Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cena niska , znaczek M na klapie :D no i nawigacja jesli jest to mala bo panel od klimy jest na swoim miejscu :) poza tym w srodku malo zdjec a na zewnatrz wiekszosc aut na zdjeciach wyglada ok :) no i pisanie w wyposazeniu sprawdzanie zarowek to tylko na sile wypisywanie czegos zeby zwrócić uwage , takie cos ma kazde e46 chyba ze ktos grzebal w kompie i wylaczyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie nie wiem, mogę dziś zobaczyć ile mam aktualnie i zapisać a za tydzień napiszę ile przejechałem to będzie najbardziej realistyczny wynik.

 

W tym tygodniu przejechałem 160km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem, mogę dziś zobaczyć ile mam aktualnie i zapisać a za tydzień napiszę ile przejechałem to będzie najbardziej realistyczny wynik.

 

W tym tygodniu przejechałem 160km.

 

Malo :) ja w tygodniu robilem okolo 350km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem, mogę dziś zobaczyć ile mam aktualnie i zapisać a za tydzień napiszę ile przejechałem to będzie najbardziej realistyczny wynik.

 

W tym tygodniu przejechałem 160km.

 

Malo :) ja w tygodniu robilem okolo 350km :)

 

Czyli benzyna jest najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie tak :) chyba ze juz znajdziesz z lpg wtedy mozna tez brac :) mimo ze byla by instalacja to na krotkie odcinki benzynka a czasem wiadomo ze dalej tez sie jezdzi :) ale samemu zakladanie raczej nie oplacalne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o E46 318i ??

Wiem że większość toleruje tylko silniki R6 ale mi spokojnie do przemieszczania się po mieście i okolicach wystarczy mniejszy motor i myśle że do 13 tyś PLN prędzej znajdę ładny egzemplarz z LPG :)

 

Tylko kwestia którą wersję lepiej brać... 118KM czy 143KM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o E46 318i ??

Wiem że większość toleruje tylko silniki R6 ale mi spokojnie do przemieszczania się po mieście i okolicach wystarczy mniejszy motor i myśle że do 13 tyś PLN prędzej znajdę ładny egzemplarz z LPG :)

 

Tylko kwestia którą wersję lepiej brać... 118KM czy 143KM ??

 

143 KM to już jest po liftowy 2.0, według mnie lepszy trwalszy i tansze części 118KM czyli M43 :) nie wiem dlaczego ale ja zawsze jak celuje w bmw to tylko silniki z początkiem M :) i na razie wychodzę na tym dobrze :) m43 wychodzily w dwóch wersjach 118KM i 105KM roznica w kompie i ten mocniejszy ma zawor DISA słabszy nie posiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odp w takim razie poszukam 318 118KM bo 105KM to jednak słabo... ;P

 

tylko nie daj się nabrać bo w ogłoszeniach masa ludzi pisze ze posiada ta mocniejsza wersje ;) najlepiej po vinie sprawdzić :) nawet na bmwstore.pl pokaze Ci jaka jest wersja jak wpiszesz vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nowe graty to akurat zgoda :) ale ze zdrowszy silnik to dla mnie brednie ;) bedzie np auto ktore mi sie podoba wszystko odpowiada , chodzi ok na gazie i benzynie i co nie kupie tylko dlatego ze ktos gaz wczesniej montowal? Mam w domu e60 gdzie gaz montowal poprzedni wlasciciel i e53 gdzie tez poprzednik montowal ;) i nie widze roznicy , podejrzewam ze moj gazownik sam by tego lepiej nie ogarnal bo wszystko jest ok :) z reszta wszystko zalezy jak kto podchodzi do auta :) wszystko trzeba po prostu sprawdzic i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ogłoszenia i bardzo mało jest E46 318i 118KM ;O A w niektórych nawet nie wpisane jaką ma moc... Ludzie nie wiedzą czym jeżdżą... ;|

 

W sumie ogólnie za dużo prywatnych ogłoszeń nie ma... nawet 320 150KM jest dosłownie kilka.

WGL możliwe jest dostać zagazowaną 320 150KM do 13k ? Czy to jest cena na tyle niska że trzeba się mocno naszukać ?

 

np: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-320-i-gaz-sekwencja-kme-ID6y9sFj.html

 

Sorki że link tutaj ale nie chcę zakładać nowego tematu a i tak nie ma podanego VIN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo m43 118KM i 105KM z zewnatrz niczym sie nie rozni ; ) i masz racje ludzie nie wiedza czym jezdza ;) za 13tys powinienes znalezc tylko ludzie sceptycznie podchodza co do gazu w bmw i tu jest problem duzo osob glosi glupia opinie ze stac cie na bmw ro powinno byc stac na paliwo

 

Co do auta ktore pokazales mysle ze cena ok tylko poza silnikiem i gazem nic specjalnego i kombi jeszcze :) chyba ze chcesz kombi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby mechanicznie było wszystko sprawne i po prostu zadbane w środku. Dzisiaj byłem oglądać jedną sztukę to zastanawiałem się co właściciel musiał robić w tym aucie żeby tak tragicznie wyglądało ;O

Rodzaj nadwozia obojętny, na wakacje lepsze kombi ;D

Z wyposażenia zależy mi na klimatyzacji i elektrycznych szybach więc raczej wymagania nie duże ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie duze ale jak chcesz wszystkie szyby w pradzie to troche sie naszukasz :) ja juz widzialem rozne auta w srodku :D i na zdjeciach wszystko ok a jedziesz i sie dziwisz ze to ten sam samochod :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.