Skocz do zawartości

e36 328 Osłona pod silnik


KordekLK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy do 328 będzie pasować osłona silnika np. jak z tej aukcji: http://allegro.pl/oslona-silnika-pod-silnik-bmw-3-e36-1991-98-i2425404046.html ?

Z tego co się orientuję 328 osłon nie mają ale chodzi mi o to aby zabezpieczyć silnik przed brudem i wilgocią. Czy taka osłona będzie pasować czy lepiej dorobić po wymiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Czy mogą według tego schematu pasować jakieś dodatkowe osłony? Niektóre nie są wymienione ale jeśli osłona pod silnik pasuje to może inne też będą? Chciałbym kompletnie zabezpieczyć ten silnik i jak by się dało to najchętniej bym zamontował wszystkie niewymienione z tego schematu ;)

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CF11&mospid=47463&btnr=51_2047&hg=51&fg=70&lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę,że brakuje Ci tylko osłony pod silnik resztę posiadasz bo są to fabryczne osłony wygłuszające i izotermiczne

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że podpinam się pod temat ale nie chcę zakładać nowego o podobnej tematyce.

 

Jak to jest z tymi osłonami. chciałem do siebie zamontować ale gdzieś wyczytałem że może pogorszyć się chłodzenie. Zauważył ktoś coś takiego? Mam 320 w automacie z 1997 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci ta osłona średnio pasować, i będzie zapewne bardzo słaba. Lepiej jak się da znaleźć używany oryginał. Miałem taką to wszystkie otwory musiałem wiercić bo ani jeden nie pasował i zostawiłem ją na pierwszym lepszym śniegu. Teraz jeżdżę bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderatorzy

A no to fajnie. Bo w niektórych innych modelach beem z reguły graty pod M są właśnie inne.

Tak samo mam niemały problem z dokupieniem pod Mpak prawego wlotu powietrza co idzie od przedniego zderzaka do nadkola.Zamienników żadnych nie ma, a jak jeden gościu miał to chciał takie pieniądze, że lepiej nie mieć tego :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak byś zakładał osłonę silnika m-pakiet to trzeba też dokupić bumerangi a do zwykłej osłony pasują trójkąty od zwykłego zderzaka

Ja u siebie mam osłonę zwykłą i zderzak M a w drugiej BMW mam komplet osłon M-PAKIET tak że nie słuchajcie że do zderzaka m-pakiet trzeba bumerangi i osłonę m-pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.