Skocz do zawartości

E90, 320d, Starogard Gdański, 2005, WBAVC31020PY54022


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, czy oglądał może ktoś te autko, lub wie o nim cokolwiek? Jutro/pojutrze prawdopodobnie się wybiorę je zobaczyć, to i VIN zdobędę. A z racji, że moja wiedza o BMW nie jest za wielka to prosiłbym w razie możliwości o jakieś info. :)

 

http://otomoto.pl/bmw-320-2-0d-klimatronik-komputer-alu-C25792536.html

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez macieeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro na pewno będzie - dziś niedziela ;) Na co zwrócić uwagę przy kupnie (nie znalazłem żadnych wątków z informacjami typu jakie bolączki ma model)? Stan środka wiadomo jak w każdym aucie:) Jak już wcześniej wspomniałem prawdopodobnie jutro się wybiorę na oględziny autka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie mimo interesującego wyglądu na cuda bym nie liczył ........... .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezć taki vin w dokumentach, a pózniej przekazać go zainteresowanemu to nie taka prosta sprawa. Najbardziej czasochłonna czynność dla handlarzy.

 

Fakt,ale jeśli handlarz sprzedaje auto i chce dobrze sprzedać to prędzej wpisze w ogłoszeniu numer vin w celu sprawdzenia to takie proste;)

Ja zawsze w ogłoszeniu wpisuje numer vin-u i tak mi jest lepiej,klient sobie sprawdzi pojedzie i wie

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale jak ktoś do mnie dzwoni i prosi o vin to biorę dowód i dyktuje, w ostateczności przesyłam mailem lub sms. A tu się odbywają igrzyska w postaci, za dzień dwa, jestem na plaży, podam jutro, a to jutro jest albo go nie ma. To świadczy o złej woli sprzedawcy, nic więcej. Jakby mu zależało to by podał vin w ogłoszeniu- tak jak napisałeś, albo by się starał jak najszybciej go przekazać. Ale jak ktoś ma jakieś nieczyste sumienie w tym temacie to tak robi i czeka na jelonka, który o nic nie będzie pytał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAVC31020PY54022

Kod typu VC31

Typ 320D OL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF FLUID/GRAU 60 (ALAD)

Data prod. 2005-09-12

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selektion COP relevanter Fahrzeuge

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2BHA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 156 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 156

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

 

 

Byłem i oglądałem samochód i tak:

- kierownica aż się świeci, albo intensywnie używany albo nieźle przekręcony ;)

- wnętrze trochę porysowane, drobnostki takie.

- na szybie brak VINu.

- na masce kilka odprysków.

 

Także jak ktoś chce, to trzeba się zastanowić.

 

EDIT:

I dla potomności aukcja :) :

http://img404.imageshack.us/img404/4303/bmww.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę tu żadnej wady ... sprawdzałeś na komputerze ? wtryski itp ? u lakiernika sprawdzałeś czy nie ma wspawanej ćwiartki , dachu itp ? stwierdzenie , że "kierownica się świeci" jest kupę warte :) wsiadłem do auta kolegi , 2004 rok , na szafie 130k km od nowości w rodzinie i fajera tak styrana jak u mnie w dostawczaku z przelotem 500k km :) odpryski na masce to też raczej standard , jeden wyjazd na dk16 i masz maskę i szybę zakatowaną :)
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda , ale takie oglądanie i podawanie "wad" to przeginanie w drugą stronę :) jak auto było zarejestrowane w Holandii to przed wyjściem z domu (nawet jak auto stoi pod blokiem) należy poprosić sprzedawcę o numer rejestracyjny z Holandii i w necie sprawdzić przebieg , bo on często jest inny od stanu licznika :) , później komputer , lakiernik , stacja diagnostyczna ... a nie kierownica się świeci , ryski i odpryski ... kolejny dowód na to , że większość kupuje auta oczami :mad2:
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę tu żadnej wady .

Jak to nie. Już na wstępie dwie :

Nie widzę w vin wpisanego shadow line.

Tylny zderzak wydaje mi się że jest od wersji z M pakiem.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Wady? Podejrzliwość już zakrawa na granicę absurdu. Ja mam u siebie wymienioną navi na prof i zmienione lampy przód + tył na LCI, bo taki mam kaprys. O mało nie wymieniłem stołków przednich na komforty. Ciekawe co urodziłoby się w twojej głowie patrząc na moje auto i porównując go z rozkodowanym VIN. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tego nie rozumiem. Co innego gdyby pod maską był diesel a po VIN benzyna, automat a po VIN manual, sprowadzony z Niemiec, a po VIN angol, biały a po VIN czerwony - wtedy byłoby nad czym deliberować. A że koleś ma shadow line którego nie ma w VIN :duh: . Niedługo posiadanie innego rozmiaru i wzoru felg niż wychodzi po VIN będzie przestępstwem. Inna sprawa że to chora polska rzeczywistość kanciarzy, oszustów i cwaniaków stworzyła takie podejście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma co płakać nad rozlanym mlekiem :) rzeczywistość oraz doświadczenie w oglądaniu aut spowodowała, że wszyscy nabieramy podjerzeń zanim dobrze załaduje się strona z aukcją. Tu i tak poziom się trzyma :cool2: Pare dni temu na jednej aukcji pewien jełop stwierdził, że dany element którego nie potrafił nazwać nie występuje w autach z kierownicą po lewej stronie więc prezentowane auto uważał "za przeszczep bądź za anglika" już nie pamiętam. Nikt jeszcze nie nazwał tego auta sztruclem więc to połowa sukcesu.

