Skocz do zawartości

UKRADLI DZIŚ W NOCY BMW e91 MOJE CZARNE!!! ZNALAZŁO SIĘ :D:D


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pojeździj po Krakowskich parkingach przy centrach handlowych. Często złodzieje odstawiają na dobę samochód na jakimś dużym otwartym parkingu, na wypadek gdyby samochód miał jakiś system lokalizacji. Jeżeli po dobie samochód jest tam gdzie go zostawili to są pewni że samochód jest dla nich bezpieczny. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była głośna sprawa, jak gosciu pod pokrowcem na siedzeniu kierowcy podłożył tzw madejowe łoże, sklejka naszpikowana gwożdziami. Złodziej jak wsiadł to tak został do przyjazdu pogotowia. Własciciel dostał 3 lata paki, za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sprawa włamania, bo kradzieży nie zdążył dokonać, została umorzona. W krajach całkowicie pokrytych dżunglą, prawo działa normalnie, ale nie u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakimś programie pokazywali takie niekonwencjonalne zabezpieczenia ... była rura pod podwoziem , która łamała nogi ... był gaz , coś z prądem ... nieograniczone możliwości :) szkoda , że nielegalne ... szybko by "chłopaki" się oduczyły wyciągania łapy po cudze ...
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nielegalne? po prostu sie nie przyznajesz, skoro jakiś pacan wsiada do Twojego auta żeby odjechać to może wcześniej był taki który zamontował podobne urządzenie :mrgreen:

Raczej nikomu żle nie życzę, ale w tym przypadku mam nadzieję, że uszczerbek na zdrowiu był poważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jest to furtka prawna, pozwalajaca ocalic "grzecznych" przestepcow chetnie wspolpracujacych z organami scigania. Tak zwane kontaky operacyjne.

Policja ma rozeznanie w srodowisku przestepczym, a rzezimieszki ciesza sie wolnoscia i dalej kreca swoje lody. Stad tyle niewyjasnionych spraw i umorzonych postepowan.

Wyszlo OT, ale bardzo wspolczuje prawdopodobnie bezpowrotnie utraconego autka. Odszkodowanie nie pokryje strat i cos nowego bedzie trudno znalezc...

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre i słuszne podejście :lol: :cool2:

 

Co do wywodów na temat współpracowników policji to są tzw . OZI (osobowe żródła informacji ) dzięki którym policja pozyskuje informacje , czasem za dobrą informację daruje się im drobne występki ale nie kradziez auta . Obowiązuje zawsze zasada poświęcenia mniejszego dobra na rzecz wiekszego i to we wszystkich militarnych służbach na całym świecie . Wiele samochodów zostaje w ten sposób właśnie odnalezionych .

Sam kiedyś dzieki dobrej płatnej informacji dostałem cynk od swojego OZI gdzie jest dziupla i odzyskałem 3 VW Golfy .

Nie mogę napisać więcej bo to tajemnica pracy operacyjnej ale przynośi czasem wyniki .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki najlepszy lokalizator jakiej firmy polecacie?

 

Najlepszy to... AC. Wiem, banał, ale złodzieje mają coś takiego: http://ks-elektronika.pl/zagluszacz-jammer-4g-lojack-xm-radio-15-metrow-p-86.html i możesz sobie instalować lokalizatory. Swoją drogą to ogłoszenie jest pisane tak dosadnie że brakuje tylko tekstu" "Drogi złodzieju, z naszym sprzętem bezpiecznie ukradniesz auto z trackerem".

 

Szczerze współczuję autorowi wątku, cóż mogę powiedzieć - Nowa Huta.... mieszkałem tam 2 lata i nie zamierzam wracać.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Nowym Targu gdzieś..kogoś zaintrygowało że auto na krakowskiej rej stoi otwarte dłuższy czas (centralny). Napisał że zaciekawił się autem bo chce kupić bmw ale e46 :) W google wpisał numer rejestracyjny i pokazał się mu ten mój post..trafił na dobry czas bo np ja wpisywałem przedtem na google rej i nie wyskakiwał na liście post a np teraz już jest :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się dobrze skończyło... miejmy nadzieję że Ci go nie uszkodzili. ...oraz że ten złodziej w sposób dla siebie tragiczny udławił się obwarzankiem.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się mocno . :P

Potwierdziło się ,że informacja czyni cuda :cool2:

 

Jak dojdziesz kto Ci znalazł auto to postaw mu skrzynę Johny Walkera ( czarnego ).

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.