Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie, że niedrogo. Zastanawiam się dlaczego tak mało wyceniona jest? :D

A mi się wydaje, że cena wcale nie jest za niska. Na mobile.de są podobne egzemplarze poniżej 10k zł.

Przede wszystkim to obok M-Pakietu to nawet nie stało. Wyposażenie bida z nędzą: krzesła zamiast foteli, brak multifunkcji, ksenonów, czujnika zmierzchu, nawet dywanik nie ma stopów :D

Do tego pewnie licznik trochę skręcony i silnik N42 tuż przed jakąś katastrofą. Jak dla mnie 11500 to nie jest mało za ten egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :-) Oglądałem wczoraj dwie E46 318i, przedlifty i jedna z nich miała znaczną część podwozia w czarnym, ni to gęstym ni to rzadkim oleju. Cieknie z wału? Powiem szczerze, że oprócz Stara 200 to nie jeździłem niczym z tylnym napędem więc nie wiem czym może to być spowodowane. W drugiej E46 już tego nie uświadczyłem, tam podłoga była suchutka, ale znowu w bagażniku w miejscach spawów moim zdaniem ktoś poleciał barankiem, czego znowu w pierwszej nie było :roll:

PS. W jednej z E46 (tej mokrej od spodu, jakkolwiek to zabrzmiało :D) ok. 5 sekund po uruchomieniu zaczął głośniej chodzić pasek klinowy. Do wymiany czy to coś jeszcze innego?

 

EDIT: Dysponuje ktoś może ryciną techniczną z opisem do BMW E46? Może być kilka szczegółowych, szczególnie zawieszenie, przeniesienie napędu i silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e46 nie masz paska klinowego tylko wielorowkowy.

 

Z wału też nie cieknie bo to pusta rura. Raczej cieknąć może ze skrzyni biegów, z silnika, z tylnego dyferencjału.

 

wez mechanika na oględziny zanim kupisz cokolwiek. Bo po wypowiedziach sadze ze nie masz doswiadczenia mechanicznego.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dawna planuje zakup bmw e46 ale zawsze brakuje kasy i z miesiąca na miesiąc odkłam aby powiększyć budżet na samochód interesuje mnie przed lift z silnikiem 2.8 najlepiej z lpg ale nie koniecznie znalazłem takie ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/bmw-e46-323i-lpg-prins-sekwencja-CID5-IDa6PAR.html#f41fb9f51b czy ten samochód jest wart zachodu? mój budżet to 15-16tys max samochód jest wystawione na 13100 wiec myślę ze za resztę kasy mógł bym w niego zainwestować tak aby pojeździć z pół roku i znowu zainwestować trochę grosza aby auto doprowadzić do ładnego stanu.Czy warte jest to zachodu czy lepiej kupić igle i jeździ bez problemowo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Załatw vin i załóż temat w dziale do oceny, nie ocenisz stanu auta po ogłoszeniu, więc trudno powiedzieć czy ten zapas 2-3k wystarczy, brakuje zdjęć środka, przedni zderzak jest od 330i.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak jest. Albo przód w kolor trafił się albo zaplanowana modyfikacja :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dawna planuje zakup bmw e46 ale zawsze brakuje kasy i z miesiąca na miesiąc odkłam aby powiększyć budżet na samochód interesuje mnie przed lift z silnikiem 2.8 najlepiej z lpg ale nie koniecznie znalazłem takie ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/bmw-e46-323i-lpg-prins-sekwencja-CID5-IDa6PAR.html#f41fb9f51b czy ten samochód jest wart zachodu? mój budżet to 15-16tys max samochód jest wystawione na 13100 wiec myślę ze za resztę kasy mógł bym w niego zainwestować tak aby pojeździć z pół roku i znowu zainwestować trochę grosza aby auto doprowadzić do ładnego stanu.Czy warte jest to zachodu czy lepiej kupić igle i jeździ bez problemowo ?

 

 

Jak masz zaufanego mechanika albo robisz sam to dobry pomysł. Jak nie to odpuść i poszukaj czegoś droższego w bardzo dobrym stanie...

Budżet masz dobry i pamiętaj żeby mieć w pogotowiu te 2-3 tyś nie licząc pakietu startowego.

