Skocz do zawartości

welcome lights e60


Kamcio7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe czym się rożni LM2 od LM1, chodzi mi o budowe, bo tak naprawdę to odpowiednio zaprogramowany LM1 umiałby robić wszystko co LM2. Rożnice w działaniu sa czysto programowe. Capaz wspominałeś kiedyć cos o zmianie PN poprzez tool32, może dało by sie i tutaj coś pozmieniac ? Może ktoś ma dwa takie moduły i porównał by chociaż jak wyglądaja plyty, jakie sa częsci? Firmware do obydwu modeli jest porównywalnej wielkości. Tak naprawdę to nie widze uzasadnienia dla wprowadzenia LM2, bo czym to się rożni poza kilkoma funkcjami więcej? Co za tym idze mam wrażenie że konstrukcja tych modułów niewiele się różni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Przecież wiesz ze za twoje odzywki możesz zapomnieć o pomocy z mojej strony...

a czy ja cie prosze o jakakolwiek pomoc?Swoja pomoc dla mnie mozesz sobie w D_U_P_E wsadzic.Za kogo ty sie masz koles?Naprawde myslisz,ze jestes jakis unikat czy jak?To ze zakodujesz komus to czy tamto na mnie nie robi zadnego wrazenia,moze tylko na tych co sami sobie nie umieja nic zrobic... :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze pytam bo nie wiem i nie chce niczego uwalic...Tylko debil nie pyta i udaje ze wszystko wie :mrgreen: ,poza tym nie siedze nad tym dniami i nocami jak ty,bo to nie moja brocha ,ani zawod ani mnie to specjalnie nie rusza.

P.S pilnuj kobiety,bo znowu na plaze pojedzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(sciany maja uszy jak to mowisz :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zakupilem wczoraj lm2, takie jak BMW zaleca do retrofit lci po 09.2005, moduł ten chodził od 09.2006 do 03.2007.

Zobaczymy co będzie jak go zaloze, zdam wam relacje. Mam nadzieje ze przyjdzie poczta w poniedziałek.

 

A dał bys radę go otworzyć i zrobić dobre zdjęcie płytki z dwóch stron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy funkcja follow me Home z kluczyka dziala tylko do momentu uspienia samochodu? I czy powinna działać kiedy tylko zechcemy?

U mnie jest tak,ze jak zamkne to dziala,po pozostawieniu samochodu na kilka godzin już nie dziala próbując bezpośrednio przed otwarciem z pilota... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem wczoraj lm2, takie jak BMW zaleca do retrofit lci po 09.2005, moduł ten chodził od 09.2006 do 03.2007.

Zobaczymy co będzie jak go zaloze, zdam wam relacje. Mam nadzieje ze przyjdzie poczta w poniedziałek.

 

Pacjent to moja e60 2004.09 z odrębnym sterownikiem ahl za schowkiem.

 

Ps. Moduł lm2 ma być pod ahl.

 

Powiedz mi kolego Capaz czy na naklejce na tym module od 09.2006 do 03.2007 jest napisane LMII czy LM bo wszystkie które szukałem w tych latach mają LM dopiero po 03.2007 maja LMII :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja gaszenia postojowych przy zamknięciu z kluczyka przy pozycji przełącznika na "Auto" to wpis:

 

COMFORT_ACCESS_SL_ABSCH

wert_04

 

i zmnieniamy na

 

wert_01

 

jesli to jest to o co pytałeś....

A co będzie jeśli zmienimy na wert_02 lub 03?

I czy mozna Home lights ustawić na same halogeny zamiast mijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ! a jam mam taki problem przy e60... mam auto z 2004 r ale załozone lampy po fl razem z modułem lm 2 mam takze zakodowane ze po otwarciu z pilota zapalaja mi sie pozycje i brewki ale nie zawsze, kiedy juz przestana sie zapalac musze odlaczyc aku i podłączyc i znowu jakis czas to działa... wie ktoś gdzie moze byc przyczyna ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.