Skocz do zawartości

jak załoźyć pasek 520d


Adam94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Autor pewnie się z paskiem dalej męczy i dlaczego nie piszę. Jak pojawi mu się nowy problem to znów napiszę, żeby ktoś mu pomógł bo tak to nie udziela się zbytnio na forum :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to pasek od kombajna i nijak nie pasi :?:

Chyba sobie robisz jaja z nas, bo tego wszystkiego nie potrafie pojac...

Sorry za brak polskich znakow, uzywam kaszubska klawiatura :norty:

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robię to wy sobie robicie miałem pasek po numerach ale byl za szeroki o 1 ząbek . i jeszcze nie zamówiłem nowego ale chciałbym wcześniej dowiedzieć się jak założyć nowy pasek . a wy zamiast wytłumaczyć i pomuc to nie zrozumiałe odpowiedzi dajecie

 

np kolega chciał pomuc dzięki mu z góry ale nie zrozumiałem

 

Po prostu złap go kluczem tak jakbyś chciał przykręcać i ciąg, powinien sie łatwo ugiąć i umozliwić założenie paska.

 

czyli mam założyć pasek i przy rolce złapać go kluczem i ciągnąć do góry ?? bez popuszczania napinacza itp ?? nie wiem czy da rade i czy wogółe nie spadnie jak odpale silnik

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po prostu złap go kluczem tak jakbyś chciał przykręcać i ciąg, powinien sie łatwo ugiąć i umozliwić założenie paska.

 

czyli mam założyć pasek i przy rolce złapać go kluczem i ciągnąć do góry ?? bez popuszczania napinacza itp ?? nie wiem czy da rade i czy wogółe nie spadnie jak odpale silnik

 

Kur** mać, czytasz to co pisze czy jak?

Napinacz masz złapać kluczem, nie pasek.

Łapiesz go za tą śrubę co wystaje z rolki, i odciągasz, popuszczając naciąg, i jak masz opuszczony, to zakładasz pasek, po czym puszczasz klucz, i pasek ma się napiąć.

Czy to takie trudne?

:duh: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie.Na ten imbus to jest taka duża nakrętka co trzyma ramię napinacza.Złap za śrubę jak jest ten mały siłowniczek-to jest właśnie napinacz paska.Zrób tak żeby wcisnąć ten siłowniczek to pasek Ci się zluzuje.

Przecież ja na zdjęciu widzę,że masz założony pasek.

Czego od nas jeszcze oczekujesz???

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie znalazłem na forum :) u mnie niema paska

 

 

za tą górną czy dolną ?? i wtedy w strone dokręć ? ciekawe czy sięwcisnie może śrube szybciej urwę ;/

 

dodam ze przed chwila prubowałem tą u góry na 13 w stronę dokręć i nic nie drga nie wciska sie ani troche ;/ tylko sróba sie dokręca

 

możę sprubuję jak kolega tąrączką od klucza i nałoże dłuzszą rurkę

 

http://imageshack.us/a/img441/7811/tn7cy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo :!: temat już 2 tygodnie wisi a ty dopiero trafiasz w pobliże rozwiązania. Zacznij korzystać z usług mechanika bo najwyraźniej sam nie masz o tym najmniejszego pojęcia, Jeśli jesteś uparty to chociaż przeczytaj uważnie temat http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=154787 z którego zresztą wziąłeś fotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

O ku****a jakim tempym trzeba być :duh:

Już chyba wszystko w temacie zostało napisane.Nie potrafisz wcisnąć siłowniczka napinacza?To bardzo mi przykro.

Niedługo będzie temat Jak pompować :norty: koło.

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he dzięki wystarczyło tak napisać odrazu :_) że trzeba wcisnać siłownik dokręćają jego mocowanie u góry to bym zrozumiał odrazu ;p ;p odezwe sie jak zejdzie mi powietrze z koła ok :D ?? :P

 

a dla mechanika nie oddaje swojej niuni bo oni zamiast naprawiać to niszzczą tu w okolicy nie ma dobrego mechanik co sie zna tym modelu :P

 

zamiast spraawdzić przepływke to czepiali mi sie wtrysków hahaha aż sam naprawiłem ten problem a gdy miałem uszkodzony zawór turbo i przepływke to wycinali dzióry w filtrach mówiąć ze się dusi dodam w nowym filtrze ;D oraż wycinali katalizatory . ;/ zamiast wymienic przepływke i zawór mało brakowało zeby koła zostały :D poniesli mnie na koszta mogłem odrazu jechac do tego mechanika 200 km jak miałem im dawać do naprawy pozdrawiam serdecznie i dziękuje bardzo za waszą pomoc i sorry ze jestem taki upierdoliw ;] lepiej dobrze wypytać niż coś zniszczyć ogólnie bmw to jest dopiero marka ;) następne będzie e60 m-pakiet ;p ;p 530d

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
wystarczyło tak napisać od razu

Kolega Shadow69 napisał Ci to w pierwszej odpowiedzi.Tylko nie rozumiesz co do Ciebie się pisze.

odezwę się jak zejdzie mi powietrze z koła

Tylko nie to.PROSZĘ !!!

a dla mechanika(???) nie oddaje swojej niuni bo oni zamiast naprawiać to niszzczą

No ja bym powiedział,że to ty niszczysz.

aż sam naprawiłem ten problem

TO NIEMOŻLIWE !!! :shock:

wycinali dzióry w filtrach mówiąć ze się dusi dodam w nowym filtrze ;D oraż wycinali katalizatory . ;/ zamiast wymienic przepływke i zawór mało brakowało zeby koła zostały(???)

Nie wmówisz tego nikomu.Bo nikt nie jest tak głupi(no może jeden jest :mrgreen: ).A ile masz tych katalizatorów u siebie???A to,że koła zostawili to raczej dobrze,bo ciężko jeździć bez kół. :mrgreen:

następne będzie e60 m-pakiet

Na twoim miejscu już bym je kupił,a to z powodu że E60 jest w innym dziale :D Dlaczego tylko my mamy cierpieć niech oni też pocierpią.

A poza tym jakie będziesz miał

branko? Na rypanko he
ze jestem taki [bAD]

Chyba nie masz pojęcia jak bardzo !!!

pozdrawiam serdecznie

Wzajemnie.I oby Bozia miała twoje(czy kogokolwiek ono jest) auto i już więcej się NIC nie psuło i jeździło bezawaryjnie przynajmniej ze 100 lat :cool2:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He katalizatorów mam 2 :) A Uwaga ~! nie proponuje łapać za tą nakrętke na 13 bo scioł się gwint musze kupić nowy uchwyt napinaacza ;/ DZWIGNIA KIERUNKOWA NAPINACZA

:( wkładajcie rurke tam a nie dokręcajcie tej śruby

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chłopaki, kto ma najbliżej do tej białej piaskiej czy jakoś tak niech się poświęci dla reszty i podjedzie mu wymienić ten pasek :mad2:

I na zaś dopompujcie mu koła żeby za tydzień nie pisał jak czapke z wentla odkręcić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.