Skocz do zawartości

520d- piszczący napinacz paska


adadus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Czy ktoś ma sposób na piszczenie napinacza w czasie opadów deszczu wilgoci w powietrzu ?'''

 

Nipinacz strasznie skwierczy/piszczy tylko na wolnych obrotach moge mu coś nasmarować ?

przy przejechaniu 17 km przestaje po czym po odpalaniu na zimnym silników jest znów to samo :(

Edytowane przez adadus

Pozdrawiam adadus


Przepraszam za błędy w szczególności Admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam pomysł,jeszcze chwilka a nerwy mi puszczą.Kolego OSTATNI raz pisze coś od siebie; Popraw tytuł albo BAN masz od jutra.POzdrawiam i myśl przyjacielu zanim dorwiesz się za pisanie bzdetów.3,3,3,3, razy prosiłem,określiłeś się że masz 18 ańos i login jest twojego taty.Ja mówie stop.Rozkimam to jutro. :evil: Wpadka totalna

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dani, nie denerwuj sie, szkoda zdrowia :wink:

Co do tego napinacza, to lepiej chyba zdemontować, wyczyścić i wtedy nasmarować, bo jak zapaprasz pasek w jakimś tłustym dziadostwie, to drastycznie poleci jego żywotność - ryzyko zerwania, lub co najmniej będzie się ślizgał.

Ja bym zalecał wymianę przynajmniej samej rolki (jeśli jest taka możliwość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Czy ktoś ma sposób na piszczenie napinacza w czasie opadów deszczu wilgoci w powietrzu ?'''

 

Nipinacz strasznie skwierczy/piszczy tylko na wolnych obrotach moge mu coś nasmarować ?

przy przejechaniu 17 km przestaje po czym po odpalaniu na zimnym silników jest znów to samo :(

 

Tylko na wolnych obrotach możesz mu posmarować - tz. polać starym ale nowym olejem na rolkę i pasek.

Po przejechaniu 17km silniki powinny się nagrzać,przynajmniej ten jeden z tyłu.

 

Jak by co to mam 18lat i piszę za Tate :roll:

 

 

ps. dani- nie trać nerwów tylko czyń swoją powinność. :evil: :cool2:

z początku może było śmiesznie ale teraz adadus nabija się nie tylko z nas użytkowników ale z admina i moderatorów.

Nie trzeba być specjalnie bystrym żeby to zauważyć już dawno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie tez nasmaruj tryby w glowie'

sorry admin ale ten kolega przegioł z textu robi widły jak chcesz to i tak mnie mozesz zablokowac juz mi zaczyna wiśić te forumi jego "co niektórzy"

użytkownicy

Masz kolego za swoje poczynania BAN na 24h--próba dla Ciebie.Mam dusze więc wczytaj się w komunikaty pisane przez nas.Brak poprawy oznacza BAN na IP twojego "dostępu",użytkownika(Ciebie). Jak se ścielisz tak se śpisz :cry: POzdr

Pozdrawiam adadus


Przepraszam za błędy w szczególności Admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.