Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę żeby rozluźnić atmosferę :) . Witam, od miesiąca jestem mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem E46 325 xi Touring Automat. Mam do was pytanie, co można garażowymi metodami samemu wyczyścić, poprawić żeby lepiej chodziło, wyglądało. Oczywiście bez udziwnień pełna seria. Do tej pory zrobiłem kodowanie, Led środek, poprawa pół skóry, oleje i filtry. W planach ciemne szyby albo lustro weneckie i tyle. Mam jeszcze pytanie na lato chciałbym zakupić felgi od m pakietu style 68. Na jednej z aukcji wyczytałem ze pasują do każdego oprócz wersji xdrive - czy to prawda? :mad2: Teraz jest 225/45/17 style 96. Fabryka sprawdzałem po vinie.

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby się ktoś bardziej obeznany wypowiedzieć co sądzi o poniższej ofercie?

Poczytałem trochę o tych automatach i nie jest to jakąś moją obiekcją, najbardziej mnie interesuje to zawieszenie, wydaje się zdecydowanie za niskie na polskie krawężniki?

I jeśli mógłby ktoś wytłumaczyć takiemu laikowi jak ja czemu auto niżej leży z przodu?

Auto generalnie na moje oko wygląda ładnie, ma spory pakiet wyposażenia co jest też kuszące. Ktoś ogarnięty doradzi ?

OFERTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Auto tak stoi, bo ma różne sprężyny tylne i przednie. Nie wiem czy to dlatego, żeby było fajnie czy o co chodziło ale z fabryki to on tak nie wyjechał. Podobnie jak wg mnie nie wyjechał z M-pakietem. Zdobądź VIN i wrzuć do działu oceny ale jak dla mnie to zderzaki słabo spasowane, w innym odcieniu, tak samo nakładki na progi.

A poza tym wszystkim to serio?? Ponad 20 tys PLN za 16-latka, którego byle diesel objedzie?? :mad2: Te 188k km to też chyba takie 'tureckie'. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie "wygląda ładnie"? Polecam pooglądać samochody kolegów z forum. O stanie technicznym oczywiście ze zdjęć nic się nie dowiesz, ale tak jak napisał lord_Simon, po spasowaniu elementów i ogólnym wrażeniu to śmierdzi on turasem, który go poskładał.

Jeśli się uprzesz to bez VIN-u nie podchodź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardziej na myśli to że auto ma całkiem bogate wyposażenie w postaci tych zderzaków czy choćby szyberdachu, którego nie pamiętam żebym uświadczył kiedyś na oto. Bo samo zawieszenie i te felgi mnie odstraszają, ale pytam głównie o ofertę, bo ojciec siedzi w Niemczech i mi ją podesłał, mówiąc, że auto stoi w salonie, ma świeżo podbite papiery, możliwe że nawet i gwarancję. Z początku byłem negatywnie nastawiony do skrzyni, a resztę niepewności właśnie chciałem z wami skonsultować. Dzięki na pomoc, odpuszczę sobie szkoda zachodu jechać oglądać to w takim razie. Cena racja wysoka, ale wiadomo coś z tego dałoby radę napewno urwać, poza tym za tą kasę wziąłbym tylko gdybym miał pewność że auto rzeczywiście jest w zajebistym stanie.

Nic, szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyberdach? Ma co trzecie e46 na allegro, jak nie wiecej. Jak nie palisz papierosów, to mało przydatna opcja. Jesli auto ma klime, a 95% e46 ją ma.
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podobnie jak wg mnie nie wyjechał z M-pakietem. Zdobądź VIN i wrzuć do działu oceny ale jak dla mnie to zderzaki słabo spasowane, w innym odcieniu, tak samo nakładki na progi.

