Skocz do zawartości

525tds nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam bmw 525 tds nie chce mi odpalic mam wrazenie ze zaczyna lapac co mam robic dzisiaj sprobuje podgrzac go maszynka od spodu co to moze byc prosze o pomoc !!! pozdrawiam
Opublikowano
Podstawowa sprawa jest taka czy grzeja wszystkie swiece zarowe??
Opublikowano
  • Autor
dzieki wielke za odpowiedz ale jakos sobie poradzilem podgrzalem go maszynka od dolu i filtr paliwa stara metoda jak w ciagnikach ale pomogla :) jeszcze jedno mam pytanko co to moze byc ze jak jest zimnny to mi odpala od tykniecia a jak jest cieply no to roszke ma gorzej :) mam nadzieje ze to nic powaznego a moze bmw tak ma bo u mojego kolegi jest identycznie a moze pompa paliwowa pytam sie z ciekawosci
Opublikowano
sam se juz odpoweiedziałes ze to pompa juz siada
POZDRAWIAM !!!
Opublikowano
  • Autor
jak mozesz powiedziec to ile tak pompa paliwowa kosztuje miales ten sam problemik???
Opublikowano
kolega w e36 325 miał taki sam problem. Zmnajomy mu ja zregenerował za 650 zL (cześci + robociazna) Tanio chyba .Teraz ma auto żyletka
Opublikowano
  • Autor
mam maly problem chcialbym sie dowiedziec gdzie znajduja sie swiece zarowe w bmw 525 tds tzn po ktorej stronie prosze o pomoc od niedawawna posiadam bmw noi chwale je naprawde polecam no ale liczmy tez sie z wydatkami:)
Opublikowano
kolega w e36 325 miał taki sam problem. Zmnajomy mu ja zregenerował za 650 zL (cześci + robociazna) Tanio chyba .Teraz ma auto żyletka

 

Takie pytanko: 650zl za pompe paliwa czy pompe wtryskowa??

Opublikowano
świece sa pod kolektorem ssacym
e39 3.0D
Opublikowano
dzieki wielke za odpowiedz ale jakos sobie poradzilem podgrzalem go maszynka od dolu i filtr paliwa stara metoda jak w ciagnikach ale pomogla :) jeszcze jedno mam pytanko co to moze byc ze jak jest zimnny to mi odpala od tykniecia a jak jest cieply no to roszke ma gorzej :) mam nadzieje ze to nic powaznego a moze bmw tak ma bo u mojego kolegi jest identycznie a moze pompa paliwowa pytam sie z ciekawosci

 

zaloz zawor zwrotny pomiedzy pompe a filtr. Mi pomoglo :)

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Opublikowano
  • Autor
ale jak te swiece wykrecic tam niema dojscia???
Opublikowano
zdjac kolektor. to jakies 5 minut:)
e39 3.0D
Opublikowano
kolega w e36 325 miał taki sam problem. Zmnajomy mu ja zregenerował za 650 zL (cześci + robociazna) Tanio chyba .Teraz ma auto żyletka

 

Takie pytanko: 650zl za pompe paliwa czy pompe wtryskowa??

 

 

Za wtryskową.

Opublikowano
  • Autor
witam a moze byc cos takiego ze jak nie odpala moja tds to ze moge miec filter paliwa zpchany tymi brodami bo jak odpalam jak jest zimny to mam wrazenie ze mi lapie no ale jeszcze musze chechlac az wkoncu zalapie a jak zalapie no to chodzi moge go zgasic noi jak chce zraz zapali to odpali tzn chyba jak jest cieply prosze o pomoc :!: pozdro :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.