Skocz do zawartości

E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
To co napisalem w poprzednim poscie mialo isc na PW ;). Chyba za mało spałem w weekend. No nic - macie dodatkową reklame :D. Reszta zgodnie z tym co pisałem na PW.
  • Odpowiedzi 741
  • Wyświetleń 135,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Miło było poznać, autko świetne zwłaszcza na tych felgach:)
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano
Fatgrandma prosba o Virtualny tuning. Dasz rade tak "pomalowac" mi felgi zeby front byl bialy a reszta czarna ? Z góry dzięki :)

 

Tak na ultraszybko.

http://666kb.com/i/cdmxi6920wf6tn50m.jpg

Opublikowano
piękne auto :D jak tak oglądałem je w Toruniu i patrzyłem jak jechaliśmy od Łomianek to na pewno jedno z ładniejszych aut na zlocie :D
Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu

Dzieki :D

 

Dla mnie osobiscie faworytem było inne białe cabrio :oops:

Opublikowano
Tez E93 czy cos innego ?
Opublikowano
Pewnie E30, w mojej galerii jest parę jego fot... Sorki za Off-top:)
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
Dokladnie :D
Opublikowano
Szkoda, że nie ma zdjęcia jak wyjeżdżaliśmy z parkingu w 4 białasy;)
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano
  • Moderatorzy

Ja coś mam, co prawda nie 4 ale 3 są ;)

 

http://img7.imageshack.us/img7/3771/20130427135349.jpg

http://img577.imageshack.us/img577/2588/20130427135353.jpg

Opublikowano
Wielkie dzięki, fajne ujęcie;)
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie myslałes zeby polerke zrobic na felgach - a rant zostawic jak jest albo przemalowac na czarno?

Cos w tym stylu - wyglada świetnie wg mnie... mistrzostwo

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
Myslalem zeby zrobic cale czarne a rant bialy :). Szkoda mi zrywac do golego metalu...
Opublikowano

Przy wypolerowanym aluminium można też zapomnieć o myjniach automatycznych, nawet lekka chemia powoduje takie "mleczne" zacieki, które trzeba potem pastą spolerować.

Oklej folią na próbę lub użyj plastidip :cool2:

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedyś marzyła mi się biała trójka cabrio. Jak tak patrzę na Twoją furkę to dochodzę do wniosku, że nadal taka mi się marzy :) :oops:

Biała + czarne detale + dobre fele - cudo :cool2:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej,

Bardzo ładny samochód. Fajnie, ze biały kolor. Dzisiaj widziałem taką samą tylko, że czarną i kremowe skóry.

Środek zrobił na mnie mega wrażenie. Wygląd zwenętrzny również. Zdjęcia nie oddają prawdziwego piękna samochodu. Chciałbym Twój zobaczyć na żywo :) Może kiedyś będzie okazja i przyjadę na spot jak będę miał już własne BMW.

 

BTW widziałem na fejsie, ze słuchamy podobnej muzyki .. może by tak zrobić tutaj na forum taki offtopic z muzyką, bo nie ma , przynajmniej ja nie znalazłem ?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
To jest forum o BMW. I niech tak zostanie :8)

pozdrawiam

Paweł

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu

Mam ochotę zacząć nawoływać do przemocy. I jak tu się nie wku....ć ja się pytam ?!?????!

Da rade to spolerować czy malowanko ? :mad2:

 

http://s4.ifotos.pl/img/zdjcieJPG_nxxrwaa.JPG

 

http://s4.ifotos.pl/img/imagejpeg_nxxrsra.jpeg

Opublikowano

z tego co widać to da radę, tragedii nie ma

w zeszłym roku miałem też taki prezent spod parkingu :mad2: , niestety nie wszystko dało się usunąć

Opublikowano
zejdzie bez problemu na 98%
Opublikowano

Wcale mnie nie dziwi Twoje wkur... Miałam roku temu taką niespodziankę przed uczelnią, ale u mnie bez malowania się nie obeszło :duh:

Też myślę, że da się spolerować :cool2:

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
Wybiorę się szybciej do Shine My Car. I tak miałem plan na przyszły tydzień.
Opublikowano

teraz juz wiem skad taki opis na FB...

Wspolczuje;/ szkoda ze na tym swiecie sa ludzie co nie szanuja wlasnosci innych...

nie zycze takim ludziom zle, ale mam nadzieje ze zdychaja z glodu na kredytach konsolidacyjnych....

 

:( nie przejmuj sie, jak lecisz do ShineMyCar to chlopaki sie tym zajma

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.