Skocz do zawartości

Zapach wnętrza.


MastaFantasta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W mojej zawiłej historii miałem do czynienia w trzema e46, każda w skórze. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale bmw w skórze ma specyficzny zapach wnętrza i każda z w/w tak miała. Mój ostatni zakup to sedan E46 w beżowej skórze. Z początku zapach był identyczny jak w poprzednich ale z biegiem czasu się po prostu stracił - w poprzednich autach nie miałem czegoś takiego. Używam identycznych środków do pielęgnacji skóry. Nie używam żadnych choinek zapachowych czy innego krapu. Ma ktoś z Was jakiś pomysł co może być za to odpowiedzialne i czy jest jakiś sposób do powrotu "tego" zapachu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Z uwagi na zamknięcie tematu w którym napisałem wcześniej o swoim problemie pozwolę sobie napisać w tym temacie co udało się namierzyć odnośnie dziwnego zapachu w bagażniku. Otóż winowajcą owego smrodu (zapach hydraulicznego oleju - najbardziej przybliżony) okazały się maty wygłuszające? zabezpieczające kielichy...

 

http://fotoo.pl//out.php?i=1013232_sfsg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 2 dni temu poskladalem tapicerke w bagazniku na glancus. W sumie zostalo mi troche mat od car audio, ktore montowalem w poprzednim aucie, wiec moze by to byla jakas metoda. Tylko czemu te oryginalne mają taki zapaszek ? Przeciez ani woda w tym nie stoi ani nic, jakis przewiew powietrza tez maja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
witam, borykam sie z podobnym problemem juz od ponad roku. tej wiosny procz wygłuszeń w bagażniku na kielichach wyaliłem wygłuszenie w tylnej półce oraz wygłszenie przy tylnych słupkach, te co sa za trójkątnymi oparciami siedzen tylnej kanapy. w kabinie czuć uż mniej ale w bagażniku praktycznie bez zmian... jesli ktoś ma jakiś pomysł co mozna by jeszcze zrobic piszcie smialo. troche wstyd czasami kogos do auta zaprosic gdy tak wali:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
też mam dalej to samo po wywaleniu mat z calego bagażnika i dalej śmierdzi troche pomogło jak przeprałem te tapicerki w bagażniku ale niedlugo potem wrócił zapach......do środka też sie dostaje lecz w mniejszym stopniu. Ręce opadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.