Skocz do zawartości

E34 524 '96


Brodek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiona rok temu. Wymagała sporego nakładu pracy ale z efektu jestem zadowolony chociaż zawsze można coś poprawić ale to już zależy tylko i wyłącznie od budżetu ;)

 

Pod względem mechanicznym idealna. Silnik chodzi bez zarzutu. Zawieszenie całe zrobione.

 

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Project xXx !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła, lusterka, naklejka, płetwa, dywaniki, gałka lewarka, felgi, tylni zderzak. To bym zmienił.

 

Świateł ruszać raczej nie będę bo oryginalne mi się nie podobają.

Lusterka koniecznie na seryjne.

Felgi są okej.

Tylni zderzak też przydałby się nowy.

Reszta - gałka czy naklejka to już detale i można sie pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie przednie światła mi się nie podobają, lusterka załóż poliftowe, felga ni podoba mi się, dlatego, że jest "lekka" i zbyt nowoczesna, do tego modelu bardziej pasują masywne fele. Te czerwone wstawki we wnętrzu gryzą strasznie, dla mnie to całkowity brak smaku. Płetwa to coś w stylu "nie stać mnie na E60, więc dupnę sobie płetwę w E34", to samo tyczy się chociażby ringów.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie przedmówcy wszystko napisali, natomiast mnie zadziwia jedna rzecz - mianowicie 524td z 1996r? Jakim cudem? E34 524td z M21D24 pod maską kończy się na roku modelowym 1991, w roku modelowym 1992 zastępuje je motor M51D25. Podaj 7 ostatnich znaków VIN, a sprawa będzie jasna ;)

 

P.S. Jest jedna możliwość, ale mało prawdopodobna - auto od 1991r stało 5 lat w jakimś Niederlassung, i sprzedane w 1996r (w Niemczech data I rejestracji o wszystkim decyduje).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktos wsadzil ten piec w ta bude.

 

Raczej nie realne, bo buda sprzed I liftu (bez rur w drzwiach, stare lusterka - zdjęte, wąska nerka i brak poduszek powietrznych)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tych silników nie wkładali po '91 a buda jest sprzed liftu to czemu w dowodzie jest '96?

 

A ja widziałem autko aukcji na allegro , możesz powiedzieć co jest powodem sprzedaży ?

 

 

Jakoś tak się złożyło iż trochę mi się budżet powiększył i myślę nad E46-E39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto najprawdopodobniej zostało sprowadzone w częściach w 1996 roku i zarejestrowane jako "składak"- co nawet ładnie wpisywali w dowodzie :wink: w takim przypadku data złożenia i rejestracji jest datą produkcji :wink: Już nie pamiętam jak to dokładnie było w tamtych czasach, ale aut w całości się nie sprowadzało bo było to nie opłacalne. Przed odprawą trzeba było oddzielić bodajże silnik i koła od karoserii, przez granice przewoziło się części i składało w wyniku czego powstawał "składak". Należy podkreślić że w 1996 roku była zupełnie inna rzeczywistość i takie auto było ogromnym wydatkiem, wydaje mi się że znacznie większym niż w tej chwili e60 :wink: więc takie kombinacje były jak najbardziej opłacalne i normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.