 

Może dla kolegi andrzej29 kolor shadow line jest wadą bo mu się zwyczajnie nie podoba, jak zapewne zderzak mpakiet który mogłbyć założony bo ktoś cofając mógł uszkodzić stary zderzak, a że trafiła się okazja to kupił od eM. Niektórzy nie widzą róznicy czy to zderzak z eM czy nie zakłada bo mu się wizualnie podoba, no a w trakcie oceny ktoś kto potrafi rozróżnić zaczyna dysputy, że może coś się działo - pewnie tak, zderzak + śmietnik = nowy zderzak ( a czy eM czy nie to kwestia gustu).

 

Ja planuje swoją e32 pomalować cała, ponieważ lata na drogach spowodowały odpryski na masce błotnikach. Myśłałem o jakiś oryginalnym niespotykanym kolorze (wyróżniającym się) ale zostane przy tym jaki jest w vinie - po pierwsze, że ładny, a dwa by uniknąć takich wpisów jaki jest od andrzeja29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Wady? Podejrzliwość już zakrawa na granicę absurdu. Ja mam u siebie wymienioną navi na prof i zmienione lampy przód + tył na LCI, bo taki mam kaprys. O mało nie wymieniłem stołków przednich na komforty. Ciekawe co urodziłoby się w twojej głowie patrząc na moje auto i porównując go z rozkodowanym VIN. :duh:

Szczerze? Obecnie jestem w trakcie szukania e60 lub e92. Przeciwko twojej e 60 nic nie mam oczywiście poza zmianami jakich dokonałeś w aucie, osobiście twoje ominął bym go szerokim łukiem . Kolor nadwozia ma dla mnie ok ( kiedyś miałem taki na e34) kolor skór na pewno bardziej mi się podoba niż czarne. Jeśli sam sprzedaję auto potencjalny kupujący zawsze dostaje rozkodowany Vin wg. którego może sprawdzić sobie oryginalność wyposażenia z tym które jest w aucie, KS, faktury, paragony itd. Jeśli maluję jakikolwiek element dostanie również fotki jak auto wyglądało przed malowaniem jak również w trakcie.Obecnie na moje e39 nawet nie muszę wystawiać ogłoszenia, wystarczy telefon z potwierdzeniem że chcę ją sprzedać, dlatego szukam sobie nowszej BMW. Jeśli zaś kupuję auto zawsze wcześniej zastanawiam się co mi będzie w tym aucie najbardziej potrzebne i od tego zaczynam szukanie. Zawsze zwracam uwagę na wyposażenie czy zgadza się z wyposażeniem z jakim opuściło fabrykę i to jest dla mnie podstawą (osobiście nie przepadam za autami w które były modzone przez poprzednich właścicieli). Następnie ważny jest dla mnie stan techniczny, udokumentowany przebieg auta nie tylko książką serwisową ale również fakturami z serwisu oraz wydrukiem TUV.

 

 

Może dla kolegi andrzej29 kolor shadow line jest wadą bo mu się zwyczajnie nie podoba, jak zapewne zderzak mpakiet który mogłbyć założony bo ktoś cofając mógł uszkodzić stary zderzak, a że trafiła się okazja to kupił od eM. Niektórzy nie widzą róznicy czy to zderzak z eM czy nie zakłada bo mu się wizualnie podoba, no a w trakcie oceny ktoś kto potrafi rozróżnić zaczyna dysputy, że może coś się działo - pewnie tak, zderzak + śmietnik = nowy zderzak ( a czy eM czy nie to kwestia gustu).

 

Ja planuje swoją e32 pomalować cała, ponieważ lata na drogach spowodowały odpryski na masce błotnikach. Myśłałem o jakiś oryginalnym niespotykanym kolorze (wyróżniającym się) ale zostane przy tym jaki jest w vinie - po pierwsze, że ładny, a dwa by uniknąć takich wpisów jaki jest od andrzeja29.

Akurat mi shadow line oraz M pak kompletny bardzo się podoba, pod warunkiem że auto tak wyjechało z fabryki.

Mną się nie przejmuj nie jestem zainteresowany e32, bardzo możliwe że kiedyś jeśli będziesz chciał sprzedać swoje auto, spodoba się potencjalnemu kupującemu i je kupi.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znalezć taki vin w dokumentach, a pózniej przekazać go zainteresowanemu to nie taka prosta sprawa. Najbardziej czasochłonna czynność dla handlarzy.

:mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam tego nie rozumiem. Co innego gdyby pod maską był diesel a po VIN benzyna, automat a po VIN manual, sprowadzony z Niemiec, a po VIN angol, biały a po VIN czerwony - wtedy byłoby nad czym deliberować. A że koleś ma shadow line którego nie ma w VIN :duh:

może zrozumiesz jak sobie uświadomisz że to najtańsze samochody na handel a nie od pasjonatów :mrgreen:

najczęściej reperowane z byle czego co akurat jest w stodole.

dlatego każda rozbieżność świadczy na niekorzyść handlarzyny.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Wady? Podejrzliwość już zakrawa na granicę absurdu. Ja mam u siebie wymienioną navi na prof i zmienione lampy przód + tył na LCI, bo taki mam kaprys. O mało nie wymieniłem stołków przednich na komforty. Ciekawe co urodziłoby się w twojej głowie patrząc na moje auto i porównując go z rozkodowanym VIN. :duh:

 

Bo większość ludzi realizuje kaprysy w ...salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.