Skocz do zawartości

BMW E46 318i 2000r.WBAAL11030JN13055 Dynów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma wystawione cztery samochody i każdy oddaje za darmo jak okaze sie ze cos malowane. Nie wierze zebym w tych czterech nie zalazłą jakiegos malowanego elementu, to po prostu dla mnei tani chwyt marketingowy i tyle. Na ludzi to działa, bo normalnie sie nie znają. Jakbym miał blizej to z chęcia pojechałbym oglądać. i na pewno 3 samochody wziąłbym za darmo:P :duh:

 

W jego innych autach powymieniane plastiki od votwierania drzwi, nakładki na pedały itp (wszytsko to kilka złoty w ASO a na kliencie robi wrażenie) Tona plaku na desce, wyprana tapicerka, pełna polerka lakieru i polaczek zadowolony, nawet nie zwróci uwagi na silnik, skrzynie, zawieszenei itp....

Klient tego wymaga, on po prostu dopasowuje samochody do potrzeb. Klient che niemalowany, nieporysowany, czysty, zadbany z nie powycieranymi plastikami - więc ma :duh:

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wg VINu jest to 316i. No i produkcja styczeń 1999, ale model oczywiście 2000

 

Numer podwozia WBAAL11030JN13055

Kod typu AL11

Typ 316I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M43/TU

Pojemność skokowa 1.90

Moc 77

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SCHWARZ 2 (668)

Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT)

Data prod. 1999-01-23

 

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Bordliteratur deutsch

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

S305A FERNBEDIENUNG F.ZENTRALVERIEGELUNG Pilot do zamka centralnego

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Prospekty, broszury, cenniki BMW - KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie tak pogiął rejestracje przednią??? Przecież auto jest bezwypadkowe:) I o ile sie nie myle na lewym kielichu w e46 powinna być wklejka z VINem, oznaczeniem koloru itp. Czy moze nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma wystawione cztery samochody i każdy oddaje za darmo jak okaze sie ze cos malowane. Nie wierze zebym w tych czterech nie zalazłą jakiegos malowanego elementu, to po prostu dla mnei tani chwyt marketingowy i tyle. Na ludzi to działa, bo normalnie sie nie znają. Jakbym miał blizej to z chęcia pojechałbym oglądać. i na pewno 3 samochody wziąłbym za darmo:P :duh:

 

W jego innych autach powymieniane plastiki od votwierania drzwi, nakładki na pedały itp (wszytsko to kilka złoty w ASO a na kliencie robi wrażenie) Tona plaku na desce, wyprana tapicerka, pełna polerka lakieru i polaczek zadowolony, nawet nie zwróci uwagi na silnik, skrzynie, zawieszenei itp....

Klient tego wymaga, on po prostu dopasowuje samochody do potrzeb. Klient che niemalowany, nieporysowany, czysty, zadbany z nie powycieranymi plastikami - więc ma :duh:

To w takim razie jakiś samobójca. Pisząc takie obietnice, a pózniej ich nie dotrzymując, naraża się na utratę zdrowia. O urodzinach 1 listopada nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zwykły fotel w e46 chyba nie przeciera się tak przy oryginalnym przebiegu 151 tyś :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tymi fotelami bym się nie przejmował. To zależy czy ktoś często wysiadał i wsiadał robiąc ten kilometrarz. Ja mam już też zdrowo powycierane przy przebiegu 170 000 km. Kierownice też nieźle wyślizgałem obrączką. Podjedź i zobacz co i jak, weź na przegląd i jak była do końca serwisowana w ASO niemieckim to przebieg i wszystkie wymiany będziesz miał. Ogólnie trochę sporo jak za 316i z 1999r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na pewno masz rację co do fotela :norty: jeszcze żeby to kubły były..oglądałem e46 z materiałowymi kubłami (M-pakietowe to co innego, bo alcantara), która jeździła 11 lat po Wrocławiu i przy 270 tyś żadnych przetarć, fotel ciasny, żadnych zagnieceń..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg może i oryginalny, może być nawet bezwypadkowy... ale pisanie że samochód ma 118 km a faktycznie jest 105 to lekka przesada... jeździłem i tym i tym i różnica jest odczuwalna szczególnie na spalaniu. poza tym 2000 rok produkcji jak po chu.. Ledwo 99 :D dobrze że nie napisał że polift :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi fotelami to jest dziwna akcja.. Ja kupujac swoja (od znajomego, ks. serwisowa, faktury, bla bla bla) ktora miala 155kkm, też marudziłem na przetarty fotel.. Najlepsze jest to, że klepnąłem jej drugie tyle(za 6 lat) i fotel wygląda praktycznie tak jak w dniu kiedy ja kupiłem... Więc? O CO CHO?
Breast. Mouth. Waist.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że łże jak pies z rocznikiem, mocą silnika, pewnie przebiegiem to mały pikuś. Najważniejsze, że jezdziła tylko kobieta :lol: i w dodatku staruszka :mrgreen: Nie po to wstawiał zdjęcie briefu, żeby teraz ktokolwiek miał wątpliwości, co do nienagannego stanu samochodu. Wk.... mnie już takie pajacowanie :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ogłoszenia z zasady zaznaczam opcję "tylko ogłoszenia osób prywatnych". Co prawda i tam są handlarze, ale i tak zaoszczędzam troszkę czasu na czytanie bajek dla naiwnych.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej zabawy dzisiaj nie miałem, czytając twój tekst o wyślizganiu kierownicy obrączką. Chętnie zobaczę pokaz w twoim wykonaniu, jak się to robi. Udostępnię do tego "eksperymentu" kierownicę w swoim samochodzie. :mrgreen:

 

Widać masz nudne życie :). Proszę bardzo, potrzebuję twój samochód na jakieś 30 000km, kiedy mi go podstawisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie bo mam zajady. Mogę ci podstawić co najwyżej sama kierownicę, bo byś mi swoją obrączką wyślizgał cały samochód. Zdejmuj ją jak wsiadasz za kierownicę, zaoszczędzisz sobie stresu z powodu brzydkiego widoku, a przy sprzedaży głupich tekstów kupującego. I to by było wszystko w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to jest tylko samochód. Nie będę sciągał obrączki za każdym razem jak wsiadam za kierownicę, to po pierwsze. Po drugie tylko idiota będzie oceniał stan mojego samochodu na podstawie zużycia kierownicy, chyba są elementy w samochodzie których stan jest ważniejszy niż stan kierownicy. Również tyle w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ja z zasady nie ufam ścianie wschodniej.

byłem z kumplem w czwartek po Megankę w kupecie za Chełmem.

to co zobaczyłem masakra.

koleś nawet nie wyszedł tylko ojca wysłał bo by w ryj dostał za 10h w samochodzie.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.