Skocz do zawartości

320d e46 - ile powinien mierzyc przeplywomierz


orion1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ile w Inpie powinny wynosic pomiary przeplywomierza w silniku 136km, pytam poniewaz w prawym gornym rogu jest cos tak takiego jak air mass (ilosc powietrza) ile powinno wyosic na wolnych obrotach a ile przy pelnym bucie 3 bieg i 3,5 tys obr???? Wiem ze w autach po liftingu ten pomiar powinien wynosic okolo 1000 jednostek ale chyba te starszae wersje (136km) sa inaczej odczytywane w inpie. Prosba o pomoc.
''Impossible is nothing''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile w Inpie powinny wynosic pomiary przeplywomierza w silniku 136km, pytam poniewaz w prawym gornym rogu jest cos tak takiego jak air mass (ilosc powietrza) ile powinno wyosic na wolnych obrotach a ile przy pelnym bucie 3 bieg i 3,5 tys obr???? Wiem ze w autach po liftingu ten pomiar powinien wynosic okolo 1000 jednostek ale chyba te starszae wersje (136km) sa inaczej odczytywane w inpie. Prosba o pomoc.

 

Przy pracy na wolnych obrotach około 30 - 40 jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy pracy na wolnych obrotach około 30 - 40 jednostek.

U mnie pokazuje 128-130. To duży problem? Auto jeździ normalnie, spalanie tez w miarę normalne, może minimalnie wyższe niż po wymianie olejów i filtrów a jestem akurat przed wymianą więc może to dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie rowniez chcialbym sprawdzic dzialanie przeplywki pod obciazeniem w disie ale mam problem. Do rzeczy wchodze w diagnostics potem oczywiscie e46>m47 i musze zrobic short test jest kilka linii zaznaczonych na czarno m. in dde, pdc itd gdy juz robie short test to przy kilku czarnych liniach pojawia sie ! (wykrzyknik), X oraz => i nie zabrzo wiem o co chodzi... napewno mam kilka bledow m.in podgrzewacz plynu, obwod swec. Gdy juz short test zostanie zrobiony klikam zielona strzalke w prawo i tam jest ilosc bledow po tym tescie. I nie wiem co robic dale czy te strzalki w prawo klikac... ???? a jak juz sie cofne to nie moge wejsc w dde 3.0 > celem wejscia do live data - bo wywala komunikat ze potrzebny jest short test i kolo sie zamyka. Czy moze ktos z Was poinformowac mnie jak w disie sprawdzic parametry live data??? w co wejsc krok po kroku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.