Skocz do zawartości

316 - gaz


damiss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem który chciałbym opisać dotyczy palenia auta , a dokładniej gdy silnik jest zimny odpala elegancko z benzyny i po złapaniu temperatury przerzuca się normalnie na gaz , ale gdy silnik się nagrzeje i postawie auto przypuśćmy na 2 godz. to muszę go długo kręcić żeby odpalił , i ten problem występuje nie tylko na gazie ale również na benzynie. Filtr gazu był wymieniany , gaz ten to niby "stag " i ma on 7 lat , zakładany był w Niemczech. Tylko dziwne jest to że jak czytałem te wszystkie papiery to na moje nazwa tego gazu to jakiś " easy-jet " Auto mam około 1 miesiąca wiec dokładnie nie wiem jeszcze co i jak , ale prosiłbym o jakieś wskazówki , jeżeli będzie trzeba to postaram się dodać filmik z owym problemem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jsli obiaw wystepoje tylko po dluzszym postoju to polecil bym wyjecie pompy ppaliwa i sciagnac klips pod nim jst sprerzynka na koncu gumowy grzybek rozciag sprezynke troszke i zluz wszystko do kupy to zaworek powrotny lub przelwowy i sprawdz cisnienie ok nie mnijsze jak 3 bary u mnie jest 8 barow
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parownik od gazu przepuszcza i "zalewa" go na postoju.

 

 

tez na to stawiam.

Zakładając że to nie jest gaz sekwencyjny

 

 

tak jest to sekwencja

 

jsli obiaw wystepoje tylko po dluzszym postoju to polecil bym wyjecie pompy ppaliwa i sciagnac klips pod nim jst sprerzynka na koncu gumowy grzybek rozciag sprezynke troszke i zluz wszystko do kupy to zaworek powrotny lub przelwowy i sprawdz cisnienie ok nie mnijsze jak 3 bary u mnie jest 8 barow

 

 

w wolnej chwili w pracy sprawdzę, będę się odzywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.