Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Byl w domu pasztet 1.9 i ja mam e46. W skrócie bedzie drożej w eksploatacji i będzie trudniej kupic auto ( nawet pomimo tego, ze znalezc 1.9 w tedeiku, które nie ma pól mln przelotu to cud ). Pasztet to proste auto bez polotu, ale lopatologicznie proste nie do zajezdzenia przez to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć, jeżdżę Focusem 1.8 z 2000r i chcę się przesiąść na BMW E46 w coupe, najchętniej w gazie, bo dopiero matura w tym roku. :lol:

 

Co powiecie o tym egzemplarzu, pomijając, że prawdopodobnie lewy bok był robiony?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-atrakcyjny-wyglad-klimatronik-skory-stan-bdb-gaz-ID6ybXrW.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwne zegary, jeszcze nie spotkałem się z białymi zegarami w E46. Wnętrze mocno zajechane jak na 211 kkm, także myślę, że kręcony, ale chyba nie jest to nic, czym mógłbym cię zaskoczyć. Na minus te okropne lusterka od Golfa, nie wygląda to ani fajnie, ani ładnie. Uzyskaj VIN, to będzie można więcej powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano zadzwonię zapytać o VIN.

Fakt, te zegary są paskudne, od razu myślałem o wymianie ich na standardowe czarne, podobnie te lusterka, choć wydaje mi się, że to zwykłe "widzimisię" właściciela i ma on fabryczne. Że kręcony to mnie nie dziwi. :lol:

Zastanawia mnie tylko to, co facet podał w danych. Przeszukałem wszystko i nie znalazłem 318 1.8 z 136KM, ani nic koło tego z 2000roku. Wiem, że CI były produkowane z 143KM bodajże, ale dopiero od 2001.

No i czy te 136KM w 1.8 to nie będzie jednak za mało?

 

@lord_Simon

Temat wydaje mi się w porządku. "Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania", kilka tysięcy postów, wiem, że jest temat dot. ofert z internetu, ale chciałem się poradzić tego jednego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@lord_Simon

Temat wydaje mi się w porządku. "Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania", kilka tysięcy postów, wiem, że jest temat dot. ofert z internetu, ale chciałem się poradzić tego jednego przypadku.

 

Ten jest bardziej odpowiedni: viewforum.php?f=44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przeszukałem wszystko i nie znalazłem 318 1.8 z 136KM, ani nic koło tego z 2000roku. Wiem, że CI były produkowane z 143KM bodajże, ale dopiero od 2001.

No i czy te 136KM w 1.8 to nie będzie jednak za mało?

W tym aucie może być tylko 1.9l o mocy 118km a czy to mało? Musisz się przejechać, do miasta wystarczy, na trasie będzie słabo.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

ja kupiłem swoja juz E46 w stanie dobrym za 10k szczerze mówiac trafiłem na okazje .Jest to moja pierwsza przygoda z BMW 318i ale jestem zadowolony z prowadzenia jak i przyspieszenia tego samochodu . Mimo ze ma to tylko 1.9 118 koni to polece to autko kazdemu spalanie wiadomo ile wlejesz tyle spali .ale nie ma tragedi naprawde .

wiadomo auto z rocznika 99 wiec wiele sie mozna spodziewac ale prawde mówiac troszke sie najezdziłem za tym modelem ale teraz twierdze ze warto było mimo iz spotkałem nie raz auto gdzie mierzac je czujnikiem lakieru tylko jeden element nie był malowany:( no ale coz trzeba pojezdzic troszke pogladac ale jak juz wczesniej wspominałem warto było było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i czy te 136KM w 1.8 to nie będzie jednak za mało?

 

@lord_Simon

Temat wydaje mi się w porządku. "Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania", kilka tysięcy postów, wiem, że jest temat dot. ofert z internetu, ale chciałem się poradzić tego jednego przypadku.