Ja osobiście nie wyobrażam sobie że kupuje auto na które mnie nie stać czyli za cały założony budżet. Samochód to samochód a nie wyznacznik statusu społecznego czy zawartości portfela. Znam osoby które mają po 2-3 domy i wysoki stan konta a jeżdżą Focusem z salonu ze słabym silnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będę się wybierał do Niemiec po samochód. Chciałem e90 ... jednak powrócę do e46 (potrzebuje kasy na mieszkanie).

Szukam auta w obrębie 600-700 km od Częstochowy, czyli okolice Berlina i Poczdamu.

Model 318i polift (oczywiście benzyniak - diesla nie chcę), sedan, rocznik 2003-2004. Cenowo za samochód 5000 Euro z lekką górką - pewnie się coś utarguje. Przebieg do 150 tyś km, kier wielofunkcyjna, podłokietnik. Nie musi mieć SSów i Ksenonu. zależy mi na tym aby było bezwypadkowe z czystym zadbanym wnętrzem i nieporysowanymi plastikami. Oczywiście komplet dokumentów i kluczy. Luknijcie proszę na mobile.de i austoscouta24.de co Waszym zdaniem jest godne uwagi. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Marcin

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na wstepie , prosze o pomoc.

Planuje zakup BMW E46 328..długo pracowałem na ten samochod i chce auta "ala" sportowego , o dobrych osiagach , zeby naprawde wciskało w fotel.

Uwielbiam dziwiek R6 , najlepszy powyzej 3.5 tys obr..oczywiscie raczej wsadze do niego gaz..prosze o wypowiedzenie sie uzytkownikow , jakie sa osiagi tego auta i ogolne wlasciwosci jezdne , szczerze to najbardziej mi chodzi o osiagi , jezdzilem kolegi e46 323 170km , i powiem wam ze juz ładnie idzie ale jestem ciekawy jak przy tym wypada 328. A wczesniej jezdzilem kolegi e46 2.2 170 km M54 to dla mnie jest to porazka , wszystko tak liniowo ta moc oddawana , nie ma takiego jebniecia jak w M52 , i wogole osiagi tez jakies za bogate to nie sa , prosze o opinie jak sie prezentuja osiagi 328. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slu_123 witaj

23 Listopada 2014 pisałeś cytuję : Zaczne od tego mam 20 lat , szkołe skonczylem i wyjechalem za granice z zamiarem zarobienia na wymarzony samochod.Lacznie mam ponad 40 kafli.

Koniec cytatu.

 

Trochę miesiąc później tj 04 Stycznia 2015 napisałeś , cytuję : rok temu mialem wypadek moja BMW E46 2.2l 170km , 2002r lift.

Auto zostalo skasowane kompletnie , nie z mojej winy , gosciu wymusil pierszenstwo.

Dostalem pieniadze z odszkodowania i chce kupic kolejna E46 tylko z silnikiem 2.8 :mrgreen: :8) ( 1998-2000r )

Z starej E46 2.2l nie bylem za bardzo zadowolony , strasznie pila olej nawet 0.5l na 1500km , osiagi byly nawet ok , ale nadal czegos brakowało.

Koniec cytatu

 

Jak już masz skłonności do fabulacji to przynajmniej pisz spójnie

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Slu_123 witaj

23 Listopada 2014 pisałeś cytuję : Zaczne od tego mam 20 lat , szkołe skonczylem i wyjechalem za granice z zamiarem zarobienia na wymarzony samochod.Lacznie mam ponad 40 kafli.

Koniec cytatu.

 

Trochę miesiąc później tj 04 Stycznia 2015 napisałeś , cytuję : rok temu mialem wypadek moja BMW E46 2.2l 170km , 2002r lift.

Auto zostalo skasowane kompletnie , nie z mojej winy , gosciu wymusil pierszenstwo.

Dostalem pieniadze z odszkodowania i chce kupic kolejna E46 tylko z silnikiem 2.8 :mrgreen: :8) ( 1998-2000r )

Z starej E46 2.2l nie bylem za bardzo zadowolony , strasznie pila olej nawet 0.5l na 1500km , osiagi byly nawet ok , ale nadal czegos brakowało.

Koniec cytatu

 

Jak już masz skłonności do fabulacji to przynajmniej pisz spójnie

a może to konfabulacja :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pete , witaj !

Masz rację że poprawnie po Polsku powinienem napisać konfabulacja a nie fabulacja jak jest po Francusku.

Nie da się ukryć że te 32 lata poza krajem to swoje robi.

Pozdrawiam.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.