Skocz do zawartości

320d brak reakcji na naciśnięcie pedału gazu


kadr6

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Zapytam bardziej doświadczonych kolegów gdzie szukać przyczyny, że mój E46 po depnięciu na pedał gazu zachowuje się jak muł? Nic nie idzie,dodam ,że turbina jest sprawna.

Edytowane przez kadr6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze poprawic temat, a jezeli chodzi o moc to seria rakieta nie jest a moze przeplywka sie konczy, trzeba zaczac od diagnostyki

TC-performance Bydgoszcz - Hamownia Podwoziowa


Warsztat, chiptuning, diagnostyka, dpf off-wszystkie marki,

regeneracja vp44

regeneracja turbospreżarek

http://www.TC-PERFORMANCE.eu

https://www.facebook.com/TeCebydgoszcz


725 537 442

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kolego masz silnik m47 więc za dużo parametrów w inpie nie ma zainstaluj sobie disa tam jest o wiele więcej parametrów do sprawdzenia. Zrób filmik podczas jazdy! Bo ze zdjęć jeszcze na postoju dużo sie nie dowiemy. Co do ilości powietrza - nie przejmuj się wykrzyknikiem bo on w tych silnikach jest zawsze ale z tego zdjęcia prawdopodobnie wynika że masz odłączony egr albo gdzieś jest przewód od podciśnienia dziurawy i nie zaciąga tłoczka od egr. Posprawdzaj wszystkie wężyki od podciśnienia jak" sparciałe" to wymienić na nowe. Podciśnienie ma wielki wpływ na moc. Możesz przy okazji wyczyścić filterki na zaworkach od podciśnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większona masą powietrza na biegu jałowym które przy włączonym lub dobrze działającym EGR powinno oscylować w granicach 28 jednostek. U mnie przynajmienji tak było gdy Egr był odłączony (przezemnie) oscylowało w granicach 39 i więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, posprawdzam to co zalecasz . z dis`em moze byc kłopot poniewaz inpa odpala sie z dwiema diodami (bateria i zapłon) , a z tego co wiem dla dzialania dis powinna odpalac sie tylko z zapalona BATERY" I DRUGA DOPIERO PO WLACZENIU ZAPLONU. ale bede probowal wlacznie z wgraniem win xp .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz nic wgrywać ściągnij windowsa od trandolfa z chomika i vmware, będzie śmigać, co do palącego się zapłonu to może być problem ale przy kodowaniu a nie przy sprawdzeniu błędów i parametrów, miałem tak samo i odesłałem fejsa by było tak jak należy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales racje na samym xp jest to samo. ale chcialem sprobowac zainstalowac na samym xp dis`a i tu zonk. wszedzie jest opis jak zainstalowac dis`a na win 7 , a na samym xp nie znalazlem ???

 

gosc ktory sprzedal mi fejsa w instrukcji dopisal cos takiego :

 

WAŻNE!

Samochód powinien byd z przekręconą stacyjka na zapłon ponieważ samochody mają blokadę przed tym żeby ktoś nie kombinował z tym kablem bez kluczyka! i wtedy sie nie będzie łączył.

 

czy on juz zaklada ze bedzie sie palic i bATERIA I ZAPLON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.