Skocz do zawartości

E36 323i coupe Gdańsk - KOREKTA LICZNIKA


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1700Euro spoko cena jak za takie coupe!

1700 EURO spoko ale 12900 PLN :?: to juz raczej nie, no chyba że miał bardzo drogiego specjalistę od "kosmetyki przebiegów" :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie auto stoi?w De czy w Polsce?Nawet zdjęc nie zmienił

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zdjęć nie zmienił raz.

dwa że pierniczenie mało kopnięty to bzdura :nienie:

45 tysi to średnio dwa-trzy lata jeżdżenia rekreacyjnego u nas.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=181096

 

To mój temat. A teraz co widzę to jestem w szoku. Dobrze że *pip* nie kupowałem jej... :shock: Jestem nie mile już zaskoczony negatywnie.

 

 

P.s. Mam takie dziwne zniesmaczenie. Primo, Kolo w Polsce zamieścił zdjęcia z tego kiedy była w Niemczech. Na zdjęciach z Niemiec jest stan licznika na 144k. A na aukcji widać że jest 187k. Czegoś tutaj nie rozumiem, dodał te same zdjęcia na allegro. Fail.

Edytowane przez pawello262
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus dodać te same zdjęcia jeszcze ze stanem. Coś tutaj jest w ogóle śmierdzącego na odległość. W moim temacie jest rozkodowany Vin. Po za tym wziąłbym ją nawet za 13,9k jeśliby nawet miała 200k. Totalna abstrakcja :shock: :duh: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że zaczął już panować pewny trend jeżeli chodzi o e36...

 

Mianowicie - wszyscy piszą że za zadbane to min 10 tyś pln trza dać ... a za m52b25 czy m52b8 to już fiu fiu i z 15 i 18 ...

 

Trudno się z tym nie zgodzić ale jest spora grupa osób która ten fakt chce wykorzystać np ten koleś co omawianą tutaj wystawił - bo to już prawie klasyk , bo coupe , bo zadbane bo srutututu. Ciekawi mnie jak faktycznie wygląda taka sztuka kupiona w DE za te 1700 euro - bo wydaje mi się że i tak jest w lepszym stanie niż "nasze krajowe" w przeliczniku w podobnej cenie.

Sam chciałbym uniknąć poszukiwań za naszą zachodnią granicą , i odległość nie jest tutaj problemem tylko brak czasu na jeżdzenie i później załatwianie papierków związanych z przerejestrowaniem.

 

Także ja bym się nie sugerował tylko ceną bo już parę takich co to powinny być tip top oglądałem i nijak miało się to do stanu faktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem właścicielem wymienionego tutaj samochodu i na wstępie powiem wam że oburzająca to jest jedna rzecz. WASZA NAIWNOSĆ I ŁATWOWIERNOŚĆ w to co znajdziecie w internecie. Po pierwsze jakby ktoś z was chociaż troszeczkę pomyślał i wpadł na pomysł żeby zajrzeć w inne moje aukcje to zauważyłby, że inne auta mają zdjęcia robione w tym samym miejscu. Zdjecia tego auta są MOJE, MOJEGO AUTORSTWA I TO MI ZOSTAŁY SKRADZIONE!!!! Po pierwszym tego typu głupim meilu napisałem do MOBILE. DE i aukcja z NIEMIEC odrazu została USUNIĘTA!!! Po drugie zobaczcie sobie ile auto z mpakiecie następne z tym silnikiem kosztuje na tej stronie 2400-3000E czy nie daje wam to cienia wątpliwości z kąd taka dopieszczona sztuka w niemczech za pół ceny?? Otóż wyjaśnię to wam. Czy ktoś chociaż napisał maila do tego sprzedawcy albo spróbował się umówić?? Ja pisałem kiedyś na tego typu ogłoszenie, ale specjalnie tym razem napisałęm również i wkleję wam co otrzymałem w odpowiedzi, żeby przejaśniło wam sie trochę w głowach, że na całym świecie są oszuści i szukają takich łatwowiernych dzieci internetu które łykają wszystko co tam zobaczą.

JA zadałem pytanie przez MOBILE

bmw hat folgende Nachricht geschrieben:

Why you stolen my photos? Change it now if you don't want a problems.allegro.pl/zobacz-jakie-bmw-323i-m-pakiet-harman-kardon-i2228610434

 

 

W odpowiedzi dostałem wiadomość z automatu.

