Skocz do zawartości

wymiana oleju półsyntetyk na fullsyntetyk


kosaaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zalany półsyntetyk 10w40 i chciał bym zmienic na full syntetyk. Czy wogóle mozna to zrobić bez uszczerbku na silniku. A może wymienic na to co mam zalane ?

lepiej jeździć godzinę jak lord niż całym miesiącem jak dziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odswiezam temat

Czy wymienial ktos olej z polsyntetyka na syntetyk w e50 530d 2003r. ok 250tys przebiegu ?

Czy mozna zrobic taka operacje ?

Te silniki powinny z tego co czytalem jezdzic na pelnym syntetyku a zalanyjest nuestety polsyntetyk...

Jesli wymienila ktos olej w tą strone to prosze o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat

Czy wymienial ktos olej z polsyntetyka na syntetyk w e50 530d 2003r. ok 250tys przebiegu ?

Czy mozna zrobic taka operacje ?

Te silniki powinny z tego co czytalem jezdzic na pelnym syntetyku a zalanyjest nuestety polsyntetyk...

Jesli wymienila ktos olej w tą strone to prosze o opinie

Można, tylko po co!? Jeździł sobie silniczek przez 250tys na półsyntetyku, to po co go uszczęśliwiać na siłę syntetykiem? Uszczęśliwianie na siłę w języku prawniczym nazywa sie gwałtem, po co więc chcesz to zrobić swojemu silnikowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Jeździł sobie silniczek przez 250tys na półsyntetyku, to po co go uszczęśliwiać na siłę syntetykiem? Uszczęśliwianie na siłę w języku prawniczym nazywa sie gwałtem, po co więc chcesz to zrobić swojemu silnikowi?

 

 

Śmiechowy ten cytat :D :D

A tak na poważnie, moje autka zasługują aby śmigać na tym co najlepsze.

Dlatego też kilka lat temu przeszedłem z pół syntetyka na pełen syntetyk, zarówno w e36 jak i e46.

Nie miałem i nie mam żadnych problemow opisywanych powyżej.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby powiedział lekarz, brak przeciwwskazań a nawet zalecenie, zrób płukankę i lej syntetyk, może coś lepszego niż castrol, a o ile wierzyć reklamom to valvoline maxlife dla o uszczelki, zmiękcza gumę czy coś, tak by były cały czas elastyczne i nie kruszyły się ze starości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac a tak mam pytanie jaki olej proponujecie do silnika M60B30 bmw e38 przebieg 338tys/km rok 94. jezdzil na syntetyku LIQUI MOLEY 10w60 nie wiem czy dobrze napisalem nazwe ale chyba wiadomo o co biega to jest olej dosc drogi chce lac dalej syntetyk tyle ze tanszy jaki bys cie mi proponowali prucz castrola :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.