Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Już ankiety nie zdąże zrobić bo:

 

auto oddałem właśnie przed chwilą kol. KoKoS na obklejenie i czyszczenie.

Koloru nie zdradzam oprócz tego że nie będzie to folia typu chrom.

 

... tymczasem idę się pakowac bo wieczorem wyjeżdżam na "holideje" :mrgreen:

a jak wróce auto będzie gotowe :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra zdradze wam krwisty czerwony :twisted:

 

:cool2: :cool2: :cool2:

Sam myślałem nad głęboką czerwienią do mojego e91. Ten kolor idealnie się nadaje pod carbonowe dodatki :8) świetnie kontrastuje, jak dla mnie nr 1. Zobaczymy jak wyjdzie to u Ciebie. Może i ja się zdecyduję na folię :?:

Czekam z niecierpliwością na końcowy efekt, ale już sobie wyobrażam, że będzie niezły Dracula z Transylwanii :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, maszyna już czeka w kolejce :wink: Reszta zdjęć będzie lecieć do Karola, więc jak będzie chciał to może czymś się podzieli :norty:

 

http://zapodaj.net/images/f2d5840244810.jpg

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie folia to "wioska", masz auto zrobione na super :cool2: (gratulacje za wyczucie smaku), folia na gotowo zrobi wrażenie "taniego" tuningu lub w Twoim przypadku: przekombinowanego auta...

 

folia musi się "gdzieś" skończyć a tam gdzie się kończy wygląda to "słabo"...dodatkowo popatrz na auta z folią, które są używane czyli mają delikatne obcierki (kontakt na parkingu przy zamykaniu drzwi, kamyczek na drodze, za wysoki krawężnik): czyli przecięta/nacięta/odstająca/pomarszczona folia: wygląda to :duh:

 

szkoda fajnego auta :cry2:

 

p.s. w zeszłym roku modne były "kalosze", fajne laski ubierały w słońce do sukienek "kalosze" i atakowały promenady, dla mnie folia na auto to jak kalosze dla atrakcyjnej kobiety...popatrzę ale nie chciałbym dotknąć :wink:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...p.s. w zeszłym roku modne były "kalosze", fajne laski ubierały w słońce do sukienek "kalosze" i atakowały promenady...

 

Nie przypominaj proszę, dobrze że kobiety poszły po rozum do głowy i wróciły do szpilek ;)

moim zdaniem dobrze zrobiona folia nie jest zła a wykonana profesjonalnie może ładnie imitować lakier, owszem trzeba uważać na wszystko i w razie kamyczka czy ryski może być źle, no ale nie przesadzajmy... Wiejski tuning? Przecież nie nakleja sobie naklejki "Pajonierr" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. w zeszłym roku modne były "kalosze", fajne laski ubierały w słońce do sukienek "kalosze" i atakowały promenady, dla mnie folia na auto to jak kalosze dla atrakcyjnej kobiety...popatrzę ale nie chciałbym dotknąć :wink:

 

Ale nie byle co, koniecznie Huntery :mrgreen:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem cholernie ciekaw jak to wyjdzie :) Firma wygląda na solidną więc myślę, że efekt będzie naprawdę przyzwoity :D No i ten kolor, który wybrałeś.. będzie bajka :wink:

 

Też nie dawno myślałem nad takim oklejeniem tym bardziej, że mój lakier jest w naprawdę słabym stanie ( poprzedni właściciel lubił chyba paznokciami lub pierścionkiem jeździć po lakierze no i bankowo mył samochód na szczotach.. :duh: ). Po dłuższym zastanowieniu się stwierdziłem, że 320d w macie to malutka przesada :wink: i zacząłem intensywnie myśleć nad oddaniem mojej do renowacji lakieru :roll:

 

Znacie może jakąś zaufaną firmę zajmującą się renowacją w Kujawsko-Pomorskiem lub okolice trójmiasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol dał samochód do MotoSPA - www.moto-spa.com.pl

 

Powiem od siebie, że efekt jest powalający. Mi osobiście się bardzo podoba, i jak znam Karola tak wydaję mi się że on też będzie zachwycony :cool2:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek:

 

haha strzeliłeś idealnie... mimo braku problemów chyba jeszcze w moim wieku oczekuje innych doznań... a gwóźdź do trumny przybiła jazda nową 328i - jak ona się wkręca :o

Szukam czegoś sprytniejszego niż 7-ka, sam w sumie nie wiem czego ale raczej nie dużej wolnossącej benzyny tylko czegoś uturbionego... gdyby coś wam przychodziło do głowy... :) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.