Skocz do zawartości

E90 320d Warszawa PY51036

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
.

Edytowane przez waski_tm

Opublikowano

Bez presji :mrgreen: przyglądając się fotkom ;

 

- tylny zderzak z prawej strony chyba wystaje na zewnątrz, nie trzyma linii z budą (bardzo możliwe, ze fotka przekłamuje);

 

- boczek siedzenia kierowcy jest chyba już/dopiero trochę obtarty (wiem, wiem SS-y szybciej się wycierają :wink: ).

Opublikowano

A te nadkole i tylne drzwi pasażera? (na dole)

 

jakaś dziwna dziura

 

http://photos04.otomoto.pl/photos/original/C23/88/41/C23884131_4.jpg

Uwielbiam BMW... czuje się jakbym siedział przy najlepszym stoliku w eleganckiej restauracji.


Pamiętasz z Panem Kleksem, przygody w kosmosie? Spójrz, je.b.... dzisiaj wciska kredyty na procent.


http://demotywatory.pl/3801128 szczena opada...

Opublikowano
Na lepszym zbliżeniu to również można się przyczepić o szczelinę między drzwiami a tylnym błotnikiem.
Opublikowano
Na lepszym zbliżeniu to również można się przyczepić o szczelinę między drzwiami a tylnym błotnikiem.

 

Chyba o tym samym mowimy ?

Uwielbiam BMW... czuje się jakbym siedział przy najlepszym stoliku w eleganckiej restauracji.


Pamiętasz z Panem Kleksem, przygody w kosmosie? Spójrz, je.b.... dzisiaj wciska kredyty na procent.


http://demotywatory.pl/3801128 szczena opada...

Opublikowano
jest chyba lekka przycierka drzwi TP i błotnika tylnego z P strony , zderzak możliwe że został lekko ruszony w tył
Opublikowano
Hehe no fakt, niedokładnie doczytałem :roll: .
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
gdzie ona parkuje?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
pod domem?? :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

chodzi mi jaka dzielnica.

na Śródmieście mi to nie wygląda :mrgreen:

pewnie jakieś slumsy pod Warszawą.

w sensie jakbym miał blisko to mógłbym zobaczyć na żywo i wstępną diagnozę dać.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano

Wiem o co chodziło.

Ale na zasadzie skojarzenia, szybkie pytanie, szybka odpowiedź :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Opublikowano
  • Autor
.

Edytowane przez waski_tm

Opublikowano
Jak masz dosyć czytania jakichkolwiek krytycznych uwag, to po prostu jedz i oglądaj. Zresztą chyba się sprzedał :D
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Coś jeszcze działo się przy 96 tys km - chyba nawet coś gorszego. Całkowity czas zamknął się w 450 roboczogodzinach... (przy tym tyle przy 179 tys km - całkowity czas roboczogodzin to 272...) ;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.