Skocz do zawartości

e46-Listwa ozdobna zewnętrzna (górna)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję ściągnąć listwę ozdobną na zdjęciu oznaczoną kolorem czerwonym. Jest ona tylko na zatrzaski i wystarczy ją pociągnąć do siebie ? Chodzi mi tylko o ten element zaznaczony bo z tego co zdążyłem zauważyć składa się ona z dwóch części i tu pojawia się problem, ponieważ jest ona wsunięta pod jej "koleżankę" obok.

 

http://i47.tinypic.com/10ga5bd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ja ostatnio sciagalem bo odstawala, jak sie okazalo odkleily sie te zatrzaski pod spodem od tej listwy (swoja droga one w oryginale sa na klej czy poprzedni wlasciciel u mnie tak to wymodzil?) a co do sciagania normalnego, to tam sa 3 takie slizgacze, musisz ta listewke jakos objac i pociagnac w dol tak jak masz ja zaznaczona, czyli punkt przylozenia gdzie pomaranczowa kreska i w "dol" pchac jak czerwona linia idzie powinna zejsc troche z zatrzaskow i wtedy prawdopodobnie trzeba ja wyszarpac w strone drzwi. ciezko opisac, chyba zrozumiale to napisalem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ona jest na klej (jej zaczepy). Szukałem trochę w internecie i tylko tą informacje znalazłem odnośnie tej górnej listewki, każdy opisywał listewki "pod oknem". Czyli muszę ją przesunąć na dół aby się rozłączyła z tą górną, i dalej wyszarpnąć ? A jak z jej założeniem z powrotem ? Na coś trzeba zwrócić uwagę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Mam ten sam problem. Któregoś pięknego ranka listwa lekko przymarzła i klej nie wytrzymał ... poprostu odpadła.

Z tego co widziałem są tam ślizki i wkręcone w karoserię prowadnice.

 

Na tym obrazku masz te listwy, wydaje mi się że spinki to będzie element nr 14

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_3267-zewnetrzne-oslony-kratka-ozdobna/i47627/kL/sN/r2002/m06

Numer 14 to właśnie element, który jest przytwierdzony do karoserii. Potrzebne są ślizgi, które są przyklejane do listwy. Te, które się odkleiły wsadziłem do rozpuszczalnika, żeby zszedł klej, ale zrobiły się bardzo miękkie po tym zabiegu.

 

Łatwiej będzie chyba tego poszukać na szrotach. Znalazł ktoś to w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.