Hallo,

 

Es tut mir leid für meine späte Antwort auf Ihre e-mail, aber ich war auf dem Weg in den letzten 3 Tagen.Ich habe eine E-Mail über Ihr Interesse an meinem Auto, Sind Sie noch interessiert? denn das Auto ist immer noch zum Verkauf angeboten.

 

Zuerst möchte ich erwähnen, dass das Auto derzeit in Spanien, León. Das Auto hat aus Deutschland gekauft worden, 6 Monaten, während der Zeit, dass ich dort arbeitete. Der Arbeitsvertrag abgelaufen ist, und gestern habe ich wieder in Spanien zurückgekehrt. Das Auto wird mit allen Original-Dokumentation, wie Zulassungsbescheinigung in Deutschland verkauft werden, TÜV (technischer Check), Umwelt-Kontrollen, die gültig sind, bis 09/2013 und auch mit deutschen Nummernschildern. Ich versichere Ihnen, es ist ein sehr gepflegtes Auto, nie in Unfälle oder Schäden beteiligt. Ich verkaufe das Auto, weil es kosten würde mir eine Menge Geld, um in Spanien zu registrieren, und ich habe ein anderes Auto hier. Wenn Sie nicht nach Spanien zu kommen, werden wir eine Lösung finden, um das Auto an Sie zu verkaufen, die in Ihrem Land. Falls Sie interessiert sind, um das Auto zu kaufen zögern Sie nicht mich zu kontaktieren.

 

 

Ich warte Ihre Antwort.

Danke Roberto

 

 

Der Interessent/die Interessentin bittet um eine Rückmeldung unter der folgenden

 

Cała ta rozmowa sprowadzała by się do tego że auto ma przypłynąć a jakimś kontynerze z hiszpani nic nie musimy za to płacić możemy śmiało pooglądać i wtedy ewentualnie się zdecydować........... Czy ktoś dalej jest chętny???

LUDZIE PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ TAKICH AUT NIE MA ZA TAKIE PIENIĄDZE!! Jak macie w ładnym stanie to ja z biegu mogę płacić po 2-2,5E. Następna sprawa tyczy się przebiegu. Czy według was przebieg 180tys w 15letnim aucie jest duży. Bo w moim przekonaniu jest to mały przebieg i JAKI BYŁBY SENS COŚ PRZY NIM KOMBINOWAĆ???????????? PARANOJA ale w WASZEJ STRONY. Widzę straszną nagonkę na ludzi co handlują na auta z Niemiec robicie a jak widzę jakimi złomami i szpachlowozami e36 przyjeżdżają forumowi fantaści do mnie to żal czasami dupe ściska, a w 90% tych co przyjeżdżają pierwsi oglądający kupują moje auta i utwierdzają mnie w przekonaniu mówiąc że obejrzeli już 10 ulepów i moje auto jako jedne z nielicznych coś sobą reprezentuje. Ludzie to nie ma być żadna reklama naprawde zwisa mi to co kto pisze o tym aucie bo wiem że jest ładne i i tak się sprzeda ale jak widzę te farmazony, które niektórzy wypisują i to nacieranie się forumowych troli co gdzieś coś znaleźli i chcą zabłysnać na forum że odkryli intryge stulecia, a tak naprawdę pokazali że byle oszuścik z Raichu zrobiłby ich jak małe dzieci. Gratuluje. Jeszcze tak na marginesie, zarówno data produkcji jak i daty następnych przeglądów niemieckich podane w niemieckim mobile różnią się oczywiście od rzeczywistych no bo z kąd ten oszust ma to wiedzieć skoro nie widział nawet auto nie mówiąc już o dokumentach od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweloli007- Dokladnie kiedys mialem taki sam przypadek, wystawilem VW lUPO na otomoto, po kilku dniach znalazlem moje zdjecia na autosocut24, bylem w szoku :shock: , co robia moje fotki na scoutach!!! Jest to bardzo dobrze znana praktyka oszustow ktorzy dzialaja na mobile i scout24.
Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę straszną nagonkę na ludzi co handlują na auta z Niemiec robicie a jak widzę jakimi złomami i szpachlowozami e36 przyjeżdżają forumowi fantaści do mnie to żal czasami dupe ściska

 

Chyba sam sobie odpowiedziałeś dlaczego jest nagonka. Po pierwsze dlatego, że większość tych handlarzy to drobni krętacze i oszuści. Sprowadzają złomy i szpachlowozy (jak sam napisałeś) i potem z większym lub mniejszym powodzeniem sprzedają je na naszym rynku. Jak się wczytasz w Forum to zobaczysz opisywane dziesiątki, ba setki "igiełek", które zostały przytargane do Polski, poklejone i wystawione jako absolutnie bezwypadkowe, serwisowane w ASO, od pierwszego właściciela itp.

