Skocz do zawartości

Spalanie F25 28i 2.0 tt


Miki.

Rekomendowane odpowiedzi

140km/h jak rozumiem? Bo za 140mph to tam podobno cwiartuja i kaza rodzinie jesc zwloki

87 mil na godzine na autostradzie, gdzie ograniczenie jest do 65mph.

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli przyjacielsko jak w Szwajcarii :mrgreen:

Rąbnęło mi tam niedawno fotkę i dosyć przegiąłem - ciekaw jestem czy po mnie esesmani przyjadą czy tylko wyślą mandat:)

Jak sie dowiedzą ile zarabiasz to może nawet samochodzik skonfiskują przy następnej kontroli, jak było ostro...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szwajcarzy są jak nie bardzo dobrze poinformowani, to tak dociekliwi i skuteczni, że dojdą ile kto zarabia (ma na koncie) i dostosują odpowiednio mandacik... wiem coś o tym ;) kolegę który prowadził chwycili radarem i później mandacik przyszedł SŁONY oj SŁONY...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości- jak złapią w Szwajcarii obywatela Polski będącego tam przejazdem- dalej obowiązuje procedura uzależniania mandatu od zarobków/majątku?

 

bo np jak Niemca (na niemieckich blachach) w PL złapią na radar to mandat rozpływa się w powietrzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
z ciekawości- jak złapią w Szwajcarii obywatela Polski będącego tam przejazdem- dalej obowiązuje procedura uzależniania mandatu od zarobków/majątku?

 

bo np jak Niemca (na niemieckich blachach) w PL złapią na radar to mandat rozpływa się w powietrzu...

Ciężko mi powiedzieć, jak z Polakami, ale Niemców też nie oszczędzają... jeden niemiecki znajomy całkiem sporo zapłacił za przekroczenie tylko o 1km/h (!) w terenie zabudowanym...

 

Na pewno jak masz obywatelstwo Szwajcarskie to zabulisz sporo, bo policja ma dostęp do Twojego zeznania podatkowego (zresztą jak każdy Szwajcar, bo zeznania są jawne!) - dosolą Ci tak, że Ci się odechce.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm cos mi sie w to nie chce specjalnie wierzyc. Wzzedzie sa jakies tolerancje, nawet w Szwajcarii. Sorry ale 1 km/h to jakas kompletna bzdura :)

a ja jestem sklonny uwierzyc. Wiele osob odbierajacych swoje beemki z Monachium i uczestniczacy tym samym w programie European Delivery eraca wlasnie ze Szwajcarii z takimi wakacyjnymi "pamiatkami". Poszukaj na Bimmerfescie :-).

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hmm cos mi sie w to nie chce specjalnie wierzyc. Wzzedzie sa jakies tolerancje, nawet w Szwajcarii. Sorry ale 1 km/h to jakas kompletna bzdura :)

NIESTETY to smutna prawda. Szwajcaria to specyficzny kraj, w pełnym tego słowa znaczeniu. Zobacz do gazet motoryzacyjnych / poradników wakacyjnych dla kierowców lub sprawdź empirycznie :norty:

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki kraj, jakiś czas temu ojca z kolegą zatrzymali za przekroczenie to poleciały duże pieniądze żeby ni trafił do puchy.

Tam remont 1 pasa i ograniczenie do 80 a można bepiecznie jechać 120 i naturalnie był fotkomat, a na serpentynach gdzie musiałem heblować do 60 by nie przewrócić X-a ograniczenie do 100!! Oj nie fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie ciekawe spalanie 28i. :)

 

Odcinek 22km, czas przejazdu 8min, srednia 161,8km/h, spalanie 22,6l/100 :)

Odcinek 32km, czas przejazdu 17min, srednia 114,7km/h, spalanie 20,7l/100 :)

 

Drugi odcinek byl kontynuacja pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyjacielsko jak w Szwajcarii :mrgreen:

Rąbnęło mi tam niedawno fotkę i dosyć przegiąłem - ciekaw jestem czy po mnie esesmani przyjadą czy tylko wyślą mandat:)

 

Raz jechałem do Włoch w Szwajcarii miałem blitza przy 150km h.Mandat otrzymałem po miesiącu 120EUR a więc nie jest aż tak strasznie jak piszą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kto da mniej ??? :mrgreen:

Musze przyznac, ze to jest jedyny temat na tym forum, ktory wywoluje u mnie zgrzytanie zebow. :norty:

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.