Skocz do zawartości

dziura w tylnej scianie za kanapa,,,,??


lukaszra

Rekomendowane odpowiedzi

witam ... sluchajcie jak to powinno byc? w srodkowej czesci kanapy za podlokietnikiem jest z tego co mi sie zdaje dziura na narty itp prawda ?? no u mnie jej wlasnie niema jest tylko blaha zdaje mi sie ze jest lekko nacieta naokolo ,,, to jest jakos zdejmowane czy trzeba to wyciac w jakis sposob ?? bo nie przechodzi mi dzwiek z bagaznika jest tak wytlumiony:0 i musze go troche rozszczelnic ,, :) ma ktos jakis pomysll ,,,??
,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam blache ale pamietam ze w poprzedniej jej nie bylo , wiec pewnie co auto to inny problem . Moze zalezalo to od kupujacego w salonie czy chciał na narty jezdzic czy nie chciał ! Trzeba by w cennikach sprawdzic czy cos tam jest na ten temat ! Emblematy z tyłu tez nie wszyscy maja a wiem ze zrezygnowanie z nich bylo uwzglednione w opcjach wyposazenia i nic nie kosztowało . Nawet chyba no forum o tym czytałem :!:
Nie ma tego złego co by mi dobrze nie wyszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najpierw mam taka jakby banle twarda pozniej jest ta blaha a od bagazbika widac jeszce ten dywanik czyli to wygluszenie pewnie ze da jak sie wytnie to te caly bas nie bedzie wychodzil przez uszczelki tylko bedzie szedl w bude i oto wlasnie przeciez chodzi ja ja wyjde to slysze jak gra rejestracja a w srosku nie powiem ze nie slychac ale sluchac slabo mniej niz bylo wpoprzednim aucie duzo mniej ,,, wycinal to ktos ?? moze to jest kwestia zeby tylko mocniej rypnac ,mlotkiem bo ja mowie mam jakby to takie naciete na okolo
,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam skrzynki - ale bede montowal - juz robilem proby - jak sie opusci z tylu podlokietnik to lupie pieknie :cool2:

 

mysle ze jak sa naciecia to cos podlozyc na okolo otwotu zeby nie pokrzywic calej plyty i sprobowac walnac .... a jak nie to sciagnac siedzenie - pila lisi ogon i po 5 min mamy otwor bass reflex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem tez zeby wyciac tam otwory na rury bass reflex i zeby nie wycinac calej blachy i w te otwory wlozyc te rurki bedzie estetyczniej wygladalo

 

 

tak ale widziales tak wyglada ruraod relfexu // ?? ona ma na gorze taki kolnierz a pod tym kolnierzem takie poprzeczki i zeby wpasowac ja w ta blahe musilabys rzezbic pol dnia zeby probictakie naciecia bo ona sie na tym trzyam kiedys skrzynie basowa robilem i mialem ztym zabawy jak ,,,,,

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej E34 tak miałem. Blacha trzymająca się na cieniutkich kawałkach, na tym też nadcięte wytłumienie. Tylko pokrywa tapicerska od strony bagażnika u mnie była cała.

Blachę wyrwałem bez problemów, wyciszenie też, tapicerkę wyciąłem wyżynarką i tam właśnie wstawiłem głośnik basu (chyba 10') mocowany dodatkowo na płycie z drewna.

 

W aktualnej E34 miałem w tym miejscu worek, który delikatnie wymontowałem :)

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ja mialem tak...

butle z gazem za kanapa. wycialem boschem blache za podlokietnikiem, usunolem czesc wygluszenia, a poza tym w gornej polce wycialem(tylko blacha, nie polka z sztucznego tworzywa ) kwadrat o wymiarach ok 25cm/25cm i gra o niebo lepiej!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A czy jeżeli wyciąłbym dziure w glasze bagażnika przy siedzeniu i nie mam podłokietnika z tyłu (cała kanapa i oparcie) to czy będzie lepszy efekt? Dodam jeszcze, że skrzynia z głośnikiem chyba zasłoniła by cały wycięty otwór. Czy ktoś już próbował takich kombinacji w E-36?
Będziesz Musiał Wyprzedzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.