Skocz do zawartości

kupno e36 1.6 m40


and77

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,koles chce sie ze mna zamienic na e36 1.6 m40 w sedanie,czy moze ktos mi powiedziec cos na jej temat ,wiem ze jest na pasku,na co zwrócić uwage,jak silnik sie zachowuje,silnik moze troche słaby ale jezdze przewaznie po miescie takze moze wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jeśli próbował wcześniej sprzedać i nikt nie kupił, to sprawdź dobrze przed zamianą, a w ogóle sorki, że tak dopytuje ale dlaczego chcesz zmienić auto z tak dobrym silnikiem? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogl pewnie sprzedac bo kazdy mysli eee 1.6 w ogole nie jedzie. A to blad.

 

Hmm posluchaj czy hydrauliki nie slychac, one lubia klepac. Slniki sa bardzo dobre, nie do zajezdzenia... Ja mam i nie narzekam daje rade.. Karoseria ta sama jak w innych wiec wiesz na co zwrocic uwage. O silniku nie ma co gadac, maly bezawaryjny tani w utrzymaniu. Spalanie w miescie 8 trasa 6.... normalna jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to bmw,wsumie kiedys mialem 2 kwadraty 1.8 i 2,5 i nie narzekalem a dlaczego chce zamiany?wolalby sprzedac i kupic z mocniejszym motorem ale przy dzisiejszych cenach paliw ludzie sie boja kupic z tym silnikiem ,mi pali przy rozsadnej jezdzie w miescie okolo 12L nie jest zle,a e36 jeszcze nie mialem , http://tablica.pl/oferta/sprzedam-bmw-e-36-lub-zamienie-zamiana-na-kombi-vana-mozliwosc-doplaty-do-1000-zl-ID1bfJw.html#d28e016a;promoted;r:1;s:200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieniłem sie,róznica w komforcie jest duza,teraz musze sie przyzwyczaic troche mniej miejsca jest,ale ten 1.6 motor na miasto mysle ze wystarczy nie ma tragedi,teraz musze troche pojezdzic zeby zobaczyc jak sie bedzie sprawowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly,musialem wymienic plastiki od prowadnicy podnoszenia szyby od kierowcy no i jest do wymiany maglownica bo sa luzy i stuka,tez sa wyprawki lakiernicze ale to normalne bo w moim tez byly,w sumie wkazdym aucie cos jest do zrobienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem odebrac jeszcze opony zimowe na felach stalowych ,a koles jakis smieszny bo tweirdzil ze musial skrzynie wycigac bo cos ze sprzeglem,a ja mu nato ze jest chory bo poprzedni wlasciciel wymienial cale sprzeglo i jest lepsze niz przy nowych autach,poprostu nie umie jezdzic stwierdzilem ,a jeszcze sprawdzalem olej wskrzyni dla sprawdzenia to bylo swierze,na koniec mu tylko powiedzialem zeby o nia dbal bo naprawde dobrze chodzi nic nie wylo nie buczalo a wizualnie to kazde w tym roczniku jest poobijane czy troche rdzy sie znajdzie tymbardziej za te pieniadze,jeszcze troche to bym wziol ja spowrotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.