Skocz do zawartości

Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11


maja22

<t>Jaki silnik masz w F10/11</t>  

129 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak narazie to widac u nas w kraju kupuje sie 530 d lub 520 d - a w salonie mowili iz 525 d to 70% sprzedanych aut !?

 

Jeszcze jedno 520d dorzuciłem. Ja słyszałem że zdecydowanie najwięcej 520d, 525d biorą ci, co chcą mieć x-drive. Z tego co widzę na ulicach Wawy, to jakieś 70 % jeździ 520d, sporo bez znaczka, więc pewnie też z tym silnikiem. Rzadko widać benzynę, wydaje mi się że sprzedaje się ich niewiele, a jeśli już to pewnie najmocniejsze.

 

 

525d biorą też ci którzy nie chcą płacić chorej akcyzy... więc nie zawsze wielbiciele iksów - którym sam jestem.

Osobiście wolałbym 530 lub 535d ale podatek zabija, przynajmniej moje aspiracje...

525 wyścigówką nie jest choć 238 km/h licznikowe jeździ.

Kulturą pracy też odbiega od 3.0d ale wiele rekompensuje kosztami wspomnianej właśnie akcyzy i spalaniem które zamyka się w 8 litrach przy cyklu mieszanym. Niby tylko 3 litry vs 3.0d ale gdy się dużo jeździ...

 

 

potwierdzam głos

Edytowane przez arnold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
525d ma super osiągi i nie ma co narzekać. Jeszcze niedawno 530d miało podobne parametry w E60 i wszyscy byli zachwyceni jak to jedzie. Inna rzecz to faktycznie brzmienie tego silnika, które jest takie sobie. Oczywiście i tak jest niebo lepiej niż w jakichś Insigniach czy innym badziewiu, ale E39 530d brzmiało fajniej niż F10 525d. No ale wygląda, że po prostu nie da się nic ciekawszego wycisnąć z 4 cylindrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.