Ale najważniejsze, że wszystkie te auta są w dużo niższych cenach niż naprawdę konkretne auta w DE.

Może pokusisz się o odpowiedź dlaczego tak jest. Dlaczego auto po przekroczeniu granicy, po doliczeniu kosztów transportu, po opłatach, uwzględniając zysk handlarzyny jest cały czas tańsze niż porządny samochód w DE.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie handlarz, może byś się Pan tak nie rzucał. Zdecydowana większość Pana kolegów po fachu to krętacze i oszuści jak ktoś wcześniej napisał. Przeleć cały dział. Sami sobie zapracowaliście na taką opinię.

 

Ktoś wyłapał, że coś nie tak jest z aukcjami oraz przebiegami co od razu zaczęło być podejrzane i słusznie. To w Pana interesie jest wyjaśnić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło na to, że to my forumowicze jesteśmy wszystkiemu winni :duh: a handlarze spełniaja nasze wyimaginowane "marzenia"Potrafią odwrócić kota ogonem. Przypomniał mi się kawał radio Erewań- " Na Placu Czerwonym rozdają samochody- poszła plotka po Moskwie, a radio erewań dementując tą plotkę powiedziało- nie rozdają a kradną i nie samochody tylko rowery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie w Moskwie tylko w Leningradzie :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobile DE jak i auto scaut nie są odzwierciedleniem cen jakie są w Niemczech. Jak sami widzicie to cobyście tam nie zobaczyli to jest przeważnie droższe niż auta z Polski. Rzadko kiedy udaje coś się kupić z ogłoszeń. Niemcy to wygodny naród i nie chce im się sprzedawać aut z ogłoszeń, umawiać itp. Wolą taniej oddać auto w rozliczeniu za drugie i to w sumie na tym polega ten cały proceder czemu niemieckie auta są tańsze... Ale jak widać nie dla wszystkich trzeba znać miejsca gdzie te samochody mogą się pojawiać i co najważniejsze często w nich bywać, bo przeciętny kowalski jak pójdzie w to samo miejsce to może usłyszeć cenę 20-30% wyższą od kogoś kto już kilka aut kupił od danego sprzedawcy. Ot koniec całej teorii spiskowej. Co do handlarzy to tak jak mówicie ulepów jest co nie miara dlatego jak auto jest naprawdę ok to jest w cenie. I tyle. A co do sprzedawców to niestety ale "nie handlarze" czyli potoczni użytkownicy nawet którzy mają swoją e36 przy sprzedaży też zachwalają w niebogłosy swoje auto co to nie za igiełka a w rzeczywistości czasami to niezłe "kwiatki"... Nie raz zdarzało mi się ogladać te auta z polski od prywatnych właścicieli przez telefon igły na żywo zylce i nie raz ktoś na jakimś spotkaniu jeszcze się chwali że wcisnął komuś jakąś swoją padaczkę więc spójrzcie na to tak jak ja... Nie patrzeć na SPRZEDAJĄCEGO tylko na AUTO. Sprawdzić jego stan dobrze nie jest trudno to nie są myśliwce F16 żeby nie było wiadomo jak do tego podejść a wtedy nikt do nikogo nie będzie miał pretensji. Stacje kontroli są wszędzie a miernik lakieru też nie są ciężko dostępne żeby pomierzyć to i tamto. Jak ktoś kupuje auto bo np 6cylindrowy silnik na sportowym wydechu da mu taki dźwięk że już mam mokro w majtkach i na reszte nawet nie spojrzy to potem jak się okazuje że szpachel odpada gdzieś za chwile to może mieć tylko do siebie pretensje. Te auta mają po parenaście lat i sprzedający naprawdę nie musi wiedzieć co się działo wcześniej z samochodem dlatego jak sobie sam nie sprawdzisz to potem różne historie mogą cię zaskoczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, iż moja chęć zamiaru kupna mogłaby się skończyć 50/50? To nie jest satysfakcja z nabycia odpowiedniego auta za konkretne pieniądze. Może mógłbym zainteresować się za na przykład 15tyś. e46 i mieć wiele do życzenia bo wiadomo że cena powinna równać się jakość. Więc lukratywnie przeznaczając taką sumę schodzę półkę niżej czyli docelowo na tą 323i e36. Ale to oczywiście tylko moja dobra chęć dania moich pieniędzy komuś np. Panu. Tylko kiedy coś się do cholery stanie, okaże się że był ukryty defect bądź usterka która wyszła na jaw po tygodniu bądź dwóch, to odpowie Pan że o tym nic nie wiedział. :|

