Skocz do zawartości

PROBLEM chyba rozrusznik, nie odpala


webster1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A wiec tak miałem trasę ok 200km bez żadnych problemów przyjechałem do domu i auto zgasiłem po 30min. Odpaliłem i ok, ale jadę go chować do garażu i zgasiłem auto żeby bramę otworzyć i [BAD] zero prądu prawie w aucie kontrolki ledwie świecą jak przekręcam kluczyk to tylko gasną i przekaźniki słychać , ruszałem klemami, podłączyłem go pod prostownik na ok 30min i nic później pod 2 auto na kable i tu zdziwienie bo tez nic tryka rozrusznik ale wszystko gaśnie ale nie kreci tak jak by nie miał prądu podłączałem pd macha i z tyłu, co zrobić gdzie patrzeć , co mam szukać ?

 

 

Czytaj viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak krecisz kluczykiem slyszysz stukanie? Jesli tak to na 95% aku kolego. Betka potrzebuje duzo pradu do startu. Podladuj dobrze aku, bo rozrusznik nie zakreci tylko bedzie robic klik klik :twisted: . Mozliwe tez, ze rozrusznik sie skleil, albo prad pogubil. Puknij delikatnie w starter. :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.