Do tego akurat vin jest zbędny. Zderzaki, progi i felgi dołożone. We wnętrzu są płaskie stołki, jasna podsufitka, nie wspominając o podstopnicy, nakładkach na progi i oczywiście kierownicy, co wyklucza fabryczny m-pakiet.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyberdach? Ma co trzecie e46 na allegro, jak nie wiecej. Jak nie palisz papierosów, to mało przydatna opcja. Jesli auto ma klime, a 95% e46 ją ma.

To chyba zależy od konkretnej osoby, bo dla mnie to zajebista opcja i korzystam zawsze jak pogoda pozwala. Nie, nie palę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupić e46 kombi w roczniku 2003 w górę z silnikeim 2,5 lub 3,0 może być z napędem tylko na tylną oś lub 4x4 choć nie wiem czy jest to awaryjne i drogie w serwisowaniu czy nie?

Zainteresowały mnie następujące aukcje

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-330ix-ID6ygDTb.html#14f1c21b14

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325xi-ze-szwajcarii-ID6y9LkW.html

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330xi-231km-xenon-skora-alu-17-manual-ID6y7Ygr.html#14f1c21b14

Wszystkie ponizsze mają napęd na 4 łapy powiedzcie proszę jak się to sprawdza i jakie sa wasze opinie na ten temat warto czy raczej omijać.

Biorę pod uwagę jeszcze auto z DE lub NL z tego co sie orientuje to akcyze naliczają na podstawie cennika z eurotaxu ,a on obowiązuje dla samochodów do 12 lat jak jest starsze to cena z umowy jest brana. Czy rejstrował ktoś z was auto w ostatnim czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto całe malowane na moje oko, przód zmieniony bo lift coupe był w 2003 roku, a tu mamy auto z 2001. Pytanie kto dlaczego i jak dobrze zmienial ten przód. Jak mocne bum było. Także czujnosc wzmozona, szczególnie jak chodzi o historie wypadkową.
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , co sądzicie o tym BMW ? Był może ktoś oglądać ?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-m-pakiet-przygotowana-do-rejestracji-ID6yi2Ip.html

 

Po rozkodowaniu vin to wyszło , chyba nie powinna mieć zderzaków do mki :/ a może się myle

 

Vehicle Identification Number WBAEV110X0KK45465

Type EV11

Model 320i - EUR

Development Code E46 (4FL)

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M54

Displacement 2.20

Power 125

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Titansilber Metallic - 354

Upholstery Stoff Laser/anthrazit - G7AT

Production Plant MUNICH

Production Date 2001-11-15

 

Standard Equipment

520 Foglights Nebelscheinwerfer

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

550 On-board Computer Bordcomputer

832 Battery In Luggage Compartment Batterie Im Kofferraum

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

 

Options

210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc)

226 Sports Suspension Settings Sportliche Fahrwerksabstimmung

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

338 M Sports Package Ii M Sportpaket Ii

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

473 Armrest, Front Armauflage Vorn

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

488 Lumbar Support Driver/front Passenger Lordosenstuetze Fahrer/beifahrer

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

521 Rain Sensor Regensensor

522 Xenon Light Xenon-licht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

661 Radio Bmw Business Radio Bmw Business

674 Hifi Loudspeaker System Harman Kardon Hifi-system Harman/kardon

710 M Leather Steering Wheel M Lederlenkrad

716 M Aerodynamics Package Ii M Aerodynamikpaket Ii

760 Individual High-gloss Satin Chrome Individual Hochglanz Shadow Line

772 Interior Trim Alu Black Cube Interieurleiste Alu Black Cube

775 Individual Roof-lining Anthracite Individual Dachhimmel Anthrazit

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

788 M Lt/aly Wheels M Leichtmetallraeder

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall

972 Comfort Package Comfort Paket

981 Comfort Plus Package Comfort Plus Paket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zderzaki m-pakietowe dołożone, został "piękny" chromline :duh: wewnątrz nie ma absolutnie nic z m-pakietu (fotele sportowe zwykłe, na dodatek z dermą a nie skórą).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.