Skocz do zawartości

BMW E46 320CD COUPE Vin WBABV51000PN02923


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
hej. Mogli byscie zerknąc na to autko. Co o nim sądzicie??? autko z włoch

http://moto.allegro.pl/bmw-e46-320cd-coupe-mystic-xenon-bananowa-skora-17-i2325376523.html

 

 

Autko z włoch, łyse opony, pewnie jeden komplet, świece i moduły świec żarówych najczęściej do wymiany bo w italii nie potrzebne, pewnie słaby aku, no i auto nie przystosowane do zimowej aury ... Ja kiedyś kupiłem bmw z włoch w dieslu, na dzień dobry poszło jakieś 5-6k na wszystkie pierdoły do zrobienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na pizze italiana, sprawdź czy kiera nie była obszywana, lampy tylne jakieś dziwne, kolor najbrzydszy z całej palety - szkoda.

bardzo mały przebieg. wygląda łądnie

Kolor kwestia gustu mi odpowiada, aczkolwiek wolałbym grafitowy. W lampach nic dziwnego nie widze. A kiere jak najbardziej sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jak chcesz żeby ktoś Ci pomógł to wpisz go w temacie i rozkoduj tu:

http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/parts/electronic-parts-catalogue/electronic-parts-catalogue.html

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiola1 rzygać już mi się chce od tych Twoich "pizza italiana". Masz jakieś złe wspomnienia z Włoch czy jak??? Pewnie z Niemiec to same serwisowane od dziadków i to z niskim przebiegiem są sprowadzane :duh:

Co do auta... typowo handlarska oferta. Podpicowane do sprzedaży, ja bym odpuścił.

Rozkodowany VIN:

Art. Wartość

Numer podwozia WBABV51000PN02923

Kod typu BV51

Typ 320CD (EUR)

Typoszereg E E46 (2FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M47DO1

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor MYSTICBLAU METALLIC (A07)

Tapicerka STANDARDLEDER/HELLBEIGE 2 (ARBEITSN (N6HC)

Data prod. 2003-11-28

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Dummy-SALAPA

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S288A LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. spr. krz. 29

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S884A ITALIENISCH/BETRIEBSANL./SERVICEH. Instrukcja obsługi, jęz. włoski

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wygląda na pizze italiana, sprawdź czy kiera nie była obszywana, lampy tylne jakieś dziwne, kolor najbrzydszy z całej palety - szkoda.

bardzo mały przebieg. wygląda łądnie

brzydki to masz na drugie.

kolor świetny tylko w cieniu stoi.

sam taki wybrałem, ale gust nic nie wnosi do dyskusji, jak i to że italiano bo każdy to widzi.

na plus że jak z południa Włoch to zero korozji i podwozie jak nowe powinno być.

kiera obszywana co może świadczyć o większym przebiegu.

musisz w aso potwierdzić stan licznika.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim myśl racjonalnie, nie napalaj się. Ja tak kiedyś zrobiłem i kosztowało mnie to sporo PLN i nerwów. Jeżeli bardzo Ci się podoba to auto to weź kogoś kto się zna na rzeczy, wizyta w jakimś specjalistycznym warsztacie od BMW (najlepiej ASO) wskazana i to bardzo.

A może warto pomyśleć o 320Ci, fajny silniczek i zawsze tańczy w razie awarii. I myślę, że łatwiej trafić zadbany egzemplarz z takim motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim myśl racjonalnie, nie napalaj się. Ja tak kiedyś zrobiłem i kosztowało mnie to sporo PLN i nerwów. Jeżeli bardzo Ci się podoba to auto to weź kogoś kto się zna na rzeczy, wizyta w jakimś specjalistycznym warsztacie od BMW (najlepiej ASO) wskazana i to bardzo.

A może warto pomyśleć o 320Ci, fajny silniczek i zawsze tańczy w razie awarii. I myślę, że łatwiej trafić zadbany egzemplarz z takim motorem.

auta juz szukam z dobry miesiąc, kiedys myslałem o 320Ci ale sie rozmysliłem bo od diesla moge odliczyc vat wiec tansze paliwko. A co do ASO to sie zgadzam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można ASO zabrać ze sobą ;).

 

Z Kolegą Oli222 niestety się nie zgodzę co do :

 

- aku

- sterownika świec;

- "fajek żarowych;

- pewnie termostatu/termostatów;

- pewnie nowych opon zimowych.

 

Są to części które się po-prostu wymienia (szczególnie świece i sterowniki) i właściwie nie ma znaczenia czy to "Włoszka" :wink: , "Hiszpanka" ;) i "Niemka" z przebiegiem "prawie" prawdziwym albo na pewno kręconym :mrgreen: .

