Skocz do zawartości

Centralny Zamek e36


bosskomp

Rekomendowane odpowiedzi

w razie czego możesz sobie zawsze wymienić cały centralny na jakiś zestaw z allegro i będziesz miał wtedy centralny zamek z pilota za ok 100zł, zamontować spokojnie możesz samemu. Chyba że do wymiany jest jedynie siłownik od tej strony która nie działa ale tak czy siak zamiast kupować oryginalny siłownik to lepiej zmienić cały centralny na nie oryginalny ale bezawaryjny praktycznie. Ja w swojej Audicy A4 tak zrobiłem i mam spokój już od 3 lat. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego otwórz na centralnym a potem otwórz "cynglem" tylne drzwi, zamknij drzwi i zamknij i otwórz kluczykiem. U mnie tak czasem chwyta blokada rodzicielska na tylne drzwi jeżeli je ktoś zamknie cynglem w środku.
"Nieudana Operacja To Połowa Udanej Sekcji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki mankament, że przekręcę kluczyk to wszystkie drzwi sie zamkną a po 2sek otwierają się znów, gdy powtórzę przekręcanie kluczyka, auto się zamyka i jest gitara, po prostu kręcę dwa razy co mnie już strasznie denerwuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podepnę się pod temat może ktoś pomoże; auto jak w opisie; autem jeździ żona wiec nie do końca go znam ale wydaje mi się, że mieliśmy w nim ryglowanie drzwi w czasie jazdy (zakładam, ze po przekroczeniu określonej prędkości) teraz nie ma tego; wydaje mi się czy można to jakoś sprawdzić; jak trzeba się podpiąc pod kompa to INPA będzie OK? w którym sterowniku tego szukać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest właśnie pytanie jak to zrobić??da rade samemu??czy jednak trzeba jechać na warsztat??

 

oczywiście że samemu, jeśli nawet nie widzisz miejsca przetarcia się kabla to każdy kabelek osobno owiń izolacyjną żeby nie miał szans na styk z innym kablem bądź blachą auta. Musisz tą gumową osłonę zerwać i tam jest pod nią wiązka z kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.