Skocz do zawartości

Czy było BMW M8


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając ogłoszenie na www.mobile.de natknąłem się na coś takiego

http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?sr_qual=G&top=117&bereich=pkw&id=11111111192346154

 

Chciałbym spytać czy rzeczywiście produkowano M8 czy to poprostu naditerpretacja właściciela auta, który bardzo by chciał żeby tak było.

http://img27.imageshack.us/img27/1430/10008058vw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu nie mają ? :wink:

 

lubią jak im SL 65 AMG gra na nosie ? :wink:

 

ja tam bym nie miał nic przeciwko , gdyby M6 miało np 650 koni :twisted:

 

... ehhh - to tylko liczby i statystyki - choćby AMG miało jeszcze więcej koników, to i tak zadowoliłoby mnie p[osiadanie "zwykłej" M5, bo nie tylko moc się liczy

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne wytłumaczenie jest takie ,ze coraz trudniej silnikom wolnossącym dotrzymać kroku doładowanym.

 

Stąd w M5 mamy juz V10, w M3 ma byc V8 ... :roll: nie wiem czy to dobra droga , zwiekszanie pojemnosci i masy silnika oraz zespołu napedowego nie polepsza raczej własnosci jezdnych ...

 

Z drugiej strony akurat Audi odchodzi od doładowania... czas pokaze , kto obrał lepszy kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 3 odcniki temu w TopGear był test terenowy Carrery ~360KM i M6 i czegos jeszcze.

OKazało sie że najsałabsza Carrera najszybciej przejżdża dość nieduży dystans ze startu zatrzymanego....

To tak odnośnie mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , w tym herbacianym programiku okazało sie ,ze M6 nie jest szybsze niz jakis tam nowy aston martin V8 . I tylko o to chodziło fajfoklokom. Jakos w niemieckich testach na torze Nuerburgring , Carrera S nie ma z M6 zadnych szans.

 

te testy z top gear traktuje z przymruzeniem oka , bo działaja zwykle jak dobra reklama - w tym wypadku 911 i astona. "po co wam 507 koni, skoro nie bedziecie szybsi " . zaprzeczają sami sobie - przypominam test m5 e60 i jego wynik na torze w top gear - m5 uzyskało lepszy czas niz 911 gt3 ...wychodzi wiec na to, ze m6 jest wolniejsze niz m5 :duh: :lol:

 

P.S. Boogie, myslałem ,ze nie zwracasz uwagi na testy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston był wolniejszy niż reszta :-)

Akurat o stronniczość w stosunku do Porsche ich nie posądzam, tym bardziej że nie moga tam niczego reklamować zgodnie z formułą BBC - pamietny odcinek z testem Ferrari Enzo Nicka Masona z PinkFloyd :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Stąd w M5 mamy juz V10, w M3 ma byc V8 ... :roll: nie wiem czy to dobra droga ,

 

Ja myślę, że to droga na skróty - podąża za zmianami w przepisach F1 :) i pewnie stamtąd biorą się rozwiązania, być może następne Mki będą miały już tylko V8...

Pozdrawiam

- Sim One -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.