Skocz do zawartości

E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)


olo46

Rekomendowane odpowiedzi

tydzień temu zerwał się pasek od wspomagania i z braku czasu miałem tydzień darmowej siłowni

 

Mnie w grudniu siadła pompa wspomagania i jeździłam tak przez 3 miesiące. :mrgreen:

Bardzo ładny turasek! :cool2:

Mnie też się wydaję, że z wycieraczką jest coś nie tak. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JA bym chyba nie usnął przez tą wycieraczkę dopóki bym tego nie poprawił :duh:

 

:lol: :lol:

 

Bardzo ładna wersja, Kolorystyka i M-pakiet - cudo.

Przebieg też niezły!

 

No i fan pana the DOCTOR :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że spać nie możecie, także wycieraczka już poprawiona.

Kolorystyka... hm, właśnie poważnie myślę nad zmianą tylko jeszcze nie wiem jaką do końca. Na razie nie wiem w co ręce włożyć i nie mam czasu się zastanawiać.

Na szczęście facet rozróżnia trzy kolory: fajny, pedalski i chu.....wy także nie będzie tak źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że spać nie możecie, także wycieraczka już poprawiona.

 

Nareszcie :cool2: :cool2:

 

PS. znam facetów, którzy nawet "musztardowy" i "miodowy" kolor rozróżniają. :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że spać nie możecie, także wycieraczka już poprawiona.

Kolorystyka... hm, właśnie poważnie myślę nad zmianą tylko jeszcze nie wiem jaką do końca. Na razie nie wiem w co ręce włożyć i nie mam czasu się zastanawiać.

Na szczęście facet rozróżnia trzy kolory: fajny, pedalski i chu.....wy także nie będzie tak źle :wink:

 

Dzięki że poprawiłeś wycieraczkę :mrgreen: ale powiem Ci że i tak się nie wyspałem. :wink:

Co do kolorów to masz rację! 3 kolory występują w naszej palecie barw :lol: ...

Mi się podoba ta kolorysryka + Twoje listwy we wnętrzu :cool2:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mojej musztardowy to #D89C22 a miodowy to #DEA800 ;)

:shock: I niech ktoś jeszcze powie, że faceci nie rozróżniają kolorów! :shock: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mojej musztardowy to #D89C22 a miodowy to #DEA800 ;)

:shock: I niech ktoś jeszcze powie, że faceci nie rozróżniają kolorów! :shock: :cool2:

 

Taki zawod... zebys ty wiedziala ile ja sie juz nasluchalem rzeczy typu "niebieski, nie calkiem niebieski, ale niebieski", albo "rozowy, ale taki zielony". Ale nie robmy koledzie offtopu. Swoja droga to dzial E90 powinien miec temat na offtopic zeby sobie pogadac o niczym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem trochę inspiracji do wewnątrz i nic mi nie podeszło oprócz tego co jest i czarnego fortepianowego. Nie odważyłem się na eksperymenty...

 

Moim zdaniem ani jedno, ani drugie nie pasuje do tej brazowej (???) tapicerki. Bylo zostawic "Ludwika XIV"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oto mi chodzilo. Carbon czy black piano wygladaja super. Po prostu odnosze wrazenie ze gdyby tapicerka miala zeby to by pogryzla pianino :) Tan brazowy carbon juz by chyba bardziej pasowal. Ale to jest moje zdanie. Wazne ze Tobie sie podoba.

 

BTW, fajne felgi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

jeździ super rewelacyjnie (spostrzegawczość, kontrola, refleks, technika...) ale takiego mega debila :duh: :mad2: jeszcze nie widziałem,

...

 

no i po mistrzu z Gruzji została tylko "plama" na drzewie :|

 

umarł jak żył: bardzo ale to bardzo szybko....

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na chyba już ostatnie mody (przynajmniej tak mi się wydaje:)

Kiera długo jeździła w bagażniku, w końcu trafiła na właściwe miejsce. Powinienem w zasadzie od tego zacząć, bo to chyba najlepsza zmiana w aucie.

http://imageshack.us/a/img197/144/l3ud.jpg

no i w końcu kolor... długo nie mogłem się zdecydować biały mat, czarny mat czy może pomarańczowy mat... ten ostatni chyba jednak na kombi byłby lekkim przegięciem i padło na czarny.

http://imageshack.us/a/img845/4251/f4g.jpg

 

kolor raczej na pewno zmienią felgi, i na 99% będzie to czarny połysk, ale to wkrótce.

Podziękowania dla chłopaków z forum http://BMW-3city.pl za pomoc w ogarnięciu zmiany koloru.

Zdjęcia lepszej jakości pojawią się wkrótce, na razie dwa robione kalkulatorem o 3.30 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw popróbuję trochę plastidipem, ale podobno trwałość tego na felgach jest mocno dyskusyjna. Nie jestem jeszcze przekonany czy ten czarny połysk będzie pasował, także jak szybko się pojawi tak może szybko zlecieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica fajna, ale wydaje mi się, że bardziej pasowałaby ta o m-pakietu :)

 

Ps. Teraz przydało by się zmienić podsufitkę na czarną

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.