :duh:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.