Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Numer podwozia WBAAL71070CA56065

Kod typu AL71

Typ 320D (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47

Pojemność skokowa 2.00

Moc 100

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor STAHLGRAU METALLIC (400)

Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT)

Data prod. 2000-09-04

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S240A LEATHER STEERING WHEEL Kierownica skórzana z pod.pow.

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu

S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S433A INTERIOR TRIM Listwy wewnętrzne

S473A ARMREST, FRONT Podłokietnik przedni

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna

S550A ON-BOARD COMPUTER Komputer pokładowy

S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42)

L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy

S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa

S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

P972A COMFORT PACKAGE Pakiet komfort

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów

S832A BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT akumulator w bagażniku

S851A LANGUAGE VERSION GERMAN Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeejjjuuuu... dłuższej galerii zdjęć to to nie miało?? Irytuje mnie taki sposób podkreślania piękna karoserii. :/ 1/4 pozostała część pokazuje tylko i wyłącznie to co tak naprawdę reprezentuje auto. Ubogo wyszedł z taśmy. 151094 Real or Fake??

Vincent nie stresuj się najwyraźniej kolega nie wie do końca ocb w zasadach. Każdy ma kiedyś ten pierwszy raz.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zwróciłem mu uwagę, aby więcej tego nie robił, bo takie tematy nadają się na śmietnik. Ale widzę, że zrozumienie mojej sugestii było zbyt trudne, więc przytoczę regulamin:

 

1. W tytule wątku należy oznaczyć dokładnie model (lub modele) jakich dotyczy pytanie/ogłoszenie. np. "[e38] 740 1998"

 

2. W tytule wątku warto napisać z jakiego miasta jest samochód. Ułatwi do odnalezienie innym użytkownikom i zainteresuje ewentualnych mieszkańców danego miasta do wyrażenia opinii lub sprawdzenia samochodu. np. "[e38] 740 1998, Opole"

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tematy w tym dziale jakoś nie potrafię jednoznacznie stwierdzić czy faktycznie >wszyscy< stosują się do regulaminu. Nie jest to ironia ale czy Ty instalując jakiś program na lapie/kompie czytasz cały suwak regulaminu?? ;> Tak więc, dobrze że zwróciłeś, przytoczyłeś fakt z regu. Lecz jutro pojawi się znowu tego typu temat. Admin tego działu winien zedytować temat aczkolwiek nikt w sumie nie siedzi 24h na necie by dopaczyć odpowiednio wszystkie sprawy.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przytoczenie regulaminu forum jednak że tak samo jak przy instalacji aplikacji tak samo i na forum niestety nie przeczytałem i nie wykułem na blache całego regulaminu. Następny post postaram sie założyć jak trzeba a teraz skupmy sie na temacie . POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przytoczenie regulaminu forum jednak że tak samo jak przy instalacji aplikacji tak samo i na forum niestety nie przeczytałem i nie wykułem na blache całego regulaminu. Następny post postaram sie założyć jak trzeba a teraz skupmy sie na temacie . POZDRO

Do widzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przytoczenie regulaminu forum jednak że tak samo jak przy instalacji aplikacji tak samo i na forum niestety nie przeczytałem i nie wykułem na blache całego regulaminu. Następny post postaram sie założyć jak trzeba a teraz skupmy sie na temacie . POZDRO

Do widzenia. Pozdrawiam.

 

 

 

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu coś napisać, ale się powstrzymałem.

 

Westchnę tylko, bo to kiedyś fajne miejsce było.

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu coś napisać, ale się powstrzymałem.

 

Westchnę tylko, bo to kiedyś fajne miejsce było.

To prawda, niestety.

 

Było, bo moderatorzy bardziej dbali o to co się dzieje, a teraz to widać (przykłady z 1-ej strony): "Ideał i rodzynek??", "Pomoc w ocenie tego BMW", "A gdybym chciał kupić BMW ?" - to już mistrz świata :duh: , "koledzy prosba o rozkodowanie vin". Takie tematy to od razu wyjazd z forum bez ostrzeżenia i może by się kto nauczył kultury.

PS: Może MOD się wypowie w tym temacie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przytoczenie regulaminu forum jednak że tak samo jak przy instalacji aplikacji tak samo i na forum niestety nie przeczytałem i nie wykułem na blache całego regulaminu. Następny post postaram sie założyć jak trzeba a teraz skupmy sie na temacie . POZDRO

Wróć, jak wykujesz na blachę dwa przytoczone punkty regulaminu. Wtedy i ja chętnie wypowiem się na temat interesującego cię auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak.

Śmieszne jest to, że w NORMALNYCH warunkach po prostu ocenilibyśmy to auto zamiast się tu mądrować. Ja póki co stosuję się do prośby autora tematu:

zachowaj swoje uwagi dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dajcie mi uprawnienia to zaprowadzę tu porządek raz dwa. Tyle, że spadnie ruch pewnie o połowę, a inteligentni inaczej polecą płakać i skomleć na inne fora, że "tu ich biją". :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przytoczenie regulaminu forum jednak że tak samo jak przy instalacji aplikacji tak samo i na forum niestety nie przeczytałem i nie wykułem na blache całego regulaminu. Następny post postaram sie założyć jak trzeba a teraz skupmy sie na temacie . POZDRO

 

http://i.imgur.com/YlVjy.jpg

 

Ten topic zawiera siedem (słownie: siedem) podpunktów.

 

Nic tylko napisać fajną aplikację i w terms of agreement wstawić podpunkt że korzystający z aplikacji zrzeka się wszystkich swoich dóbr materialnych na rzecz osoby która aplikację stworzyła w ramach korzystania z niej...

Galeria samochodu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=246628


Komputery, konsole, gry - sprzedaż, serwis. http://WWW.ZETCOM.ORG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel tego wątku powiedziałby sorki, poprawił tytuł wątku, zajęłoby mu to minutę i byłoby po zawodach.

A tak pewnie stanie się łupem MODa.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wujek, przecież widzisz, że gość został poinformowany o swoim błędzie i zamiast przyjąć do wiadomości, zaczął fikać.

To chcesz młotkiem do głowy wbijać? Jak ktoś z premedytacją ma wszystko gdzieś, to ani prośby, ani upominania, ani nowe oprogramowania nic nie pomogą :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego, zacznij nazywać tematy jak należy, bo zaczynasz robić tu niezły śmietnik!!

Pytanie jest już w nazwie działu. Jak nie potrafisz mi pomóc w ocenie auta to zachowaj swoje uwagi dla siebie .

 

chłopcze czytałeś regulamin?

przez takich jak Ty robi się miszmasz.

i gdy następny naiwny pyta o tą samą e46 za 11 tysi nie można znaleźć.

naprawdę to ważne.

Edytowane przez pete_wwa

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.