Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Proszę o sprawdzenie auta Mazda CX 5

JM3KE4CY8G0619398

Nie mam linku do ogłoszenia bo auto nie jest jeszcze do sprzedania

Pozdrawiam

Radek

 

Rozumiem, że sprowadziłeś auto i chcesz zobaczyć co jest dostępne.

Ok, auto uderzone przodem, wystrzelona poducha kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://easycaptures.com/fs/uploaded/1184/9370808246.jpg

http://easycaptures.com/fs/uploaded/1184/4640982806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, z racji tego, że wydatek dość duży a nie chcę wtopić się drugi raz w minę (już raz brałem auto z USA i po fakcie zobaczyłem zdj.) Proszę o sprawdzenie BMW M3 E92 WBSWD93529P361771. Sprzedawca mnie poinformował o tym jakie były szkody w USA, i że został naprawiony w ASO na co są faktury, ale pytanie jak potężne były te uszkodzenia (błotnik tylny ). Także byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia. Link: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-m3-kultowe-bmw-m3-e92-dkg-alpin-weiss-imola-rot-cic-nowe-panewki-ID6A59re.html#8b1fd9afaa Edytowane przez theripper_0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fajna jest dyskusja z 2017 roku na bezwypadkowe.net na temat tego auta. Jeden mądry inaczej odpuścił auto, bo drugi mądry inaczej stwierdził, że w carfax jest info o szkodzie całkowitej. :mrgreen: I zainteresowany jeszcze kasę za to info wpłacił na forum. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I wszyscy jak widać zadowoleni z siebie. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie bardzo rozumiem mmw - czemu o tym piszesz?

Dostał całkę to dostał - po co drążyć :)


Uszkodzony

Odnotowano szkodę całkowitą lub zniszczenia powodziowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Piszę o tym, bo np kolega zainteresowany autem może te bzdury przeczytać i odpuścić samochód, który może zasługiwać na uwagę, bo mógł być niegroźnie uszkodzony. Temat ubezpieczeniowego "total loss" jest znany osobom zorientowanym w temacie, ale u reszty wywołuje tylko i wyłącznie niepotrzebnie negatywne emocje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu informacji o ubezpieczeniowym total loss, tylko o tym, że dostał szkodę całkowitą.

Wiadomo, że to trudno do tego podejść jednakowo i rozróżnić, ale czegoś trzeba się trzymać.

I skoro można uzyskać info, że była szkoda całkowita to jak dla mnie na tą chwilę to więcej niż trzeba by interesować się dalej bądź odpuścić.

Kto chce zaryzykować, ma blisko auto, może je obejrzeć, jak ktoś ma gonić pół Polski to dla mnie raczej niestety byłaby sprawa jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem po co zaczynasz kolejną dyskusję na ten temat, a było ich już wiele. W USA nie ma szkody całkowitej w sensie, w którym samochód nie nadaje się do naprawy. Tam się w takich przypadkach wydaje odpowiedni certyfikat. Total loss jest tylko sposobem rozliczenia szkody ubezpieczeniowej i tyle. Inna interpretacja jest tylko straszeniem ludzi i nic więcej.


Samochód ten na bank miał title Salvage, więc mógł być dopuszczony do użytku po dokonaniu napraw, więc jaka to szkoda całkowita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, nie wiedziałem, że takie emocje rozbudzę swoim postem. Tak, zgadzam się z tym, że nie ma co się sugerować jakimiś informacjami, gdzie nie widziałem auta, i tak od razu nie skreślam, ale fajnie byłoby zobaczyć jakieś zdjęcia jak to mogło wyglądać, bo faktycznie mam daleko. Możliwe, że uzyskam od sprzedającego komplet zdj, bo on raczej nie chce niczego zatajać i jest szansa, że wyśle, ale przezorny zawsze ubezpieczony, tym bardziej, że na pewno jeśli będę zdecydowany, to pójdzie jeszcze na serwis do konkretnego przejrzenia więc mogą wyjść dodatkowe niepotrzebne koszty, jak się okaże, że było jednak grubo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne uwagi to są rozpruwaczu :)

Tyle, że to info z polskiej informacji mmw :)

Z CEPIK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a nie macie Panowie możliwości choćby podejrzeć gdzieś czy są jakieś zdjęcia przed sprowadzeniem z USA? na razie jeszcze nie dostałem zdjęć z tamtego okresu, i nie wiem czy je dostanę, więc byłoby miło jakby dało radę coś ogarnąć, albo choćby samo info, że jakiekolwiek zdj są dostępne, to wykupie sobie raport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj maila :)

Idealny przykład PICOWANIA auta do zdjęć.

Zmieniona maska, błotnik - ja pierdziu :D


Tak wyglądało w maju :)


http://easycaptures.com/fs/uploaded/1191/0706996054.jpg


A tak w lutym:


http://easycaptures.com/fs/uploaded/1191/9209455192.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.