Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

No z wierzchy to to się błyszczy jak psu na pewno malowane. Ale czerwony akryl to mi nie pasuje do BMW tym bardziej cupe. A w środku faktycznie padaka.

Ja jak kupowałem swoją '99r w '08r zapłaciłem 23k Ale kupowałem z duszą na ramieniu bo były to wtedy dla mnie ciężko zatyrane pieniądze. A auto kupione od typa z giełdy. Morda zakazana, cwaniak jakich mało, jeden poniszczony kluczyk, bez książki itd Ale była taka ładna, że postanowiłem stracić 500 i pojechać do ASO na przegląda przed zakupowy. Auto było trzepane praktycznie 2,5h z jazdą próbną przez szefa serwisu. Jakieś drobne rzeczy wyszły które były normalne dla auta w tym wieku. Ale i tak był w lepszym stanie niż z tego rocznika polskie. Potem jeszcze miałem omówione co i jak co ewentualnie trzeba naprawić wymienić i mniej więcej w jakiej kolejności. Dostałem cały taki raport z wykazem części, cenami itp. Ściągnięto też historię z Niemiec do czasu w którym było serwisowane, czyli do 5L i przeszło 80K/km Potem zmienił się właściciel, jeśli kolejny nie jeździł jak szalony to przebieg przeszło 160K po 9L mógł być prawdziwy. Jeszcze rozmawiałem z mechanikiem co prowadził przegląd i ogólnie auto było warte kupna. Ale mimo wszystko miałem pietra. I tak po 3h wyszliśmy z salonu. Auto mam do dziś i na prawdę jestem zadowolony. Drobne naprawy i wymiany zrobiłem sam, 8L nie było u mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z wyglądu bardzo ładne autko, i w środku też ok, ogólnie bez porównania do czerwonego. Lakier też bardzo ładny ciekawe czy polerowany czy może malowany.

Ale malowania nie trzeba się bać. Trzeba auto uważnie sprawdzić itp. Jakieś kwiatki wyjść mogą zawsze i nie oznaczają zatajenia czegoś przez sprzedającego.

Tylko szkoda, że mały silnik w takim aucie zdało by się 2.0 150Km lub 2.5 to już byłaby petarda. Ale i takim się da dobrze jeździć.

 

@pepesiu Te zdjęcie w twoim podpisie to gdzie było robione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie ogłoszenie juz sobie odpuściłem. Teraz znalazłem takie:

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-coupe-skora-xenon-harman-kardon-ID6yE0s7.html

 

lepiej niz czerwony ale:

-silnik 1.9 nie nadaje sie na papier do d... duzo pali i tez sa problemy, to nie jest ta chwalona benzyna z bmw, szukaj 2.5l. on zdobył nagrode silnika roku w tamtych latach z tego co pamietam jak ostatnio przeglądałem

-kierownica przekladanka z polifta

-nie wiem czy nie było takiego dodatkowego bajeru ale z tego co wiem to antena płetwa na dachu była montowana tylko do nawigacji, nawi w srodku nie ma dziwna sprawa

-ktos przesadził z tymi wlotami w blotnikach ala m3, jak to jeszcze jakies typu naklejone to bat tym jezdzi straszny

-dywaniki nowe podroby ale to w sumie normalnie,

tyle widac ze zdjec, czyli prawie nic.

 

do tego masz w opcji komputer pokladowy, 4 el szyby,podgrzewane fotele, harmana i tyle, ogolnie bieda

nie brałbym za sam silnik 1,9 :duh:

auto zwyczajnie nawoskowane, i albo to przez zdjecie albo tylny prawy tył ma gorszy odblask od reszty.

zbyszek w tym podpisie te zdjecie przetworzone ;/ tutaj masz oryginał

262cf43a57da.jpg

 

po drodze przy konwoju z klubu nowy sacz, jechalismy na chotową w tym roku za tarnów

gg 5216510


6981e5d7cb7f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poprzednie ogłoszenie juz sobie odpuściłem. Teraz znalazłem takie:

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-coupe-skora-xenon-harman-kardon-ID6yE0s7.html

 

-kierownica przekladanka z polifta

To jest standardowa kierownica w coupe od 08.2000r., więc nie ma nic wspólnego z liftem.

