Skocz do zawartości

xxx


Bart - ...

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaję link na stronę PZM z kalendarzem eliminacji Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych na rok 2006:

 

http://www.pzm.pl/turystyka.asp?ID2=t_menu_pojzabytk.html&ID=kalendarz&idkal=25

 

oraz z imprezami/ rajdami nie wliczającymi się do klasyfikacji:

 

http://www.pzm.pl/turystyka.asp?ID2=t_menu_pojzabytk.html&ID=kalendarz&idkal=33

 

Może wybierzemy drogą głosowania jakiś rajd/zlot na którym moglibyśmy się spotkać?

 

Z matematycznego punktu widzenia najlepszy wynik uzyskamy jeżeli każdy poda wszytkie zloty/rajdy na które mógłby pojechać. Wybierzemy jeden najpopularnieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie trzeba głosować :wink: Pytanie tylko który jest najciekawszy :?: Gdzie powiedzmy zjeźdza się najwięcej miłośników :?:

 

Osobiście wybrałbym się do Legnicy - słyszałem od znajomych, że tam jest fajnie. Poza tym nie ma tam ograniczeń wiekowych dla aut (w eliminacjach Mistrzostw Polski w tym roku datą graniczną jest rok 1981). Niestety to pod koniec września. Może zatem coś wcześniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrałbym się do Legnicy

Chętnie podjadę do Legnicy, choćby tylko jako widz. Choć być może jedno z moich zabytkowych autek będzie już gotowe we wrześniu, niestety nie są to politycznie poprawne samochody BMW :oops: (dwa Merce c107, 280SLC i 450SLC z lat 70-tych).

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że wybieram się także do Poznania. Ale to dopiero we wrześniu:( Może ktoś zaproponuje spotkanie na jakimś wcześniejszym rajdzie?

Proponuje spotkanie w PO, a wczesniej koniecznie jakaś sprawnościówka. :cool2:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. VII Rajd Wiosenny 1-3 maja 2006

info w Automobilklubie Morskim Gdynia dla chetnych podam namiary albo info z klubu jak beda znane juz szczegoly

 

2.[Wycieczek] Oldtimershow Berlin 3-5 czerwca 2006

info www.dieoldtimershow.de

 

zapraszam do udziału w wycieczce i dolaczenie sie do kolumny poj. zabytkowych naszego klubu.

 

3.Rajd Mogilno 23-22 kwietnia 2006 pojazdy zabytkowe, info u organizatorów albo w naszym klubie

 

4. 15 do 17 lipca 2006 na jubileuszową 5 Wystawę Pojazdów Zabytkowych

info w naszym klubie

 

5.Nostalgia Fewstival-Szwecja info na temat daty i szczegolow bede znal po najblizszym spotkaniu klubowym AKM Gdynia

 

pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. VII Rajd Wiosenny 1-3 maja 2006

info w Automobilklubie Morskim Gdynia dla chetnych podam namiary albo info z klubu jak beda znane juz szczegoly

 

Bardzo proszę o szczegóły. Może Was odwiedzę:) Może nawet przekonam któregoś z kolegów z Klubu Pojazdów Zabytkowych ze Szczecina do wyjazdu.

 

2.[Wycieczek] Oldtimershow Berlin 3-5 czerwca 2006

info www.dieoldtimershow.de

 

Ja też chcę:)

 

Aaa i pochwal się w końcu swoim polskim zabytkiem. Może Moderator nie wyrzuci fotek :modlitwa:

Jeżeli tak się stanie to dodam fotki mojej Osy z 1961 roku:)

W końcu stron o zabytkach jest wiele ale nie sposób być wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. VII Rajd Wiosenny 1-3 maja 2006

info w Automobilklubie Morskim Gdynia dla chetnych podam namiary albo info z klubu jak beda znane juz szczegoly

 

Bardzo proszę o szczegóły. Może Was odwiedzę:) Może nawet przekonam któregoś z kolegów z Klubu Pojazdów Zabytkowych ze Szczecina do wyjazdu.

 

2.[Wycieczek] Oldtimershow Berlin 3-5 czerwca 2006

info www.dieoldtimershow.de

 

Ja też chcę:)

 

Aaa i pochwal się w końcu swoim polskim zabytkiem. Może Moderator nie wyrzuci fotek :modlitwa:

Jeżeli tak się stanie to dodam fotki mojej Osy z 1961 roku:)

W końcu stron o zabytkach jest wiele ale nie sposób być wszędzie.

 

Szczegóły wkrótce dodam odnośnie rajdów i wycieczek, ale prosze mi przypominać, bo ja jestem taki mały zapominalski ze bez sekretarki bym chyba sie zagubił

 

A co do fotki Polskiego Zabytku to jest to mały wehikuł, który jak się potocznie mówi zmotoryzował nasz kraj, ale za to wyprodukowany jeszcze z włoskich części a tylko w Polsce zmontowany

Poszukam jakiejś fotki w słoneczku robione i wrzucę, ale żeby moderator nie kręcił głową to może stworzymy w dziale Youngtimer temat pt. "Nasze inne zabytki na fotografiach"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakas impreze dla klasykow:

- rajd

- wyscig

- proby sprawnosciowe

ktore prezentuja jaki taki poziom nie tylko stylowy ale takze sportowy i dopuszczone zostaloby do startu BMW E24 12/1982 ( w dowodzie rej. niestety przepisana data pierwszej rejestracji jako produkcji 1983) bez klatki bezpieczenstwa ani zadnych przerobek.

