Skocz do zawartości

320d - uchwyt drzwi wewnętrzny- przetarty - zdjęcie


yarq89

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam problem mianowicie na uchwycie drzwi (tym za który ciągniemy gdy zamykamy auto) jest przetarta skóra że aż czarny plastik widać. Można to jakoś zdjąć chałupniczymi metodami i obszyć czy okleić? czytałem troche na necie i piszą że tego nie da się ściągnąć... pomogę sobie zdjęciem które ukazuje mój problem (jedynie w celu pokazania miejsca problemu). Dodam, że całą tapicerka jest ze skóry a ten uchwyt z jakiejś "gumy".

http://w676.wrzuta.pl/obraz/7oDbjifcam7/boczek

 

można to jakoś zrobić samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz cały uchwyt zdjąć (jeśli się da) dać to tapicerowi i ci obszyje np. skórą i sobie zamontujesz na nowo ładny uchwyt :) żeby zrobić to porządnie to pasowałoby zrobić tak ze wszystkimi uchwytami albo chociaż 2 przednie.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyboru do koloru... a mojego nie ma a jak jest to poniszczony. :mad2: u mnie jest takaś pseudo skóra tylko że ona się przetarła. to wygląda mi na jakiś materiał powleczony jakąś gumą albo coś podobnego... pod spodem jest czarny plastik a ten materiał nie jest przyklejony. boczki są ale nie ma takiego żeby poduchy były w skórze (jak u mnie) co za porażka :mad2: gdybym to wyciągnął to oddałbym do tapicera ale właśnie ludzie piszą że tego sie nie da rozdzielić. Nie można jakoś odkleić czy coś a później zmontować na nowo?

nie kupie np. czegos takiego :/

http://allegro.pl/bmw-e46-sedan-kombi-boczek-lewy-tapicerka-przod-i2199106235.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może pytanie troche z innej beczki ale nie będe zakładał specjalnie tematu dla niby prostego pytania :) Chodzi o to że chce kupić skóre do sedana lecz mam ciemny środek a chciałem albo siwą skóre albo jasną i właśnie chodzi tu o boczki widziałem w necie właśnie jasne skóry z ciemnym wnętrzem ale ciemne boczki były z jasną skórą. Niestety nie znalazłem takiego zestawu lub chociaż samych boczków i moje pytanie brzmi czy jak kupie kompletną tapicerke ze skórą to z tych boczków moge wyciąć środek bez jasnych plastików i wyciąć u siebie materiał i wstawić tą skóre ktoś próbował ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
kolor tapicerki z tego co patrzyłem to chyba "casualgrau" albo coś podobnego. jest dużo boczków szarych ale u mnie ten środek gdzie jest poducha również jest w skórze. dlaczego tak mało jest takich tapicerek? to jakaś inna wersja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.