-nie wiem czy nie było takiego dodatkowego bajeru ale z tego co wiem to antena płetwa na dachu była montowana tylko do nawigacji, nawi w srodku nie ma dziwna sprawa

Nie było seryjnie "płetwy" w e46, nawet przy nawigacji.

do tego masz w opcji komputer pokladowy, 4 el szyby,podgrzewane fotele, harmana i tyle, ogolnie bieda

Jako dodatek są jeszcze sportowe fotele i xenony. Jedyne co by się przydało to multifunkcja, żeby był tempomat. Dołożenie to kwestia godziny i może 100,- Czego tu brakuje wg Ciebie? Wspomnianej nawigacji, która jest zabytkiem? Albo inaczej, co masz u siebie a czego tu nie ma? Ten egzemplarz jest bardzo dobrze wyposażony jak na 318i.

-silnik 1.9 nie nadaje sie na papier do d... duzo pali i tez sa problemy, to nie jest ta chwalona benzyna z bmw, szukaj 2.5l.

nie brałbym za sam silnik 1,9 :duh:

Dużo pali? Ciekawe, to ile wg Ciebie pali m52tu20? Jedzie niewiele lepiej a zużywa spokojnie 2-3 litry więcej. Zauważyłeś jaki kolega ma budżet na coupe? 12k..więc jedyne czym powinien się interesować to 318i a Ty mu proponujesz 2.5 :shock:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest standardowa kierownica w coupe od 08.2000r., więc nie ma nic wspólnego z liftem.

aha to nie wiedziałem, w sedanach tego nie ma bo kolega ma 2001 przed liftem i kierownica zwykla przedliftowa

Ten egzemplarz jest bardzo dobrze wyposażony jak na 318i.

no chya zartujesz :D brakuje 80% wyposazenia, mam wymieniac wszystko ?? mi w tym momencie brakuje akurat tylko tylnej rolety :) reszta jest. zobacz sobie na same fotele:

2e077702232e.jpg

 

reszte mozesz zobaczyc w mojej galerii, ale tu nie o to chodzi

silnik 1.9 ma swoje wady, zaciearą sie panewki chyba, pomijając szczegół dobrej eksploatacji, to duzo tych 1.9 nadaje sie do kompletnego remontu, taki mlody kupil wlasnie 1.9 to płacze ze 14l po miejscu bierze, a silnik ma ledwo ponad 100 koni, wiec to jest w ch.... inny kolega ma tez 1.9 ale jezdzi na gazie

Zauważyłeś jaki kolega ma budżet na coupe? 12k..więc jedyne czym powinien się interesować to 318i a Ty mu proponujesz 2.5

budzet i tak niewielki, ja radziłem doskładanie i szukanie e46 po lifcie

do tego ceny nie idą tak scisle zwiazane z silnikami, mozesz i znalesc w podobnej cenie, prosze:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-5-benz-bordowe-skory-ringi-ksenon-led-super-stan-ID6yzEBL.html#dbad5fc327

nawet 2,0 benzyna, przynajmiej juz silnik 6 cylindrowy, nie ta padaka 1.9 4 cylindrowa:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-coupe-2-0-150ps-doinwestowana-pelen-serwis-ID6yAXnn.html#30ce48a213

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320-coupe-klimatronik-skory-alu-18-full-okazja-ID6yFpyW.html#30ce48a213

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-coupe-2-0-benzyna-skora-i-wlasciciel-sprzedaz-lub-zamiana-ID6yDPp5.html#30ce48a213

tak w ogole jak kolega chce benzyne to koszty beda duzo wieksze niz jakby wział diesla, conamniej 2x wieksze :) patrząc na silnik np2.5 benzyna do 2.0 136 ropy, wystarczy policzyc :)

szczegół taki ze coupe przed liftem nie szły w tym dieslu 136 koni, jedynie kompakty

gg 5216510


6981e5d7cb7f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

DamianDlugi załóż temat w dziale "Co sądzicie..", pamiętaj tylko o dodaniu vinu.

marass23 ja tak nie uważam i polecam ten silnik jako najtańszy w utrzymaniu z całej palety e46, zdarzają się przypadki obrócenia panewki (spowodowane w większości przez zaniedbania - chociażby wymiana oleju co 20k km albo/i jazda na 10w40), ale na pewno nie tak często jak chociażby pęknięcie wału w 2.0d 136km m47, o którym kolega wyżej wspomina jako tani w utrzymaniu, bo mało pali :shock: a gdzie pompa vp44, w większości padająca dwumasa, koło pasowe i mnóstwo zaniedbań spowodowanych ekstremalnym wyeksploatowaniem.

