Skocz do zawartości

e34 zamek centralny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam taki mały problem z centralnym, (oczywiście bez pilota tylko na kluczyk którego mogę używać tylko w drzwiach pasażera bo w zamek od kierowcy nie wchodzi klucz- i jak ten debil biegam w koło :mad2: ) co muszę dokupić i czy sam zrobie centralny tak abym mógł korzystać z pilota? Poprzedni właściciel nic nie wiedział na ten temat, a na podsufitce mam taki bajer ( http://scr.hu/screenshooter/3116282/cbgiqwh ) może wie ktoś czy to jest od centralnego na podczerwień?
Opublikowano
Ja mam obiornik w lusterku, ale moze w starszych byl taki odbiornik.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Popraw screen. Mam centralny na podczerwień i odbiornik w podsufitce to pomogę :)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Opublikowano

To jest od świateł wewnnątrz autka , odbiornik sygnału pilota masz w lusterku wstecznym prawy dolny róg. Musisz kupić pilota i zaprogramować , w instrukcji obsługi masz dokładny opis programowania (jak nie masz instrukcji to daj znać mogę ci przesłać). Najlepiej logują się tego typu

http://allegro.pl/bmw-e34-e36-e38-e39-e46-kluczyk-pilot-siemens-oryg-i2644084937.html

Albo http://allegro.pl/bmw-e34-stacyjka-zamki-zamek-klapy-komplet-i2621189815.html

Opublikowano
  • Autor

Gdzie w tym lusterku wstecznym i czy na pewno mam? lusterko mam identyczne jak na tym filmie,

, z tylu ma "dziurkę" nie wiem od czego ,z przodu po lewo na dole ma jakiś czujniczek jakby ... no i czy to w podsufitce to na pewno jest od światła.. bo już sam nie wiem :/

o a tu fota takiego lusterka , lepiej widać o czym mówie http://desmond.imageshack.us/Himg253/scaled.php?server=253&filename=imgp1793.jpg&res=landing

 

p.s wydaje mi się ze to w lusterku to czujnik do natężenia oświetlenia które przestawia lusterko...

Opublikowano

Może tym ciebie poratuję masz tu stronkę z której za darmo ściągasz instrukcję obsługi polską do e34 na samym początku jest o kodowaniu kluczy ( sporo wiadomości ,warto ja już mam ściągniętą ale jedynie na meila mogę podesłać bo na pw się nie zmieści !)

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1362846&highlight=&sid=

Opublikowano
U mnie zamek reaguje na ten czujnik w podsufitce. Do lusterka nie mam podłączonych żadnych kabli, bo mam je na szybie.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Opublikowano
  • Autor
No własnie kurde, pasowało by jak bym od kogoś na chwilę pożyczył pilota i spróbował go przeprogramować i zobaczyć czy wgl to działa i czy to to.. i wtedy ewentualnie bym zakupił, można tak zrobić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.