Skocz do zawartości

E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE


be..mw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowa kierownica robi robotę! :cool2: Też poprosiłbym o namiary na to ASO na priv, albo tu jeśli możesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kierownicę kupiłem w bmwautoparts:

 

https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/32_1236/pp21426/0/0/0/0/0/m-kier-sport-skrz-z-pod-pow-smart-321236

 

Zapłaciłem 1297zł, cena się waha w zależności od kursu euro. Wysyłka jest gratis powyżej 300zł. Czas oczekiwania do 10 dni (ja czekałem 8), wysyłka UPS, wczoraj wysłane, dzisiaj dostarczone. Kierownica jest objęta promocją na sprzedaż części do aut 7+.

 

Polecam jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja nr.1 w podanym przez ciebie linku jest to kpl kiera z osłonami tj. lerą dolną z M i górną ?

 

Dodam tylko, że mam używkę panel multi, bo u mnie w sportowej nie ma i chciałem dokładać - trzeba jakieś kable zorganizować z aso, żeby to podpiąć pod wyjście - najważniejsze, przy nowej kierze używka multi, gdzie zużycie widać będzie słabo się komponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja nr.1 w podanym przez ciebie linku jest to kpl kiera z osłonami tj. lerą dolną z M i górną ?

 

Dodam tylko, że mam używkę panel multi, bo u mnie w sportowej nie ma i chciałem dokładać - trzeba jakieś kable zorganizować z aso, żeby to podpiąć pod wyjście - najważniejsze, przy nowej kierze używka multi, gdzie zużycie widać będzie słabo się komponować.

 

Tak, dokładnie to co widać na zdjęciu po wyjęciu z kartonu.

 

Trzeba trzeba, z tego co wiem, są dwa wyjścia: kupno panelu z przyciskami w dobrym stanie używki i dokupienie zestawu kabli (61120016012) lub kupno całego zestawu panel + kable (65710021159). I wraz cena zestawu to około 650-700zł a samych kabli 100zł. Więc za panel sobie słono liczą.

 

Natomiast liczę na to, że dorwę panel w dobrym stanie, bo średnio mi się widzi płacić za niego 400zł :)

 

Ewentualnie, można kupić od razu z panelem plus same kable, aktualnie 1648zł:

 

https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/32_1235/pp21426/0/0/0/0/0/m-kiersport-z-podpowsmart-wielof-321235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu :) Coś czuję, że panowie z Litwy zanotują nagły wzrost zamówień, ale sam się zdziwiłem, że mają je tak tanio :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszyscy tak serwisowali swoje samochody jak ty to by nie było na naszym rynku samych śmieci. Bo znaleźć e46 w dobrym stanie graniczy z cudem. Wielki szacun za wkład pracy :)

Dzięki za dobre słowo!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tobie, bo sam już mam nówkę do zamontowania - podstopnicę mPasztet.

Niedroga sprawa a lepiej wygląda, mnie zmobilizowało to, że swoją zwykłą połamałem za mocno się zapierając.

Dzięki za radę! Takie mam ciche plany na najbliższy czas, aby dołożyć właśnie podstopnicę, listwy progrowe od M i podmienić listwy dekoracyjne na oryginalne w kolorze alu. Myślę, że wnętrze się ożywi znacznie. Na razie nie pisałem bo nie wiem jak będę stał z funduszami, ale jeżeli tylko się uda to plany zrealizuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny z zewnątrz w środku z mPakiem fajnie wygląda w listwach piano black.

Ja akurat mam listwy szczotkowane aluminiowe i titansilber z zewnątrz, co prawda sportsize i antracyt ale jakoś mnie korci, żeby przypał zrobić i okleić listwy jakimiś sticker bombem - jakoś chce rozweselić/ożywić wnętrze jeszcze bardziej.

Odezwe się jakoś potem na priv odnośnie kiery, żeby tobie tematu nie zaśmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny z zewnątrz w środku z mPakiem fajnie wygląda w listwach piano black.

Ja akurat mam listwy szczotkowane aluminiowe i titansilber z zewnątrz, co prawda sportsize i antracyt ale jakoś mnie korci, żeby przypał zrobić i okleić listwy jakimiś sticker bombem - jakoś chce rozweselić/ożywić wnętrze jeszcze bardziej.

Odezwe się jakoś potem na priv odnośnie kiery, żeby tobie tematu nie zaśmiecać.

No właśnie teraz przeglądam to piano black, wygląda ciekawie. Nie widziałem tego wcześniej.

Wal śmaiło na PW jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny gwint! przeogromne dzieki za strone litewska ;)

Nie ma problemu. Cieszę się, że więcej bawarek dostanie drugą młodość w prezencie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie chciałbym powiedzieć, że be..mw chłopie odwalasz mega robotę !, aż mnie żal i zazdrość ściska :P :oops:

 

Swoją drogą ma ktoś może jakiś konkretny namiar na takie matowe ringi do zegarów? Będe b. wdzięczny za info.

 

Dzięki kolego! Szukaj na allegro, ja monitorowałem kategorię z zegarami i udało mi się trafić cały licznik od Anglika za 90zł okazyjnie, z którego wyjąłem ringi (brakowało mu w prawdzie kilku śrubek i miał kilka rzeczy wyłamanych, ale ringi jak nówki). Cena niewiele wyższa niż chromowane podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Trochę zmian dokonanych w ostatnim czasie:

...

- nowe koło pasowe Corteco (zamontowane było jeszcze fabryczne, w całkiem dobrym stanie),

...

 

Dodatkowo pojawiły się stuki na zimnym silniku po odpaleniu, które opisałem szerzej w tym temacie: viewtopic.php?f=69&t=242812

 

Wymienione zostało:

- napinacz Ruville (11287786880),

- rolka napinacza Ruville (11287807021),

- rolka Ruville (11287799464),

- pasek Contitech.

 

Stuki ustały :)

 

Mały update. Stuki, o których pisałem nie ustały. Co najwyżej na 2 dni ;) W samochodzie uszkodzone było koło pasowe, które wymieniałem dokładnie rok i dwa miesiące temu (Corteco). Koło niby się nie rozleciało, ale waliło. Oddałem na gwarancję a założone zostało nowe ori - szkoda kasy i nerwów na zabawy... Koło pięknie działa, silnikiem nie rzuca, stuków brak od czasu naprawy. A więc wyszło na to, że wymieniłem kompleksowo co się dało, ale na pewno wyjdzie to na dobre.

 

http://i59.tinypic.com/4jqow6.jpg

 

Mały krok na przód ku odświeżaniu wnętrza... Takie oto coś przyszło do mnie dziś pocztą:

 

http://i59.tinypic.com/3136blu.png

 

45 minut roboty, masa wypowiedzianych pod nosem słów niecenzuralnych (demontaż starych listw) i nowe listwy zamontowane:

 

http://i59.tinypic.com/vqgntf.jpg

http://i57.tinypic.com/11t3k0w.jpg

 

A na koniec dodam, że oczekuję kolejnej paczki z Litwy :) Ale co w niej będzie na razie tajemnica :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, listwy kupiłem używane na allegro. Stan był określony jako "idealny" i o dziwo jestem zaskoczony, bo faktycznie są w super stanie. Trochę mi to zajęło, żeby znaleźć coś ładnego w miarę sensownej cenie, ale da się :) Dałem za nie 250zł a koszt kompletu w sklepie litewskim to ponad 1300zł, co jak dla mnie jest przesadą za kawałek plastiku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.