Skocz do zawartości

[52?]Wysiadł wsteczny bieg w Automacie-sugestie?


brandowaw

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wysypal mi sie wsteczny bieg w automacie. Prawdopodobnie padl kosz wybieraka gdyz po wlaczeniu wstecznego auto nie reaguje tylko slychac stukanie w skrzyni. Wedlug vindecoder wychodzi ze moja skrzynia to a5s 310z. Problem w tym ze czytajac rozne watki czesto wskazywane jest ze jest to skrzynia 5hp18. Na co zwracac uwage przy szukaniu uzywki na alledrogo? Jesli to pomocne to mialem 5 biegowy steptronic. Czy numery z tabliczki musza sie zgadzac czy moge montowac kazda 5hp18 w steptroniku czy moze to inna skrzynka niz a5s 310z? Czy fakt ze mi sie cos w skrzyni rozsypalo i stuka po wlaczeniu wstecznego moze miec jakis wplyw na fakt ze zaraz nie bede mogl jechac rowniez do przodu?

Ten tytuł brzmi troche bardziej przydatnie,ale to ja go porpawiłem-po raz ostatni :wink:

Prosze o poprawny tytuł na przyszłość- dla wspólnej wygody. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie mi powiedziec czy jazda z taka skrzynia moze uszkodzic mi rowniez biegi do przodu. Skoro cos tam brzeczy tzn ze cos sie rozsypalo wiec chcialbym uniknac postoju przymusowego tym bardziej ze jutro czeka mnie podroz do genevy i powrot. Druga sprawa to jak dokladnie moge sprawdzic jaka to skrzynia. Bo jesli 5hp18 to mam taka od znajomego nawet za rozsadna kase i sprawdzona ze wszystka z nia ok. Bo jesli to jest a5s 310z tak jak wyskakuje mi w reolem po winie to na aledrogo jest jedna taka ale za 3klocki wiec wtdy wole reanimowac swoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok po reolemie wychodzi mi tylko ze posiadam skrzynie a5s 310z. Szukajac dalej gdzies na stronie o skrzyniach bylo info ze a5s 310z(5hp18) czyli zakladam ze jest to ten sam model. Na tym forum ktos opisywal ze musza sie zgadzac numery na skrzyni jak bede szukal uzywki. tylko ze u mnie tej tabliczki nie ma. Ktos ja sciagnal. I teraz pytanie skad wziasc dane dokladne jakiej skrzyni o jakich numerach mam szukac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz uzywke. Tylko z jakas niewielka gwarancja. Poziom uslug firm zajmujacycych sie naprawa ASB w Polsce jest delikatnie mowiac na miernym poziomie. Trafic na sprawdzona firme to jak wygrac w Totolotka.

 

No ja w totka nie wygrałem niestety, ale super dziadka mam do skrzyń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakims katalogu znalazlem informacja ze skrzynia a5s 310z to na tabliczce widnieje napis 5hp18. Sa to te same skrzynie. U mnie niestety tebliczka jest cala skorodowana. Na allegro sa te skrzynki z tabliczka zielona i czarna. U mnie jest nalepka zielona a raczej jej szczatki sa zielone. Na kazdej aukcji fotografowane sa tabliczki. Czy ktores z numerow z tej tabliczki powinny sie zgadzac czy moge kupowac kazda 5hp18 bez znaczenia czy tabliczka zielona czy czarna i jakie ma numery czy raczej cos tam powinno sie zgadzac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.