 

 

kolego napisz mi czym wczesniej jezdziłes ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja możne mieć, wydaje mi się, zarówno w aucie za 15 jak i za 20. Może w tańszym jest to bardziej prawdopodobne. No ale nie popadajmy w skrajności. 323 to nie 330. co takiego może wyjść po zakupie co ciężko będzie sprawdzić przy zakupie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Taka sytuacja możne mieć, wydaje mi się, zarówno w aucie za 15 jak i za 20.

Gwarantuję ci że znajdziesz auto i za 10 tyś. zł. Chcesz kupuj, twoja sprawa, twoje pieniądze. Zapewniam cię że zarejestrowane r6 z gazem za maks 16 tyś to padaka z przekręconym kilka razy licznikiem. Wejdź na jakąkolwiek niemiecką stronę i popatrz ile kosztują jakie samochody. Do 2 tyś euro znajdziesz zajeżdżony i zniszczony szrot. Nawet jeśli jakimś cudem coś trafisz to dolicz koszt przejazdu do i z Niemiec (ok. 1000 zł) opłaty rejestracyjne (ok. 3000 zł) + gaz (ok. 3500 zł) + ubezpieczenie i już masz prawie 17 tyś zł + pierwsza obsługa auta w kraju (płyny, filtry jakaś końcówka lub wahacz) 1000 zł i robi się blisko 20 tyś. Jesteś mądrzejszy - kupuj!

Chyba, że nie widzisz różnicy między silnikiem 4 a 6 cylindrowym. Wtedy bierz 318i, takie znajdziesz w podanej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobrze prawią. U mnie sytuacja wyglądała podobnie z tym że udało się znaleźć w na prawdę dobrym stanie tylko za 11k z transportem + - 1,5k naprawy, zimówki etc. Mimo tego cala operacja rejestracji, akcyz, wymiana oleju,filtry etc + instalka gazowa do której przymierzam się założyć wyniesie mnie to juz 20k z dopieszczeniem wszystkiego :wink: mimo iż miałem farta że zalazłem całkiem wporzo autko (przynajmniej ja tak uważam :) ) to i tak trzeba szykować mamone w granicach 20 tysięcy. Gdybyś szukał jeszcze sedana, ale coupe będzie droższe, mimo to nie poddawaj sie, dorzuć kilka groszy i szukaj bo wrażenia z jazdy są :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kojarzy ktoś może gościa z Ostrowca Świętokrzyskiego handlującego BMW??

Parę jego ogłoszeń ogłoszeń :

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-328i-193km-sedan-manual-skora-sportsize-alu-17-ID6ydOPX.html#e3b34342bd

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-323i-170km-sedan-alu-fotele-sportsize-hellrot-ID6ydhJF.html#e3b34342bd

 

Co myślicie?

Z góry dzieki za info i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo sobie dopowiadacie ;)

a gaz ile kosztuje, nie 1300?

znalazłem 2 fajne benzynki za 14 i pojadę je obejrzeć, pozdro

 

i nie wiem czy to takie dziwne, ale są też samochody w Polsce, zapewne urodziły się w de ale to kto inny wyłożył na akcyzę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dużo sobie dopowiadacie ;)

a gaz ile kosztuje, nie 1300?

Chłopcze ile masz lat? 19? Gaz do R6 1300 zeta?? :norty: :duh: :mrgreen: :cry2: :cool2: :mad2:

i nie wiem czy to takie dziwne, ale są też samochody w Polsce, zapewne urodziły się w de ale to kto inny wyłożył na akcyzę itd.
Jedź oglądaj i kupuj. Tylko potem nie płacz na forum że nierówna praca, że coś nie działa, że wpieprza olej etc. Kupuj! :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki budżet może starczy na sedana z 1,8 ale nie na coupe r6 i to jeszcze z LPG. Osobiście zawsze doradzam samodzielny montaż gazu jak już na siłę być musi a nie zakup z wyeksploatowaną instalacją :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.