 

Edit:

Ten egzemplarz jest bardzo dobrze wyposażony jak na 318i.

no chya zartujesz :D brakuje 80% wyposazenia, mam wymieniac wszystko ?? mi w tym momencie brakuje akurat tylko tylnej rolety :) reszta jest. zobacz sobie na same fotele:

2e077702232e.jpg

Najpierw piszesz, że brakuje 80% wyposażenia a za chwilę, że tylko rolety :roll: nie rozumiem porównywania foteli..w tym 318i przynajmniej jest skóra a nie skaj/derma, lędźwie tylko na plus, bo elektryka mnie akurat nie rusza.

szczegół taki ze coupe przed liftem nie szły w tym dieslu 136 koni, jedynie kompakty

Nie było compacta z tym silnikiem, chyba, że po swapie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz, że brakuje 80% wyposażenia a za chwilę, że tylko rolety

ziomek czytaj ze zrozumieniem, rolety brakuje w moim samochodzie, a strzeliłem 80% brakuje w tej coupe :)

 

nie rozumiem porównywania foteli..w tym 318i przynajmniej jest skóra a nie skaj/derma, lędźwie tylko na plus, bo elektryka mnie akurat nie rusza.

pepesiu napisał(a):

aha skora pełna to prawdziwa skora a skorzane boczki juz są z dermy ?? :D co za gosc ten maniek :D zobacz sobie jak wygląda najlepszy i najelpiej wyposazony fotel (nie widzisz ale jest opcja podgrzewania) w e46 i żałuj ze takich nie masz :D skóry pełnej bym nie chciał, skoro tak piszesz to nie wiesz ze sie nagrzewa w lecie, w zimie marznie, a ogolnie po przebiegu naciąga sie,faluje, pęka, i slizga, no ale gdzie by maniek pomyslal o takich rzeczach, bo to skóra !!!!!!!!! :cry2:

 

heh jak z dziecmi, wał peknał pewnie raz na 100, silnków :D dobra policz vp44 raz na 200-300 tys km, dwumas raz na 200-250 tys km policz nawet wtryski raz na 400.000, koło pasowe 500 to nie wydatek,

teraz policz ze mi pali 6 a Tobie srednio 12. ile wiecej rocznie wydajesz na paliwo a ile ja. do benzyny dolicz swiece, kable, czujiki, tak samo olej, tak samo tarcza sprzegła i 100 innych rzeczy, jak liczyc nie potrafisz to sie cofnij do przedszkola. pozdrawiam i na razie bo do niczego to nie prowadzi :duh:

gg 5216510


6981e5d7cb7f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy właściciela auta z M43TUB19 mogę powiedzieć, że jak najbardziej polecam. Fakt faktem, że mój motor był zadbany i ja również o niego dbam, więc nie mogę się wypowiedzieć jak wyglądałoby użytkowanie takiego silnika w gorszym stanie. Nie robię dużych rocznych przebiegów - ok.10 tys wyszło w ciągu roku posiadania, ale w tym czasie użytkowałem autko zarówno w niedużym mieście(+dojazdy do niego ok. 10km), jak i ostatnio tylko w trasach (250km) - i mogę stwierdzić, że naprawdę silnikowi niczego nie brakuje do zwykłej jazdy. Owszem królem prostej z takim motorem nie zostaniesz, ale można spokojnie wyprzedzić tira albo dwa i nie bać się, że się nie zdąży.

 

Jeżeli chodzi o spalanie to wszystko zależy od tego jak się jeździ - w cyklu miejskim/podmiejskim dochodziłem do 12l benzyny na początku i po założenia gazu auto mniej więcej tyle samo paliło LPG. Jeżeli chodzi o trasy to realne spalanie na trasie nr 7 (odcinek Kraków - Grójec) to ok. 11,5 l LPG/100km przy dynamicznej jeździe (przy obecnej sytuacji na tej trasie jedzie się około 3,5 godziny).

