Skocz do zawartości

e46, 320d vin JL39436, Kłodzko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kolejna perełka do sprawdzenia :)

e46 320d

 

Po południu się wybiorę i zobaczę...

Numer podwozia WBAAP71000JL39436

Kod typu AP71

Typ 320D (EUR)

Typoszereg E E46 (3FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M47DO1

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor STAHLGRAU METALLIC (400)

Tapicerka STOFF JACQUARD/ANTHRAZIT (H9AT)

Data prod. 2001-12-27

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 45

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S386A DACHRELING Reling dachowy

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

Pierwsze co to rocznik - 2003 wg ogłoszenia a 2001 wg VIN'u (co prawda 27.12 ale...)

Drugie to chyba tempomat - napisał chyba z rozpędu.

 

Jak wg Was wygląda na zdjęciach?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bigsumo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zobaczyc, tym bardziej ze masz niedaleko. Chociazby aby porownac z innymi ofertami. W tym kolorze wyglada super i srebrna listwa :) Zauważ że sprzedawca nie podaje przebiegu ale pewnie na zegarze jeszcze 1 zprzodu :lol: Sprzedawca nieeco fantazjuje: klimatyzowany schowek, welurowa tapicerka,chrom pakiet. nie wiem co z czujkami zmierzchu i deszczu????

Bierz miernik lakieru na poczatek, wyłacz emocje-jesli potrafisz --obejrzyj--wszyscy czekamy na relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jestem po oględzinach i jedno co mogę powiedzieć na przestrzeniy tych 7-8 aut które oglądałem ta była najlepiej przygotowana do sprzedaży (silnik aż za bardzo :)).

Z mankamentów jakie rzuciły mi się w oko to:

1. Nie oryginalne dywaniki i brak spinek (a gniazdo na spinki było idealnie czyste)

2. Widoczne parchy na tylnej klapie od strony wew (wydaje mi się, że pod oryginalnym lakierem - nie jest źle)

3. Silnik błyszczący - nie byłem w stanie ocenić czy wszystko jest ok, tylko jakoś dziwnie głośno mi chodził. Mało słyszałem ten silnik, ale wydawało mi się za głośno.

4. Przebieg niby 150 tys z hakiem - wnętrze wygląda w miarę ok, ale to nie jest miarodajne - jeszcze poczekam na odpowiedź z serwisu co wiedzą...

Było już zbyt późno by udać się na jakąś Stację Diagnostyczną i nie widziałem jej od dołu.

Najgorsze dla mnie są jak zwykle papiery:

1. Brak Książki Serwisowej

2. Umowa na Holendra :) - tu może do przejścia, ale gdzieś za 10-sięć dni jak wróci z urlopu to może sprzedać przerejestrowane...

 

Czekam do jutra na odp serwisu (przy braku KS może być krucho z historią) i wtedy zadecyduję...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiazka serwisowa pewnie schowana w domu na dnie najglebszej szuflady. W prawych drzwiach w schowku ma orginalna teczke z ksiazkami ale tej najwazniejszej brak! Na 100% licznik skrecony. Mozna podjechac do serwisu BMW i zczytac kluczyk -ta usluga nic nie kosztuje. nawet potwierdzony przebieg rzedu 250tys nie przekresla tego auta.

Ze zdjec tapicerka (mam te sama) wyglada dobrze, ale rownie dobrze moze wygladac przy 300tys przebiegu.

Co doradzam?

1. Postaraj sie poznac realny przebieg.

2. Jezeli sie to nie uda wtedy juz podpiecie pod kompa, diagnostyka silnika, zawieszenia u diagnosty,itd.

WPolsce mamy oferowane auta z duzym przebiegiem lub w najlepszym przypadku po drobnej stluczce, pierwsze nie wyklucza drugiego.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realny przebieg można tylko ustalić na podstawie oryginalnej KS, a tą zeżarł pies. Holendry tutaj prezentowane rzadko miały przelatane mniej jak 400tyś i to egzemplarze 4-5 letnie. Na podstawie oryginalnych blach, można wiele się dowiedzieć. Zapytaj czy ma, chyba że też psina łyknęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że tracisz czas i $ na dojazd na oględziny takich okazów.

 

Mam nadzieję, że jesteś świadomy że autko w takiej cenie to w systemie ratalnym połowa teraz a drugą w niedługim czasie aby wszystko było w pełni sprawne ..... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich punktów podanych po oględzinach, ja nie wymieniłbym żadnego.

trzeba wyjść z założenia, że auto za takie pieniądze ma nalatane sporo, lub jest po mocnych przejściach. Ze zdjęć nie widać jakichś mega problemów, więc to głownie przebieg należy przyjąć za wytyczną ceny. Tak rozumując KS mamy z głowy, nawet nie ma sensu o nią pytać. Jakieś parchy na tylnej klapie to żaden mankament w aucie z tego rocznika (co innego parchy powstałe po spotkaniu z pociągiem). A dywaników nawet nie powinieneś wspominać, bo to żenada.

 

Mam takie kombi, parchów nie posiadam, posiadam za to dywaniki petex'a - wszystkie kołki w komplecie. W komplecie też WSZYSTKIE kluczyki, jakie dał salon oraz książka serwisowa, z tego samego salonu (nie sposnorowana przez allegro). Gdyby auto było na sprzedaż i zaoferowałbyś cenę z aukcji, to wolałbym któremuś siostrzeńcowi oddać, niech ma radość z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz kupić dobre auto, nie szukaj wśród komisów i ofert handlarzy. Szkoda sobie zawracać głowe. Bo inaczej będziesz mądry jak większość polaków... po szkodzie.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że tracisz czas i $ na dojazd na oględziny takich okazów.

 

Mam nadzieję, że jesteś świadomy że autko w takiej cenie to w systemie ratalnym połowa teraz a drugą w niedługim czasie aby wszystko było w pełni sprawne ..... .

 

$ nie tracę bo jestem praktycznie codziennie w tym mieście i podjechać do komisu było tylko formalnością i kolejnym doświadczeniem dla mnie.

Byłem, zobaczyłem, zdałem relację - być może dla niektórych żenującą, ale zdałem bo byłem.

 

Tak, mieliście rację, za tą cenę nie kupię e46 poliftowej, o przedliftową w benzynie ciężko (diesla się boję z wiadomych względów).

Na razie mi się nie pali, mam czym jeździć a przy okazji coś pooglądam może się coś trafi.

 

Na zakończenie tytułowy osobnik sprawdzony w serwisie .... 135tys km w 2005r.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.