Skocz do zawartości

(E39) Mój mały potworek :D 540i


krys32

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Bo my jechaliśmy jeden za drugim z Pawłem i się zgubiliśmy na chwilę :lol: :mrgreen:

Widocznie mój TDS był za szybki dla twojego V8 hahaha :mrgreen:

I tak wyrozumiałe te wasze. Ja przeważnie słyszałem :jestem_z_glupkiem:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu, ze jechałem za Pawłem spalanie wyniosło tylko według kompa 16,9l/100km :mrgreen: Była chwila, że przyśpieszyliśmy, ale Paweł tego nie uchwycił hehe. A dziś postanowiłem założyć nowe ślizgi lamp, które dostałem, wyczyścić chłodnicę itd. Jak wszystko zdjąłem w rurze dolotu znalazłem hmm wróbla :shock: Strzeliłem na szybko 3 fotki :D

 

http://images45.fotosik.pl/1813/603e07b77c5eb466med.jpg

http://images35.fotosik.pl/1902/8fc2cbc0d08dc3c8med.jpg

http://images39.fotosik.pl/2032/53a1730bf38c8fdfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten wróblel :) Ja wyjmowałem swoją chłodnicę wody to się przeraziłem ile jest piachu liści między chłodnicami :duh: Garściami można było wyciągać, a właśnie tam powinien być największy przepływ powietrza. 6-8 takich solidnych garści tego wszystkiego było co ładnie zalepiało obie chłodnicę. Prawdopodobnie przez ten syf pojawił się u mnie wyciek na samym dole

 

Po co te ślizgi zakładałeś nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nowe, a z lewej strony był pęknięty stary, z drugiej brakowało jednego ząbka. A skoro miałem nowe to szkoda żeby się kurzyły. No ja odrazu odkurzacz włączyłem, a na koniec jeszcze sprężarką dla pewności :D A wróbla wyrzuciłem, a fotki potem zrobiłem. Mogłem i jemu strzelić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki temu, ze jechałem za Pawłem spalanie wyniosło tylko według kompa 16,9l/100km :mrgreen: Była chwila, że przyśpieszyliśmy, ale Paweł tego nie uchwycił hehe.

16,9-no widzisz :mrgreen:

Było, było. Ale przy takiej prędkości nie myśli się o filmowaniu :D . I tak upuściłem sprzęt na samym środku ronda w Toruniu :mrgreen: .

Zastanawiało mnie to, że 540i ciągnęła się całą trasę za Tobą. Myślałem, że robiłeś mu tunel aerodynamiczny :mrgreen:

No :mrgreen:

Prawie :mrgreen:

Nigdy nie traktowałem ulicy jak toru wyścigowego. Jechaliśmy wolniej, szybciej, w gruncie rzeczy po prostu z głową i takie było wspólne zamierzenie od początku. Nie wiem jak Krystianowi, ale mi nie uśmiecha się płacenie mandatów i łapanie punktów. Za dużo jeżdżę żeby wyczyniać głupoty zresztą wyrosłem już z tego.

Poza tym nie sądzę żebyśmy dojechali dużo później od tych co szli na czołowe bo musieli wyprzedzić :duh: .W sumie i tak spotkaliśmy się w 1,5 godzinnym korku i pytanie po co to było???

Dlaczego jechałem pierwszy?

Odpowiedź jest prosta :wink:

Po pierwsze-To ja na pokładzie miałem CB.

Po drugie-Znałem drogę do celu doskonale i trafił bym tam z zamkniętymi oczami-nie błąkaliśmy się po mieście jak wielu teoretycznie szybszych od nas :D

Jechaliśmy po prostu rozsądnie :cool2: .

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi. Cichy miał CB więc w razie jakiegoś patrolu wiedział co i jak, a po drugie znał drogę. Co z tego, że bym pogonił, w Toruniu latałbym bokiem jak głup po ulicach, a Paweł by jechał np. 60km/h i tak by szybciej dojechał niż ja :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Miałem tego nie pisać ale muszę. Krys dzisiaj zapie****ł po mieście przez kilka godzin cały czas 30km/h :mrgreen:

Nie! Nie cały czas! Czasami było wolniej :mrgreen:

To zwróciło moją uwagę i doznałem :shock: że to jednak może być On :mrgreen:

PS. Byłem dzisiaj tam u Ciebie. Ruszałem z Murzynowa tym 6,22 i mało ludziów jechało.

Mykłem dziś zmiankę ponad 200km i trochę mnie wytrząchło bo mi przód na miechach za wysoko ustawili(powinno być 29cm, a zrobili 31,5 :evil: ).

DSC_0592.jpg

Ale to było najlepsze :cool2:

PS 2. Fajny utworek. No i na początku jest o autobusach. Kurde jak będziesz zapitalał znów 30 na godz. to chyba pojadę fotę Ci zrobić.

Widzicie co ja muszę w pracy oglądać :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś korzystając z okazji i że było Matki Boskiej Pieniężnej postanowiłem kupić myjkę ciśnieniową do mojego autka. Jednak zamiast karchera wybrałem Black&decker bo widziało mi się dawać 3 stów więcej za tylko za firmę, gdyż parametry te same :D Testowałem i jestem zadowolony z jej pracy.

 

http://images48.fotosik.pl/696/a8a9b35575b744d2med.jpg

http://images49.fotosik.pl/1900/5a07028c0afd38afmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad Zimmermannem jednak tam gdzie znajomy robi nie miał akurat ich, ale miał Ate więc się nie zastanawiałem. Na pewno skończyło się piszczenie przy hamowaniu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno skończyło się piszczenie przy hamowaniu :mrgreen:

I na pewno skończy się obfite pylenie klocków :cool2:

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się nad zimmermanami nawiercanymi? Ja tak się na nie czaje. Przy moich przebiegach i moich zawrotnych prędkościach to jeśli to jest porządna półka i ma tak dobre właściwości jakie niby takie tarcze mają to wystarczą mi na długie lata i pewnie auto przeżyją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem. Ale jak pisałem znajomy akurat ich nie miał. Chciałem Ate nacinane, ale jak się okazało miał do pofilta, a czymś tam się różniły także są jakie są. Na razie wszystko ok. typowe drganie fajery przy 100km/h zniknęło :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja albo się zdecyduje na te nacinane ATE albo na nawiercane zimmerman. U mnie ich tak szybko nie ubywa jak u Ciebie to warto dołożyć trochę kasy do czegoś porządnego. Tylko nie wiem jakie klocki do tego kupić. Textar czy jakie tarcze takie klocki? No i czy hamowanie będzie lepsze czy one tylko szybciej odprowadzają ciepło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem na Ate Powerdisc + Ate Ceramic 2tys km jak na razie i jest dobrze, hamowanie na pewno się zmieniło na spory plus w porównaniu do wcześniejszych tarcz TRW i klocków też TRW.

Pylenie tych klocków jest tak małe , że tylne felgi są brudniejsze od przednich :mrgreen:

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.