 

Także M43 mogę z czystym sumieniem polecić, może nie na tor :twisted: , ale na pewno do codziennej jazdy!

Moja Coupe'ta: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=297403

Kodowanie nowych kluczyków do E46 - EWS/immo - wyślij PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najpierw piszesz, że brakuje 80% wyposażenia a za chwilę, że tylko rolety

ziomek czytaj ze zrozumieniem, rolety brakuje w moim samochodzie, a strzeliłem 80% brakuje w tej coupe :)

Ja akurat czytam ze zrozumieniem, ale Ty nie piszesz zrozumiale. Dobra to masz u siebie ponad to co jest w tym 318i elektrykę foteli i lędźwie (akurat nie widać czy to 318i też ma), nawigację i czujniki ciśnienia w oponach, co jeszcze? W 318i jest Harmann, którego u Ciebie nie ma, jest skórzana tapicerka, której u Ciebie nie ma, bo ten czarny kawałek czegoś to skaj, może to dla Ciebie przykre ale prawdziwe.

aha skora pełna to prawdziwa skora a skorzane boczki juz są z dermy ?? :D co za gosc ten maniek :D zobacz sobie jak wygląda najlepszy i najelpiej wyposazony fotel (nie widzisz ale jest opcja podgrzewania) w e46 i żałuj ze takich nie masz :D skóry pełnej bym nie chciał, skoro tak piszesz to nie wiesz ze sie nagrzewa w lecie, w zimie marznie, a ogolnie po przebiegu naciąga sie,faluje, pęka, i slizga, no ale gdzie by maniek pomyslal o takich rzeczach, bo to skóra !!!!!!!!! :cry2:

A pepesiu to co za gość? :roll: Boczki Twojego super najlepszego fotela w e46 nie leżały nawet koło skóry, podgrzewane fotele akurat też są w tym 318i. Nie wiem czy to przyswoisz, ale akurat o tym pomyślałem jak kupowałem auto i nie mam pełnej skóry, tylko fotele sportowe z pseudoalcantarą - m-pakietowe (to akurat też nie leżało obok alcantary).

heh jak z dziecmi, wał peknał pewnie raz na 100, silnków :D dobra policz vp44 raz na 200-300 tys km, dwumas raz na 200-250 tys km policz nawet wtryski raz na 400.000, koło pasowe 500 to nie wydatek,

teraz policz ze mi pali 6 a Tobie srednio 12. ile wiecej rocznie wydajesz na paliwo a ile ja. do benzyny dolicz swiece, kable, czujiki, tak samo olej, tak samo tarcza sprzegła i 100 innych rzeczy, jak liczyc nie potrafisz to sie cofnij do przedszkola. pozdrawiam i na razie bo do niczego to nie prowadzi :duh:

Tu też nie wiem czy przyswoisz (może jakbyś zerknął na podpis wtedy tak, ale kto wie), ale mam ten sam silnik co Ty i pali mi uwaga średnio 5,8. Teraz pytanie kto powinien cofnąć się do przedszkola? :oops:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie polecam jednak wieksze silniki. Jak tu kolega wyzej pisze 11.5 gazu łyka to tyle prawie co r6. Różnica litra lpg jest pomijalna.

 

diesla przedliftowego absolutnie nie bierz pod uwagę, nie dość ze pół miliona mają to na dodatek pękają wały no i klekocze strasznie. Poza tym nie będzie tańszy w utrzymaniu bo to nie tylko paliwo którego spali troche mniej ale cała reszta obsługi i stary diesel cie zamorduje cenowo :) do tego ta nutka niepewności rano w zime jak idziesz do auta i się modlisz żeby odpalił.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również poszukuję (narazie jakiegokolwiek auta) będzie to moje pierwsze auto między innymi interesuje mnie model e46.

