Skocz do zawartości

325 TD max 10 litrów ON na 5 biegu?


royalfinder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem poniewaz nie zamyka mi sie ekonomizer do konca i mam wielkiego muła.. na 1 i 2 biegu wszystko ok spalanie dochodzi do 30 L. Na 3 - 15 L , na 4 - 12 a na 5 biegu - 10 .. ja juz nei wiem co zas sie z tym autkiem porobilo.. prosze o podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kurcze na 1 i 2 biegu dochodzi praktycznie normalnie do 30. Dzisiaj taki znajomy powiedzial mi ze mi troche autko kopci na czarno i mowil ze skoro wymienialem wtrysk sterujący na nowy to reszte tez powinienem bo we wtrysku sterujacym jakies pare dni temu zrobila mi sie dziura jak pol opuszka palca i cieklo paliwo, wiec wymienilem ten wtrysk. I mówił ze dlatego reszte wymienic bo widocznie tamte są zapchane i znowu mi moze dziure wywalic na tym skoro tu bedzie wieksze cisnienie, prawda to ? i moze to cos miec wspolnego z ta dawka paliwa ze nie dochodzi do 30 l ? mam jeszcze pytanie czy moja wersja posiada przeplywomierz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy mialem juz tez kiedys pytac w mojej 316i jak cisne na jedynce i dwojece ekonomizer idzie za 30 ale na wyzszych biegach gaz do dechy i nie idzie wiec co to oznacza?cos jest nie tak? :shock: acha i na bezynie mi sie stasznie muli ale bardziej jak jest ZIMNA. prosze o podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy mialem juz tez kiedys pytac w mojej 316i jak cisne na jedynce i dwojece ekonomizer idzie za 30 ale na wyzszych biegach gaz do dechy i nie idzie wiec co to oznacza?cos jest nie tak? :shock: acha i na bezynie mi sie stasznie muli ale bardziej jak jest ZIMNA. prosze o podpowiedzi

A kiedy wymieniales filtr paliwa,może zapchany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.nie zmienialem filtra paliwa. auto mam rok czasu i od wtedy mam tzn zalozylem gaz sekwencyjny,odpala ok na gazie jest ok ale jak zaimny odpale po nocy i rusze na benzynie to tak muli ze masakra a na postoju jak gazuje to chodzi ok..po kupieniu auta w tamtym roku wymienilem;swiece sonde labde olej i filtr itp acha i odme..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ftryski?dziwne bo na benie zawsze przeciez odpala i sie jedzie nie raz. jak cieply to jest lepiej ale tez muli..wiesz co bylem teraz na dole i wyjolem gume dolotu i byla peknieta narazie skleilem izolacja zobacze czy cos pomoze no i znowu wydatek na gume :lol: moze to przez to ale watpie. bo nie falowala ani nic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kurcze na 1 i 2 biegu dochodzi praktycznie normalnie do 30. Dzisiaj taki znajomy powiedzial mi ze mi troche autko kopci na czarno i mowil ze skoro wymienialem wtrysk sterujący na nowy to reszte tez powinienem bo we wtrysku sterujacym jakies pare dni temu zrobila mi sie dziura jak pol opuszka palca i cieklo paliwo, wiec wymienilem ten wtrysk. I mówił ze dlatego reszte wymienic bo widocznie tamte są zapchane i znowu mi moze dziure wywalic na tym skoro tu bedzie wieksze cisnienie, prawda to ? i moze to cos miec wspolnego z ta dawka paliwa ze nie dochodzi do 30 l ? mam jeszcze pytanie czy moja wersja posiada przeplywomierz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz sobie w gogle tak; bmw 325 td (czy co tam masz) czy posiada przeplywomierz. ja ci nie odpowiem bo nie wiem. teraz moje pytanie do kolegow;jednak to nie byla wina gumy dalej muli na benzynie mialem dodac ze ma momentami chwile kopa,ale zauwazylem nastepna rzecz-jak gazuje na postoju to czuc benzyne-co mam sprawdzic dokladnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz sobie w gogle tak; bmw 325 td (czy co tam masz) czy posiada przeplywomierz. ja ci nie odpowiem bo nie wiem. teraz moje pytanie do kolegow;jednak to nie byla wina gumy dalej muli na benzynie mialem dodac ze ma momentami chwile kopa,ale zauwazylem nastepna rzecz-jak gazuje na postoju to czuc benzyne-co mam sprawdzic dokladnie?

Sonda uwalona i zalewa motor,reg cisnienia na listwie wtryskowej-to mi przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba najlepiej do kompa jak podlacze co?ale na gazie chodzi ok z jednym ale;jak ja przeciagam to okolo 3,5tys obrotow poszarpuje..sam juz niewiem co moze byc,ale sonde w atmtym roku we wrzesniu wymienialem tyle ze to jakas bosal firma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.