Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że kupisz,minimum do tej budy to 3.0,choć on szału nie robi.Optimum to benzyna uturbiona lub ten 3.5D biturbo.Taką z 3.0 powinieneś bez problemu kupić za 35 koła.

 

Wysłane z Nexusa 6

 

 

Świetny pomysł, e90 z silnikiem 3.0 za 35k. :cool2: To polecam od razu zassać całą zawartość forum na dysk a do auta dokupić dobrą linkę holowniczą :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie że kupisz,minimum do tej budy to 3.0,choć on szału nie robi.Optimum to benzyna uturbiona lub ten 3.5D biturbo.Taką z 3.0 powinieneś bez problemu kupić za 35 koła.

Nie ma silnika 3.5D, jest 3.0 z dwiema turbosprężarkami.

 

ps. Uprzedzam: jestem już za stary na stwierdzenie - chłopiec :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Teraz jest git :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy ze renault laguna po fl. A jak ogolnie e46 sie spisywalo

 

E 46 spisywało sie ogolnie dobrze, ale mialem silnik R6 benzynka i kupilem auto z org. przelotem 170 tys km 8-letnie. Choć i tak najtansze w eksploatacji nie było.

Dzis ciezko bedzie o e46 z org 170 tys km przelotu. Jesli komus sie uda kupic zadbane auto z małym przebiegiem i ma kase na odpowiednią eksploatacje/naprawy - szczerze polecam e46.

Lagune czy to przed FL czy po FL mocno odradzam...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudy131080, Nie wiem co tam było wcześniej, bo nie wszedłem w międzyczasie na forum, ale że w internecie rzadko się zdarza się, żeby ktoś za cokolwiek przepraszał, to biorę w ciemno, luz ;)

 

A mnie chodziło o to co Ty napisałeś:

 

Za taką kasę to e90 szukaj.

 

Ale nieważne już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co powiecie o tym BMW ? sprawdzi mi ktoś czy zgadza się wyposażenie , proszę pilnie o pomoc .

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320-czarmy-sufit-polskory-ID6yix5L.html

 

WBAEV11050KK51576

 

Jutro mam jechać jąoglądać . W vinie nic nie ma o xenonach i braku oznaczenia modelu na tylnej klapie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi światłami nie tak?Nie wiem bo nie interesuję się zbytnio e46 ale jak dla mnie to są normalne,poliftowe światła na soczewkach.Chyba że czegoś nie widzę bo z fona patrzę na te zdjęcia.

 

Wysłane z Nexusa 6

to ze xenon jest na soczewce a zwykle na halogenie a w tym przypadku auto mialo zmienione lampy i w przyszlosci moga byc problemy u diagnosty, policji a czego nikomu nie życzę nawet po wypadku

znajomy w pzu miał szkolenie ze podczas kolizji czy wypadku ma szczególna uwage zwracac na ogumienie (stan) oraz oswietlenie, jesli auto mialo chinski xenon albo np xenon dokladany bez poziomowania i sprysków to piszą odpowiednie kwity, rzeczoznawca wie co robić i nawet jak to Tobie mieli wypłacić kase z ubezpieczenia, odwrócą wszystko i zapłacisz z własnej kieszeni

i tak na dobrą sprawę moze i dobrze że tak jest bo jak widze zenony lub modyfikacje lamp to az sie nóż otwiera... :duh:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie bylo rzadnych e 46 na soczewkach ? Na 100% te swiatla sa zmieniane ? A jak sprawdzic czy maja homologacje i czy mozna na nich jezdzic ? Moze po prostu ktos wstawil cos takiego : http://archiwum.allegro.pl/oferta/lampy-bmw-e46-sedan-01-04r-angel-eyes-ringi-chrom-i3297290410.html

 

Nie ogladalem jej dzisiaj bo zachorowalem ale bede czujniejszy co do wypadkowosci skoro ma wymieniane swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vin prawdę ci powie z czym auto wyjeżdzało z fabryki.

 

Jesli chodzi o to przedstawione szare czy tam grafitowe to ma dołożone światła ksenonowe, nie posiada spryskiwaczy (spryskiwacze sa w listwie pod światłami) oraz ma moduł świateł dostosowany pod zwykłe światła h7. Łatwo to poznać ponieważ zwykłe żarówki h7 mają regulację odbłyśnika i jest pokrętło do tej regulacji. Ksenon jeśli jest fabrycznie albo poprawnie dołożony nie posiada tego pokrętła ponieważ światła ksenonowe są na bieżaco poziomowane automatycznie ( wiąże się to z czujnikami na wahaczach).

 

to pokrętło to nie tylko włacznik świateł i guziki od przeciwmgielnych ale cały moduł świateł, różne funkcje są tam zapisane, można je aktywować lub wyłączyć, tam się programuje np. światła dzienne, miganie kierunkami, zamykanie drzwi i różne takie funkcje. Jak się zmieni moduł świateł bez zakodowania go pod nowe auto to wtedy przy przebiegu pojawia się taka mała kropka co sugeruje że moduł nie jest zgodny z vinem samochodu.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie co sądzicie o takim aucie : http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-325i-centrum-e46-katowice-zapraszamy-CID5-IDe8F13.html#522166d7fb,

 

oraz czy tak na szybko jeszcze czy faktycznie różnica pomiędzy zwykła wersja a wersja w m pakiecie jest taka iż tarcze, amortyzatory, wahacze są droższe w m pakiecie niż normalne ?

 

dzięki za info , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.