 

Na KJS wyglada jak mamusia tych wszystkich wypierdkow a wiekszosc KJS w polsce to albo tak ciasne slupki ze 6-cha poslizgu nie mozna w ogole przerywac bo nigdzie nie wykreci :) albo w chodza w gre szutry ktore w prawdzie bardzo lubie ale nie wypuszczam na nie mojej staruszki ze wzgledow..... (oczywistych)

 

Chodzi o ipreze tylko i wylacznie asfaltowa bez zadnych szutrow dziur skoczni itd... najlepiej taka w ktorej startuja same starsze czyt. ciekawsze pojazdy. No i oczywiscie najwczesniej na wiosne bo teraz jest sen zimowy.

 

Cos w stylu wyscigi Youngtimerow.... kiedys ponoc byly organizowane takie imprezy na torze w Kielcach.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś wybrać się we wrześniu do Poznania. Przy okazji eliminacji Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych organizaowany jest tam wyścig na Torze Poznań. Tylko ten rok produkcji :( ......... może kolega rapid się wypowie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
P.S.Mam nadzieję że Rapid nam tu coś wrzuci :wink:

 

Zapodałem na forum klubowym terminy paru imprezek weterańskich, ale bez związku z BMW.

Ojciec, dać :?:

 

Popytam Roszkiewicza, czy są jakieś plany na Polskę w BMW Veteranen-Club Deutschland, w 2006 r. :cool2:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Mam nadzieję że Rapid nam tu coś wrzuci :wink:

 

Zapodałem na forum klubowym terminy paru imprezek weterańskich, ale bez związku z BMW.

Ojciec, dać :?:

 

Popytam Roszkiewicza, czy są jakieś plany na Polskę w BMW Veteranen-Club Deutschland, w 2006 r. :cool2:

 

Koniecznie!!!! :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zlot BMW Veteran Club Deutschland w Polsce jest przewidziany na 9-16 czerwca 2006 r. Impreza zacznie i skończy się w Poznaniu. W planie jest wyścig na torze Poznań. Szczegółowej trasy jeszcze nie znam, ale dajcie mi trochę czasu...

 

Załapałem kontakt na Towarzystwo Miłośników BMW i Innych Pojazdów Zabytkowych, z siedzibą w Przeźmierowie, w hacjendzie Andrzeja Roszkiewicza, który trzyma w 3 garażach coś koło dwudziestu dziwnych sprzętów w rozmaitym stanie.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot BMW Veteran Club Deutschland w Polsce jest przewidziany na 9-16 czerwca 2006 r. Impreza zacznie i skończy się w Poznaniu. W planie jest wyścig na torze Poznań. Szczegółowej trasy jeszcze nie znam, ale dajcie mi trochę czasu...

 

Załapałem kontakt na Towarzystwo Miłośników BMW i Innych Pojazdów Zabytkowych, z siedzibą w Przeźmierowie, w hacjendzie Andrzeja Roszkiewicza, który trzyma w 3 garażach coś koło dwudziestu dziwnych sprzętów w rozmaitym stanie.

 

:shock: :shock: :shock: :cool2: :cool2: :cool2: :modlitwa: :modlitwa: :dance: :dance: :dance: ...brak słow.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko: może jedzie ktoś z Was na rajd weteranów szos do Mogilna?

Rajd odbędzie się w dniach: 21-23.04.2006. Ja się zapisałem :D

Poza tym planuję wybrać się na rajdy będące eliminacjami Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych do Stalowej Woli, Lublinia oraz Poznania.

Może uda mi się też pojechać do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Do Mogilna i do Poznania pojadę jako kierowca bmw 1602 a do pozostałych miejsc jako pilot bmw dixi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: może jedzie ktoś z Was na rajd weteranów szos do Mogilna? Rajd odbędzie się w dniach: 21-23.04.2006. Ja się zapisałem :D

 

Jak nie wlecisz swoją Zero-Dwójką do nas na PW, chociaż na kawę, to.......... :twisted: :bokser: :wink:

 

Wklejam imprezki, których terminy zaprzyjaźnieni umyślni z W-wy mi podsyłają:

 

23-25 czerwca - VIII Świętojański Rajd Motocykli Zabytkowych "Bzura 2006" - Budy Stare koło Młodzieszyna (pow. sochaczewski).

 

Organizatorem imprezy jest Klub Miłośników Dawnej Motoryzacji "Kardan" (jakby ktoś nie wiedział pierwszy poważny klub głównie od zabytkowych motocykli, założony jeszcze za czasów śp. PRL).

 

Do tego jeszcze....

 

20-21 maja - festiwal pojazdów zabytkowych "Norblin 2006", organizowany przez FSO Auto-Klub.

 

Na ulice wokół Norblina wyjadą wszystkie sprawne czterokołowe eksponaty, m.in. jedna jedyna, zielona Warszawa 210 (6-cylindrowa!), Wars (jeden na pewno; drugi być może, ale technicznie kiepski jest), Polonez z oryginalnym prototypowym 2-litrowym dieslem projektu FSO, pierwsze przedprodukcyjne Syrenki, itp. dziwadła.

 

Za symboliczną dychę będzie można się przejechać z szoferem, wybranym sprzętem (przynajmniej tak było ostatnio).

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.