Skocz do zawartości

E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.


elukaes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Dziekuję Wam za informacje w sprawie zdjęć w galerii nie wiem co się stało jutro poprawię galerię.

Co do adaptera alpiny kca-420i to działa lecz nie z tym modułem czarnym że zdjęcia ponieważ jest to moduł do podłączenia zmieniarki alpiny aby rozumiała i-busa .Po jakimś czasie walki z i-podem ładowało go lecz radio go nie widziało dopiero znajomy ciekaw co działam rozwiązał mój problem potrzebny inny moduł podobnie wyglądający o nazwie intravee II dzięki jego dobroci po podpięciu owego modułu wszystko ruszyło albumy i muzyka.

Jeżeli ma ktoś radio alpiny to do podłączenia i-poda wystarczy tylko moduł kca-420i. A intravee II służy do komunikacji radia bmw z i-podem alpiny .

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Witajcie.

Nadchodzi ta chwila (grudzień)kiedy pożegnam się ze swoją perełką e36.W sobotę wleciały zimówki i auto gotowe po zmianie płynów na zimę.

Dostałem zaliczkę na auto i sam zadatkowałem swoje kolejne.Wrzucę za jakiś czas ostatnie chwile z moją e36.Miło było tutaj z Wami w tym dziale.Pozdrawiam.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Numer części znajdziesz na real oem

jak posiadasz lusterko fotochromowe to nic nie przerabiasz.Zakładasz lustro z kompasem i kalibrujesz

 

-jedz na jakiś parking(potrzebna będzie przestrzeń)

-jeśli zgasiłeś to odpal auto

-z tyłu lusterka masz dziurkę włuż tam zapałkę i trzymaj ze 3 sek do czasu kiedy na lusterku pojawi się jakiś numer strefy magnetycznej mamy ich 15. Polska należy do 7

-następnie wciskaj tyle razy ukryty przycisk aż na wyświetlaczu pojawi się cyfra 7

-teraz wciśnij przycisk i trzymaj ok 7 sec aby pokazała się literka C

-po pojawieniu się literki rozpoczynasz jazdę z prędkością 10km/h po okręgu zataczasz koło do czasu kiedy wyświetli się kierunek geograficzny np N

i tyle.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za instrukcje. Czy lusterko jest X5 E53? Z tyłu lusterka powinien być numer części. Mógłbyś mi go podać, bo jest trochę tych wersji lusterek do X5, a nie chce kupić złego.

 

Dla zainteresowanych to lusterko jest z X5 2000-2006. Numer lusterka to: 51167148838. Najtaniej można wyrwać na ebay Amerykańskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.