 

Gdzie tu jest sens i logika?? :duh: Jeśli chce Pan być uczciwy, wyjść z tego błota twarzą Pan wprost powie tu na forum, ile chcę zarobić na tym aucie, a w rzeczywistości ile kosztuje tutaj, a wcześniej w Niemczech za ile Pan nabył? Szczerość za szczerość, jesteśmy dorośli?? Ponosimy odpowiedzialność?? Mamy za przeproszeniem "jaja"??

 

 

Edit:"Nie patrzeć na SPRZEDAJĄCEGO tylko na AUTO" naprawdę błysnął Pan inteligencją i doświadczeniem życiowym jak 150. :| Pracowałem kiedyś w komisie, sprzedawałem auta luksusowe więc to co tam widziałem i przetrwałem teraz rzygam dalej niż widzę na każdy komis na swojej drodze.Fail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie raz zdarzało mi się oglądać te auta z polski od prywatnych właścicieli przez telefon igły na żywo zylce i nie raz ktoś na jakimś spotkaniu jeszcze się chwali że wcisnął komuś jakąś swoją padaczkę więc spójrzcie na to tak jak ja... Nie patrzeć na SPRZEDAJĄCEGO tylko na AUTO. Sprawdzić jego stan dobrze nie jest trudno to nie są myśliwce F16 .Te auta mają po paręnaście lat i sprzedający naprawdę nie musi wiedzieć co się działo wcześniej z samochodem dlatego jak sobie sam nie sprawdzisz to potem różne historie mogą cię zaskoczyć.

myślisz że ktoś jest ograniczony że wielkimi literami piszesz?

nie musisz krzyczeć.

prawda jest taka że niedomyte kocmołuchy czyli handlarzyki co w samochodzie pół życia spędzają raczej nie padną ofiarą prywatnego właściciela przy odkupowaniu samochodu :mrgreen:

sprzedający musi wiedzieć co było bo jest od tego żeby się znać, jak nie umie się rozeznać w samochodzie kupionym bez historii co było robione co dobrze a co źle to niech wraca kury macać na swoje hektary.

raczej w tym gównianym biznesie chodzi o to żeby wady ukryć a jak pisałeś 6garów i wydech burczący wyeksponować.

tak rabaty są na szroty z placów.

w żadnym salonie nie dostaniesz rabatu takiego żebyś po przytachaniu do polski miał 30% - 40% taniej zdrowy egzemplarz.

niektórzy kupują oczami i nawet jak 3/4 jest ulepione ze szpachli i świeży lakier to się nie skumają.

i żyją bujdami że u nas takie tanie samochody bo Zdzicho ma znajomego w serwisie BMW co zna właściciela serwisu co ten zna prezesa BMW i tamten pozwala sprzedawać Zdzichowi okazyjnie za 50% ceny w ramach rekompensaty za III Rzeszę :D

a w Niemczech że taka drożyzna w porównaniu do nas.

większość co napisałeś to kit i demagogia tego bagiennego środowiska.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc róbcie tak aby zdjęcia były oznaczone twoim nickiem z allegro i po kłopocie;)

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy to wygodny naród i nie chce im się sprzedawać aut z ogłoszeń, umawiać itp. Wolą taniej oddać auto w rozliczeniu za drugie i to w sumie na tym polega ten cały proceder czemu niemieckie auta są tańsze.

Tak, szczególnie bezwypadkowe, serwisowane auto odda w rozliczeniu handlarzowi, potem to auto kupi drugi handlarzyna z Polski. Każdy zarobi tylko nie "głupi i wygodny" Niemiec :mad2: . A może to ten Niemiec po prostu czeka na handlarzynę z Polski, żeby mu podarować auto o 30% taniej niż mógłby sprzedać??

Oj kolego, piszesz bzdury i próbujesz bronić grupę ludzi, którzy sami się skompromitowali. :duh:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.