Skocz do zawartości

Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....


Prezioso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 952
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Że USA znaczy ,że gorszy ? :roll:

 

Łatwiej prześwietlić historię takiego auta niż "igieł" z zachodu , gdzie nadal europa zachodnia pod względem weryfikacji przebiegów i ewentualnych szkód to ciężka Mongolia.....

 

Auta z USA opłaca się sprowadzać ze względów podatkowych - nowe są znaczenie tańsze (brak akcyzy i VAT ) , a jak opłaca się sprowadzić takie X5 z EU , gdzie nie jest taniej a samochód trzeba jeszcze przywieźć i opłacić a sama akcyza jest na poziomie 18,6 % ?

 

Oczywiście każdy samochód sprowadzony należy prześwietlić i z USA płynie również masa(większość?) ulepów , ale łatwiej to wszystko sprawdzić.

 

Co do konkretnego egzemplarza -dla mnie auto podejrzane - czemu LCI ma żółty ring i przedliftowe lampy ?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://i.ytimg.com/vi/eK7NQ_ggad0/hqdefault.jpg

Somsiad powiedział ze tylko z rajchu !

 

A na poważnie bo zalecialo Januszem i szwagrowymi mądrościami .

 

Wersja dla ciepłego klimatu ma wydajniejsza chłodnice . Z cieplej Florydy nie można jechać w zimę w góry :)?

 

Przeciwmgielne w tym modelu to 50 zł i masz

 

Co maja siedzenia do kraju pochodzenia ? Możesz mieć gola wersje eu i również nie mieć

 

Do rzeczy - jest kilka różnic , jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie przytoczę na pw nie są to jednak różnice wpływające na koszta eksploatacji / dostępność części . Stad nie polecam się nimi sugerować przy zakupie samochodu . Lepsze dobre USA jak "igiełka" z Europy wystawiona w gubinie :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kapitał (ok 100 000zł) i wiem jaki chce samochód (E70). Szukanie samochodu zabiera mi strasznie dużo energii. Szukam osoby, która zajęłaby się procesem wyszukania najlepszych ofert, sprawdzeniem samochodu na miejscu, ewentualnym ściągnięciem samochodu jeżeli jest zza granicy. Czy jest tutaj ktoś zainteresowany lub może polecić kogoś kto się takimi rzeczami zajmuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, sprzedaję swoją x5 z 2011roku (4.0d). Pewne zadbane auto, link do ogłoszenia poniżej

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-adaptive-drive-komforty-bezwypadkowy-niski-przebieg-ID6z1IZh.html

 

W razie pytań proszę na priv, bądź telefon, nr w ogłoszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a czy samochody z USA nie mają przypadkiem skrzyń automatycznych bez chłodnicy lub z mniejszą miską olejową w związku z czym przy naszych prędkościach autostradowych lub wyższych olej w skrzyni biegów będzie się przegrzewał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają ,

 

Mało tego mają tylko 4 biegi - ale za to 2 wsteczne , w USA nie jeżdzą po autostradach tamte wersje X5 są wersjami Nieautostradowymi

 

Jeśli chcesz jeździć autostradami zakup koniecznie wersję niemiecką - przystosowaną do Ałtobanów - spisze się lepiej niż amerykańska , czy polska

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DObry wieczór.

Ja będę poszukiwał x5 z roku 2007,2008

silnik 3,0 raczej ten 286 konny

proszę o info najdroższe części w tym aucie na co zwracać uwage przy kupnie ? jaki może być koszt wymiany rozrządu aso i nie aso ,nawet profilaktycznie. Znajomemu nie dawno rocznik 2010 strzelil łancuch

zainteresowała mnie ta oferta

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-x5-e70-3-0d-ID6zjhAb.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witaj. Nie ma 286 konnego 3.0si. Sa 268 konne a to dosc istotna roznica. Podane przez sprzedawce 298 koni mozna miedzy bajki wcisnac. Jesli chodzi o problemy silnikowe to nie jest tego zbyt wiele. Wpisz w google Bmw n52 i szukaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

dzięki za linka, może się nie zrozumieliśmy ,ja pisałem o dieslu który jednak jak podaje wiki ma te 286 km

przepraszam za zaśmiecanie, w życiu jeździłem 12 hondami i 1x e60 3,0d dlatego mam cieńką wiedze

 

xDrive35d[4] 6 biegowa automatyczna Wszystkie koła 2993 cm³ R6 210 kW / 286 KM przy 4400 obr/min 580 Nm przy 1750-2250 obr/min 7,0 s 235 km/h 8,3 l/100km

https://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.