Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Około 10 tyś plus opłaty i rejestracja, jestem tu nowy i nie mam pojęcia za ile takie autko można kupić. Auta które oglądałem ( tylko w polskim necie ) to ceny od 8tyś do 14tyś plus opłaty i rejestracja. Duża rozbieżność cenowa :-)

 

Interesuje mnie coś takiego (lub podobna)

http://otomoto.pl/bmw-318-oplacona-bardzo-dobry-stan-C35418818.html

 

Możecie doradzić - ma to być moje pierwsze BMW :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dział do oceny poszczególnych egzemplarzy masz tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44

tu jest dział ogólny.

możesz powiedzieć co Cię pociąga w tej gołej padaczce?

felgi z e36 czy sam znaczek?

bo silnik ani wypas chyba nie.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być moje pierwsze BMW...

dlatego tu jestem zęby się doradzić.

To ma być auto do "normalnej codziennej" jazdy bez szaleństw. Praca-dom itp... jak się w sumie uzbiera 10 tyś km rocznie to będzie dużo ( dlatego benzyna)

Co do wyposażenia to się nie upieram ze ma być takie jak w tym egzemplarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam zamir sprawic sobie moje pierwsze BMW. Jako, ze nie orientuje sie zbytnio w cenach a na portalach ceny maja duzy rozbieg stad moje pytanie do Was. Jaka jest realna cena zakupu za zdrowe e46 2.0 diesel? Celuje w zasadzie w kombi, nie potrzebuje zadnych m-pakietow itd. Musi miec elektryke szyb oraz klimatronik. Rocznik 2001+. Czy do 15 tys kupie takie auto czy lepiej odpuscic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kupisz nie wiem, nasz rynek jest tak zalany szrotem ze wątpliwe,

wejdz na mobile.de i zobacz ile interesujace Cie auta cenia sie u helmuta, ustal sobie rocznik, pojemnosc i popatrz przebiegi vs ceny itp + dolicz oplaty

bedziesz mial mniej wiecej pogląd jakie auta są u nas, pamietaj ze mirek tez swoje musi zarobić

 

w pl perełki oglądaj z kumatym kolegą mechanikiem, najlepiej takim co pod kompem sprawdzi auto, jeszcze lepiej takim co ma/miał diesla bmw :wink:

nie napalaj się

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie kupisz taki samochód tylko trzeba poszukać. Mam takie E46 320d kombi z 2004r. za 15 tys.w jednym kawałku :) i całkiem fajnym stanie. Do poprawki jest błotnik i drobny wykwit na masce. Jak chcesz szczegóły pisz na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem słusznie tylko w przypadku zakupu totalnego grata serwis może doprowadzić do przekroczenia kwoty zakupu auta :)

Co do idealnego to czasem nowy taki nie jest i się zepsuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie piszcie, że zakup BMW wiąże się z inwestycją początkową 3-4 tys zł, bo chyba to nie są tak awaryjne auta?

Miałem inne marki i nigdy na "dzień dobry" nie inwestowałem takiej kasy. Chyba, że kupujecie auta typu "niemiec płakał jak sprzedawał" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem informuję Ciebie uprzejmie.Oczywiście zakładam iz owe auto ma być utrzymane jak trzeba.Zawieszenie,swiece,klocki,płyny.Zakładam iż to auto benzynowe.Kwota 4tys. to jest zbyt mało,i tyle pitolenia do kogos kto pojęcia o tym nie ma, :) .Nie wiem co kupowałes i jak traktujesz auta,lecz po Twojej wypowiedzi wnioskując: ludzie nie kupujcie aut od tego człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem informuję Ciebie uprzejmie.Oczywiście zakładam iz owe auto ma być utrzymane jak trzeba.Zawieszenie,swiece,klocki,płyny.Zakładam iż to auto benzynowe.Kwota 4tys. to jest zbyt mało,i tyle pitolenia do kogos kto pojęcia o tym nie ma, :) .Nie wiem co kupowałes i jak traktujesz auta,lecz po Twojej wypowiedzi wnioskując: ludzie nie kupujcie aut od tego człowieka.

Nie kupić auto za 4 tys. zł, tylko po zakupie włożyć w nie 4 tys. Np. swoje poprzednie auto sprzedałem miesiąc po wymianie oleju i filtrów, auto było do jazdy i pewnie do następnej wymiany oleju kupujący nic do niego nie dołoży, bez problemu dałbym mu gwarancję na przynajmniej pół roku (nie było to BMW). Nie wiem jak Ty mopsisko dbasz o auto, ale ja nie sprzedałbym za normalną cenę samochodu za ok. 15-20 tys, który wymaga inwestycji rzędu 4 tys. No chyba, że w przypadku posiadaczy BMW to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No chyba, że w przypadku posiadaczy BMW to standard.

Chyba tak :wink:

Tak na poważnie wejdź na czescidobmw i skompletuj np olej ze wszystkimi filtrami, odmę, świece, termostat, tuleje mocowania sanek i powiedzmy podporę/podpory wału..ciekawe ile się uzbiera :roll: można jeździsz bez wymiany tych elementów? Można :wink: ale czy nadają się do wymiany to inna sprawa :P

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem.Napisałem iż 4 tys. to mało by 10 letnie auto było Jak trzeba.Oczywiście to subiektywne jest.Skoro masz zbyt mało wiedzy to grzecznie pytaj,otrzymasz odpowiedz.Konkluzja : nawet 15 letnie BMW to nie Opelek,Honda czy inny Ford.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że w przypadku posiadaczy BMW to standard.

Chyba tak :wink:

Tak na poważnie wejdź na czescidobmw i skompletuj np olej ze wszystkimi filtrami, odmę, świece, termostat, tuleje mocowania sanek i powiedzmy podporę/podpory wału..ciekawe ile się uzbiera :roll: można jeździsz bez wymiany tych elementów? Można :wink: ale czy nadają się do wymiany to inna sprawa :P

W sumie jeżeli większość z rzeczy które opisałeś nadają się do wymiany to znak, że poprzedni właściciel nie dbał o auto. Świece, termostat czy podpora wału przecież nie pada po 10 tys.

Jakoś nie jestem przyzwyczajony wymieniać połowy samochodu zaraz po zakupie, no może połowa to za dużo 1/4, bo w przypadku zakupu auta za 15 tys, zł to 4 tyś to prawie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzedni właściciel dbał i wszystko powymieniał, to nie sprzeda takiego auta za 15k i tyle w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem.Napisałem iż 4 tys. to mało by 10 letnie auto było Jak trzeba.Oczywiście to subiektywne jest.Skoro masz zbyt mało wiedzy to grzecznie pytaj,otrzymasz odpowiedz.Konkluzja : nawet 15 letnie BMW to nie Opelek,Honda czy inny Ford.Pozdrawiam.

Czytam ze zrozumieniem, ale Twoja wypowiedź świadczy od tym, że właściciele BMW nie dbają o auta, bo jak czytam że trzeba włożyć 4 tyś w auto za 15 tyś to jest nie normalne. Nie miałem nigdy BMW, ale miałem Opelka, Fiata i Forda, a także VW i żaden z tych samochodów nie wymagał początkowej inwestycji na poziomie 3-4 tys., jakby tak było to bym ich nie kupował. Ostatnio miałem Fiata i jak zliczyłem rachunki za okres prawie 4,5 roku, łącznie z wymianą oleju i filtrów co 10 tys. to wyszło mi nie całe 5 tys. zł. - tylko sprawy eksploatacyjne jak olej, filtry, zawieszenie czy hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.