 

Co do autka:

 

- ster obszyty (jak już wyżej zostało wspomniane);

- xenony świecą na dwa różne odcienie ( 2 x nowe żarniki, czarnijszy scenariusz to żarniki + np. przetwornica prawego);

- przód autka do bardziej wnikliwej analizy na miejscu (między innymi maska wydaje się cofnięta do tyłu);

- coś mi się wydaje, że zderzak przedni był malowany na samochodzie;

- przedni łapacz powietrza brakuje jednej "wsuwki".

 

Po zdjęciach to tyle, wydaje mi się, że więcej nie Wyczarujemy :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
brzydki to masz na drugie

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Z Włoch nie z Włoch,ale wygląda calkiem ładnie.Kilka ładnych aut też tam na pewno jest,a nie same obite.

Może i warto byłoby się pokusić o sprawdzenie.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pete-wawa

brzydki to masz na drugie.

kolor świetny tylko w cieniu stoi.

 

ta świetny tylko w cieniu stoi. buhaha. ale mnie rozbawiłeś, ciekawe jak długo będziesz sprzedawał swój "świetny" kolor.

kolor w używanych autach ma bardzo istotną cenę.

auta z tym kolorem sprzedają się o wiele taniej niż: srebrny, grafitowy czy czarny. gdzieś były robione badania na temat koloru i jego wpływu na cenę używanego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zawsze można ASO zabrać ze sobą ;).

 

Z Kolegą Oli222 niestety się nie zgodzę co do :

 

- aku

- sterownika świec;

- "fajek żarowych;

- pewnie termostatu/termostatów;

- pewnie nowych opon zimowych.

 

Są to części które się po-prostu wymienia (szczególnie świece i sterowniki) i właściwie nie ma znaczenia czy to "Włoszka" :wink: , "Hiszpanka" ;) i "Niemka" z przebiegiem "prawie" prawdziwym albo na pewno kręconym :mrgreen: .

 

Co do autka:

 

- ster obszyty (jak już wyżej zostało wspomniane);

- xenony świecą na dwa różne odcienie ( 2 x nowe żarniki, czarnijszy scenariusz to żarniki + np. przetwornica prawego);

- przód autka do bardziej wnikliwej analizy na miejscu (między innymi maska wydaje się cofnięta do tyłu);

- coś mi się wydaje, że zderzak przedni był malowany na samochodzie;

- przedni łapacz powietrza brakuje jednej "wsuwki".

 

Po zdjęciach to tyle, wydaje mi się, że więcej nie Wyczarujemy :].

 

Ja akurat piszę z AUTOPSII. Jezeli autko jest z cieplego rejonu to z pewnoscia swiece i ster są na 99% padnięte bo sie z nich nie korzysta ani nie wymienia (bo po co), termostatów pewnie brak bo na inny cieply rejon te auto jest wypuszczone... Generalnie moja "włoszka" z nowymi świecami przy -15 stopniach mrozu przestała odpalać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum uaktywniają się handlarzyki co szajs ciagną z całej europy -szczególnie lubują sie w pizzach-, naganiają klientów itd.

jak jednemu z drugim wytkniesz pochodzenie auta - co szczególnie ukrywają - to ich bardzo boli :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie z Niemiec to same serwisowane od dziadków i to z niskim przebiegiem są sprowadzane :duh:

Co do auta... typowo handlarska oferta. Podpicowane do sprzedaży, ja bym odpuścił.

zgadzam się odrzucając drogą selekcji dwa pierwsze ściemnione kasztany poniższe ceny przekraczają budżet:

http://suchen.mobile.de/auto/bmw.318%20%20320.diesel.sportwagen-coup%C3%A9.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&categories=SportsCar&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&maxMileage=150000&fuels=DIESEL&features=FULL_SERVICE_HISTORY

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum uaktywniają się handlarzyki co szajs ciagną z całej europy -szczególnie lubują sie w pizzach-, naganiają klientów itd.

jak jednemu z drugim wytkniesz pochodzenie auta - co szczególnie ukrywają - to ich bardzo boli :cool2:

Masz rację, odbywa się to jak napisałeś, na forum jest coraz gorzej, własciwie jest to forum jakby w połowie. Ale na całe szczęscie, ta gra handlarzy jest łatwa do wychwycenia, a to z uwagi na ich pospolity prymitywizm. Cały czas walą w ten sam bęben i wyp.... się na własnych tekstach. Kłamać i pić trzeba "umić" panowie cwaniaczki, cwaniaczkiem też nie może być każdy. Tak panowie zmieńcie płytę, bo wam się zacięła. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.