Ale patologia jaką natykam się codziennie oglądając auta w większości sprowadzone trupy od handlarzy skutecznie mnie odstrasza w ogole od kupna czegokolwiek. Mam dwa autka na oku proszę o ocene:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-323-e46-2-5-170km-zadbana-i-ladna-mozliwa-zamiana-ID6yF4xX.html

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-fajne-auto-ID6yA1m5.html

Wiem że nie polecacie silników 118 koni ale ciężko cokolwiek znaleść. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tu jest odpowiedni dział na pytania o konkretne auto, pamiętaj, że musi być podany vin w temacie:

viewforum.php?f=44

Za tę kwotę o wiele większe szanse, że auto będzie trzymało się kupy jest przy skupieniu się na wersjach 318i. Opis 323i sugeruje coś innego, ale ciężko w to uwierzyć.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie polecam jednak wieksze silniki. Jak tu kolega wyzej pisze 11.5 gazu łyka to tyle prawie co r6. Różnica litra lpg jest pomijalna.

 

Większe silniki z pewnością są fajniejsze (pod wieloma względami) - sam od kiedy mam E46 chciałbym zobaczyć w niej kiedyś 2.8, z tym, że są sporo, sporo droższe i dużo trudniej dostępne w przyzwoitym stanie. Dlatego jeżeli ktoś ma ograniczony budżet i bardzo nie zależy mu na mocy to M43 jest jak najbardziej akceptowalne i na to chciałem zwrócić uwagę ;) .

Moja Coupe'ta: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=297403

Kodowanie nowych kluczyków do E46 - EWS/immo - wyślij PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fachowcy możecie coś powiedzieć o tym egzemplarzu? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e46-automat-bogate-wyposazenie-skora-harman-kardon-ID6yBq7D.html#8385bace53 coś wam sie rzuca w oczy?

 

Narazie nie zakładam nowego tematu,bo czekam aż sprzedający podeśle nr VIN.

190 tysi.a lewarek w automacie zdruzgotany :)

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli chodzi o trasy to realne spalanie na trasie nr 7 (odcinek Kraków - Grójec) to ok. 11,5 l LPG/100km przy dynamicznej jeździe!

Z ciemnogrodu na wiochę dynamicznie? Chyba za furmanka :)

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o trasy to realne spalanie na trasie nr 7 (odcinek Kraków - Grójec) to ok. 11,5 l LPG/100km przy dynamicznej jeździe!

Z ciemnogrodu na wiochę dynamicznie? Chyba za furmanka :)

Chyba nie do końca zrozumiałem aluzje. Mógłbyś jaśniej?

Moja Coupe'ta: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=297403

Kodowanie nowych kluczyków do E46 - EWS/immo - wyślij PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu jest podany nr Vin to wstaw do działu; viewforum.php?f=44

Tam może ktoś Ci podpowie na temat stanu licznika.

Inna sprawa że jak jest zgodne z opisem to pomimo swojej skromności to może ktoś Cię podkupi.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Urion ta 318i wygląda dobrze, potwierdź przebieg i oględziny.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nawet do Jarocińskich handlarzy dotarło że nie sprzedaje się auta ze świecąca lampka od płynu i paliwa :mrgreen:

Pół banki raczej nie ma chyba że autostradowe.

Ważne dwie rzeczy.czy umowa na Adolfa i kiedy ostatni wpis w książce.piszesz maila do serwisu i pytasz czy to prawda.

Ew tam gdzie był robiony ostatni TUV.

Swoją droga co Cię w tym golasie zafascynowało ? Silnik radio tapicerka czy gumowa kierownica gorsza niż z Poloneza.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Teraz zwróciłem uwagę, że to 316i, ogłoszenie dodane jako 318, ale podał moc 105km. Biorąc pod uwagę zapewne opłaty i prawie podstawowe wyposażenie wyjdzie sporo, ale jeśli stan jest ok i potwierdzi się przebieg to mimo wszystko można rozważyć powiedzmy za tyle co wystawił, ale już opłacony.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet do Jarocińskich handlarzy dotarło że nie sprzedaje się auta ze świecąca lampka od płynu i paliwa :mrgreen:

Pół banki raczej nie ma chyba że autostradowe.

Ważne dwie rzeczy.czy umowa na Adolfa i kiedy ostatni wpis w książce.piszesz maila do serwisu i pytasz czy to prawda.

Ew tam gdzie był robiony ostatni TUV.

Swoją droga co Cię w tym golasie zafascynowało ? Silnik radio tapicerka czy gumowa kierownica gorsza niż z Poloneza.

 

wyglada na oryginalny stan i oryginalny przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.