Skocz do zawartości

czujnik otwatych drzwi e46


benek422

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio rozkrecilem cala tapicerke i dostałem sie do zamka i moim zdaniem jes to czesc nie rozbieralna wiec zostaje wymiana całego zamka

 

W Coupe w 100% jest nierozbieralny, sam wymienialem niedawno. Próba rozebrania to zniszczenie zamka bo jest zalany w nierozbieralnym plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam wszystkich z problemem z te ma tu.


Odp. Na wasze pytanie brzmi trzeba wymienić na nowy.

Dlaczego?

Całość da się rozebrać ale jest nienaprawialna

Powodem tego problemu jest

MMBF4119  Tranzystor JFET, -40 V, 200 µA, 600 µA, -6 V, SOT-23

, JFET

Kosztuje to ze 2 zł może ale siedzi w takim miejscu że nie zrobicie tego sami prędzej obudowę tego rygla zniszczyć dacie radę. Wklejony jest on właśnie w jednej z części owej obudowy a ścieżki drukowane do wtyczki zalane są w obudowie i nie widać ich... A sterowane jest to banalne małym magnesem na mechanicznej części rygla... czasem ten magnes odpadnie i wtyedy da się uratować całość robiąc 1 z 2 egzemplarz ... 2 silniczki oraz tryby w owym ryglu sterujace centralnym rzadko się psują i da się je wymienić (1 chyba tylko tryb tak siedzi że to nigdy nie dałem rady ruszyć) używanych egz. nie polecam bo 90% używek ma to już zepsute... także serwis panowie i nową część lub zamiennik jak jest ale tylko nowe...

Temat do zamknięcia wydaje mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem naprawić to u siebie. Niestety trochę się pomeczyłem na darmo bo czujnik jest w samym zamku. Chciałem rozebrać zamek ale niestety 2 śrubki to nie śrubki a dziwne nity :P zostaje więc wymiana zamka chyba ze ktos ma jakieś narzędzia do nitowania. A że lewa strona to moim zdaniem przypadek. Nie ma takiego podziału. Zamki do wymiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.